Ipak nas Rusi vole najvise

Naslov je namerno takav, iz zezanja i kao provokacija.

Ovo je odlicna vest, najbolja ove godine. Aj' objasni sta ti smeta u celoj ideji osim sto si isp'o klinja kad si se radovao nebulozama one Sivke Pistalove ili kako se vika?

Dobro, ako smo se slozili da je naslov debilan....idemo dalje...

Vest je odlicna, ali ne znam zasto.......ne napisa sta je to "NACRT SPORAZUMA O NAMERAMA"........ili jednostavno , nemas pojma???:confused:
 
Kolega mudodržac te nebuloze nekad prolazile kod naivaca, više ne. Bolje recite šta je bilo sa onim pasošima koji su volšebno izgorele u požaru koji ste samo vi snili. :lol:

Pa sta sad bi???
Bezimo od teme???:D

jesi li me zvao ili nisi???........ili lazes ti, ili onaj retardirani cora........ili obojica, sto je takodje opcija.........

OK...shvatio sam da si samo forumska yayara, lazov i , kako mi na vozdovcu volimo da kazemo: " meso"...;)
 
Pa sta sad bi???
Bezimo od teme???:D

jesi li me zvao ili nisi???........ili lazes ti, ili onaj retardirani cora........ili obojica, sto je takodje opcija.........

OK...shvatio sam da si samo forumska yayara, lazov i , kako mi na vozdovcu volimo da kazemo: " meso"...;)

Kolega kad već počinjemo da se frljamo sa alegorijama vama bi pristajala najbolje ona italijanska beladona kako su vas zvali ciganski prijatelji kad su vas bušili na pokeru :lol:
 
A, cek', sad vidim. Znaci ne znas nemacki!?

Ccc. PA KAKO CES TAKAV U EVROPU? Da nisi ucio ruski u osnovnoj skoli, mozda?

Bruka.

Vi's, ja znam nemacki. K'o sto gore pise, verovaces mi na rec, "Rusija je ponudila Srbiji medjudrzavni ugovor".

Nisam ucio ruski.....roditelji digli revoluciju , kada su neki mentoli hteli da uvedu ruski u jedno odeljenje u osnovnoj......;)

Nego, ne rece ti meni, sta znaci:"

Beograd -- Ministru energetike Srbije uručen nacrt sporazuma kojim je predviđena izgradnja dela gasovoda Južni potok kroz Srbiju.

Ima li ovo neku obavezu ili nema??........ili je to :" moz da bidne, al i ne mora..??"

Onda , verujem ti za nemacki....cool je sto si poliglota..;)

Sta onda ovo znaci???.....Rusija je ponudila Srbiji medjudrzavni ugovor"...oni ponudili, a mi , kao razmisljamo ocemo li ili necemo???........kakva glupost...:D
 
Dobro, ako smo se slozili da je naslov debilan....idemo dalje...

Vest je odlicna, ali ne znam zasto.......ne napisa sta je to "NACRT SPORAZUMA O NAMERAMA"........ili jednostavno , nemas pojma???:confused:

Па......овај..... не знам како да ти кажем..... али, ево, то ти значи да су Руси НАЦРТАЛИ (то ти је ово за "нацрт") и да смо се СПОРАЗУМЕЛИ (то ти је ово за "споразум"), О НАМЕРАМА је да ћемо такве ко што си ти тако изјеб*ти да има очи да вам испадну (е, то ти је ово "о намерама"). Је л' ти сада јасније??? :razz::razz::razz:
 

Back
Top