Иран и Аргентина поднели захтев за ступање у БРИКС

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
Власти Ирана поднели су захтев за чланство у БРИКС-у, изјавио је званични представник иранског Министарства иностраних послова Саид Хатибзаде.

„Министар иностраних послова Ирана саопштио је да је поднет захтев за чланство… Председник Кине позвао је председника Ибрахима Раисија, он је присуствовао и одржао говор. Надам се да ћемо и даље давати свој допринос, а БРИКС нам донети корист“, рекао је Хатибзаде.
Пре неки дан, сличан захтев је поднела и Аргентина.

https://rs.sputniknews.com/20220627/iran-podneo-zahtev-za-stupanje-u-briks-1139183193.html
 
БРИКС је све моћнији...да смо паметни па да се убацимо у то друштво некако...
Mislim da je jos malo prerano za procjenitim iako u nekoj daljoj buducnosti ne iskljucujem.
Redovito se npr. sprdam s Indijom, da kakva to drzava moze biti koju je napravio ciganluk, ali nije iskljuceno da ce za stotinjak godina biti ekonomska sila.
Tako je zapad i Kinu podcjenio.
Jos uvijek smatram da se dolaru za sada nitko ne moze pribliziti, ali ostaje za vidjeti.
 
Mislim da je jos malo prerano za procjenitim iako u nekoj daljoj buducnosti ne iskljucujem.
Redovito se npr. sprdam s Indijom, da kakva to drzava moze biti koju je napravio ciganluk, ali nije iskljuceno da ce za stotinjak godina biti ekonomska sila.
Tako je zapad i Kinu podcjenio.
Jos uvijek smatram da se dolaru za sada nitko ne moze pribliziti, ali ostaje za vidjeti.
Tesko da ce ikada dosegnuti nivo Kine.
Drugaciji je to mentalitet naroda.
 
Mislim da je jos malo prerano za procjenitim iako u nekoj daljoj buducnosti ne iskljucujem.
Redovito se npr. sprdam s Indijom, da kakva to drzava moze biti koju je napravio ciganluk, ali nije iskljuceno da ce za stotinjak godina biti ekonomska sila.
Tako je zapad i Kinu podcjenio.
Jos uvijek smatram da se dolaru za sada nitko ne moze pribliziti, ali ostaje za vidjeti.
Не капираш.
Био сам тамо.
Живе једни до других и антички и модерни људи.
Сви сталежи живе једни до других у хармонији.

А то јесте стабилност
 
Луди су за нама.

Али ко зна, неко мора бити и маскота... :kafa:
Да ми би нешто муљали, лагали, гледали да ућаримо на брзину...али треба мењати стил пословања вреди покушати...
 
Да ми би нешто муљали, лагали, гледали да ућаримо на брзину...али треба мењати стил пословања вреди покушати...
Они би нас примили одмах, када би Ми постали Ми.
 
У сваком случају БРИКС је далеко перспективнији од ЕУ. Имају ресурсе, имају радну снагу, имају план...
Ja se nadam da ce se EU koliko toliko odrzati dok sam ziv, a sta ce biti poslije bas me briga.
 
Тешко ће Аргентина у Брикс..
Они су тотално под оним ГМО-монсантовим Семеном,та аргентинска Говедина је преплавила цео Свет
а рус се профинио,он више одавно не једе Гоувна.
Даље,Аргентину је Запад спасио од оне Хиперинфлације сличне Нашој..те неке 2002,2003 (ако се не варам) ,
кад су били на Умору...још они дугују силне паре западњацима,Они мисле да ће новим кредитима добијеним од БРИКСа да враћају старе,
тројански коњ је Аргентина,не примамо пропалитете у наше Друштво,само и стриктно економске Тигрове :D

Даље,Браћо..али Браћо,
они су највећи Католици у целој тој јужној Америци..
па тренутни Језуита Франческо је Папа..

довољно.
 
Власти Ирана поднели су захтев за чланство у БРИКС-у, изјавио је званични представник иранског Министарства иностраних послова Саид Хатибзаде.

„Министар иностраних послова Ирана саопштио је да је поднет захтев за чланство… Председник Кине позвао је председника Ибрахима Раисија, он је присуствовао и одржао говор. Надам се да ћемо и даље давати свој допринос, а БРИКС нам донети корист“, рекао је Хатибзаде.
Пре неки дан, сличан захтев је поднела и Аргентина.

https://rs.sputniknews.com/20220627/iran-podneo-zahtev-za-stupanje-u-briks-1139183193.html
Odsad će se umjesto BRIKS zvati S KARIBI. :D
 
1656437317286.png
 

Back
Top