Quantcast

Intesa internet kartica neovlašćeno korišćenje

sehee

Početnik
Poruka
9
Imao sam 78€ na intesa internet kartici i juče mi stiže sms u 18:58 da sam kupio nešto u iznosu od 30,02$ od firme KITBAG. Ja nikakvu verifikaciju nisam dobio niti sam išta kupio od te firme, prosto sam ostao šokiran. Nigde nisam ni ostavljao podatke za nju, koristim paypal, dugo je imam i ovo se sad prvi put desilo.

Odmah sam pozvao intesa call centar i blokirao karticu i reče mi da idem u poslovnicu i da tražim reklamaciju i da tražim novu karticu.

Jel imao možda neko sličan slučaj? Ovo se desilo sada prvi put a skoro su menjali sistem, bar su mi tako rekli jer kada sam bio da uplatim zadnji put čekao sam dva sata i još me jedva pronašli u sistemu.

I sad sam više skeptičan prema intesi i njhovoj kartici, koja je najbolja i najsigurnija internet kartica?

Kako su zaobišli onu verifikaciju? Ja uvek kad plaćam pitam me sistem da mi pošalje jednokratnu verifikaciju od 120 sekundi, sms otp ili cap.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.