INTERRACIAL SEX

Pa najbolja je fora što se pod crnkinjama podrazumevaju ove žene koje su mulatkinje. A one su vrlo retko ružne.
A ako ste nekad bili u blizini klasične crnkinje, ne verujem da ste baš poželeli neki interracial sex :)
 
Pa najbolja je fora što se pod crnkinjama podrazumevaju ove žene koje su mulatkinje. A one su vrlo retko ružne.
A ako ste nekad bili u blizini klasične crnkinje, ne verujem da ste baš poželeli neki interracial sex :)

Ja bih baš sa onom pravom čokoladnom najcrnjom crnkinjom. Pod uslovom da nema sidu ili nešto slično.
 
Tu je u pravu,a vecina njih i jesu meleskinje. Prave crnkinje su mi nekako sitne sve,vecina tih zaista lepih je iz nekih kombinacija.

a za geaorge-a ...Ne izbacuju samo crnkinje dupe
 
Pa najbolja je fora što se pod crnkinjama podrazumevaju ove žene koje su mulatkinje. A one su vrlo retko ružne.
A ako ste nekad bili u blizini klasične crnkinje, ne verujem da ste baš poželeli neki interracial sex :)

slazem se da nisu sve crne zene lepe u licu,a to vazi i za bele,zute,plave i zelene...ako cemo da gledamo dalje...crne imaju najlepse oblikovane guze...a kod belih je retko da se nadje neka koja ima kvalitetno oblikovanu i privlacnu zadnjicu....a i sve se to brise i lepota u licu i lepa guza kad je postavim na kolena i uhvatim da je fukim s guza...
 
i meni su bljak posebno jennifer pali ljude onom zadnjicom koja bi vertovatno bila smatrana kantom celulita da nije slavna i bogata nego prosecna zena iz komsiluka :?
a i muzika im je krs :neutral:
 
slazem se da nisu sve crne zene lepe u licu,a to vazi i za bele,zute,plave i zelene...ako cemo da gledamo dalje...crne imaju najlepse oblikovane guze...a kod belih je retko da se nadje neka koja ima kvalitetno oblikovanu i privlacnu zadnjicu....a i sve se to brise i lepota u licu i lepa guza kad je postavim na kolena i uhvatim da je fukim s guza...

Uf, ne slazem se Dragane.
Pitanje je sta je za koga lepa guza.
Ima ih i ovde i to prilicno
 
Uf, ne slazem se Dragane.
Pitanje je sta je za koga lepa guza.
Ima ih i ovde i to prilicno

Morala sam i ovo da citiram,posto jos nisam provalila kako se citira u jednom postu. To je istina. Ja jesam zensko ali mislim da je nije stvar u tome da li crnkinje imaju ili nemaju vece dupe fora je da ga imaju sve. Ja do sada nisam videla nijednu crnkinju koja je ravna. Isto tako obicno imaju i jake noge. Ja mogu da treniram al'..Svaka im cast
 
naucno je dokazano da male guze i shake kod zena blagotvorno deluju na muskarce iskompleksirane zbog malog alata,jer u blizini istih deluje veci.

...ахахах јој...а како онда објашњаваш да генерално сви желе веће груди...можда да би визуелно изгледао мањи? ахаха :lol:

...и ја преферирам мању кантицу...:wink:...узан струк и веће груди...8-)
 
Zanimljiva tema... a jos je zanimljvije kako smo naprasno otkrili da ima dosta potencijalnih rasista medju nama.

Ko sto Ipsa rece, rase kao takve vise nisu priznata antropoloska kategorija. Sad, delom je to deo sverastuce politicne korektnosti, koju prezirem (u SAD ne smes reci "crnac" vec "Afro-Amerikanac"), ali cinjenica je da ono sto se smatralo pod "rasom" zapravo i ne postoji. Genetske razlike su minimalne. iako postoje odredjene varijacije medju ljudima, one se ne ticu toliko pigmentisanosti koze, kose i ociju, vec drugacijih varijacija (da li mozes da savijes jezik, kada prekrstis prste, da li stavljas levi palac preko desnog ili obrnuto...) Ove stvari nemaju nikakve veze sa onim sto se u XIX veku shvatalo kao rasa.

Medjutim, postoje odredjene karakteristike skeleta, koje mogu da ukazu na poreklo odredjene osobe. Na primer, razlikuje se lobanja nekoga ko je poreklom sa dalekog istoka od, sta znam, lobanje nekoga ko je potomak Vikinga. Ali to su zaista male varijacije koje ne uticu na ono sto se u rasnoj teoriji smatralo vazno, a to je inteligencija i neke druge umne karakteristike, sposobnosti i karakter (koji nemaju nikakve veze sa rasom).

Ali, cak i da uzmemo da postoje rase, ono pitanje o "muslimankama" je dodatno ksenofobicno, jer je rec o veroispovesti a ne o etnickoj karakteristici. Kinez moze da bude musliman ako hoce, to nema nikakve veze sa etnickim poreklom. ono an sta je autor posta o "muslimankama" mislio, jeste verovatno grupa naroda poznata kao Semiti. Koji su, baj d vej, belci (iako, kazem, rasa kao kategorija vise nije priznata). U SAD, na primer, stanovnici Juzne Amerike, kao i Meksikanci, nisu smatrani belcima, iako su mahom potomci Spanskih i Portugalskih osvajaca, i veoma malo u njihovom genetaskom materijalu ima krvi autohtonog stanovnistva (starosedeoci, da ne kazem, Indijanci).

Sad, ovo nema mnogo veze sa seksom, ali me je bas iznerviralo.
 

Back
Top