Investicija

PerfectOne

Vitača Milut
Banovan
Poruka
31.877
Razmišljam ovih dana o jednoj investiciji koja može da mi se trostruko isplati ali videćemo.
Radi se o kupovini barske stolice, a inače osnovna namena bi joj bila nešto sasvim drugo iako je pre svega namenjena za sedenje uz šank.
Međutim nije da baš imam šank kod kuće ali barsku stolicu ,mast hev, od onog momenta kad sam shvatila da može da služi i za odlaganje odeće koju me mrzi da sklapam.
Jedino što ne znam je kakvu barsku stolicu da kupim.
Ima raznih modela, isprva mi se učini kako je veoma udobno, ali ubrzo uvidim neki detalj koji me vrati na početak traganja za idealnom platformom, za idealnim rastojanjem između sedišta i metalnog prstena za oslanjanje nogu..zatim da li bi trebalo da bude tapacirana, da li je bolja crna ili bela boja, da li bi trebalo da ima naslon i koliko visok,
da li mora da bude podesiva sa gasnim mehanizmom, znači moram da imam idealnu stolicu i sve ovo moram da znam!!
Zato moram da pitam vas forumaše sa ljisa, ko bi drugi bolje znao nego vi
Da li imate iskustva sa barskim stolicama i da li biste mi eventualno preporučili neki model koji ste probali i za koji ste sigurni da je veoma udoban i da je stolica dobro stabilna ako bih na primer htela u nju da sednem naopačke
videh neke modele na kojima se možete dobro provesti ali ja želim da se provedem najbolje
ako me razumete.
i zato mi trebaju saveti stručnjaka. Pa izvolite!
ova siva je kraljica elegancije među pleksiglasima ali nema tapacir i verujem da žulja
https://matis.rs/product/barska-stolica-day-up/
 
ovo je već nešto drugo !
p859_c8da4_thumb.jpg
 
nikako metalne, ako nije ceo pult u tom dizajnu
retro sa kozom je inace uvek u modi
razmisljam kako nisu u bauhausu pravili modele barskih, mogu misliti sta bi jedan mies il korbizje skicirali
wassilly kao barska ili lc2 korbizjeova u tom fazonu... dala si mi ideju da se poigram sa mastom
 
nikako metalne, ako nije ceo pult u tom dizajnu
retro sa kozom je inace uvek u modi
razmisljam kako nisu u bauhausu pravili modele barskih, mogu misliti sta bi jedan mies il korbizje skicirali
wassilly kao barska ili lc2 korbizjeova u tom fazonu... dala si mi ideju da se poigram sa mastom
stolica nije predviđena za pult. pult ne postoji.
 
da da
a dupe istureno

izgleda kao spejs šatl...
ne bi znala koje dugme da pritisnem :rotf:
kazu likovi koji je imaju 12 sati mos da sedis na njoj kakav god da si imao lumbalne pizdarije nista ne osecas... u muzeju moderne u njujorku izlozena u stalnoj postavci... sa pomenutim miesov wassilijem i lc2 i sa artemidinim tiziom.. gajba mi pocinje da lici na isti :hahaha:
 
pa zato sve ovo i pitam
ozbiljna sam stvarno trebaju mi saveti.
pa sad ako je sex u pitanju, iskreno nesto sam malko skeptican povodom funkcionalnosti istih... mora znaci da ima jak rukohvat na naslonu a zrtva ne bi bilo lose da bude vezana naopako da ne moze da se cimajuci poremeti balans pa u nekom winklu u stranu da oboje odu u strmopizd zvani parket :lol:
 

Back
Top