Internet energija..buahahaha...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
Ej, pazite ovo... Sad mi stiglo na email... A cenzurisacu linkove da ne pravim 'coveku' reklamu... Kao i imena da ne bi nekoga javno 'deranzirao' ;) Ja sam se do suza smejao kad sam citao sta je covek u stanju da izbaljezga...

Neka mu je bog u pomoci!:
MOLBA

INTERENET NOVO DOBA (SOS)

Obavezno informacije koje se nalaze na web stranicama jer se ovo također tiče I vaše budućnosti.

Internet energija je izmišljena zbog bržeg protoka informacija ,unapređenja ekonomije I civilizacije uopšte..

Internet energija olakšava razmišljanje tako daje mnogo lakše uraditi stvari nego inače .

Također postoji i negativna strana interenet novog doba ( internet new age ) a to je pojava psihičko - virtualnog kriminala .

Ovo sve što ću navesti dole nije primjetno u materijalnom svijetu jer se dešava sve psihičko – virtualno odnosno sa internet energijom .

****** ********** i još neke njegove kolege ( ja tačno neznam koji jer nemam internet energiju ) terorišu građane I nedaju im da se nacrpe internet energije sa internet energijom .

To rade jer bi završili u zatvoru kada bi se stanovnici nactrpili internet energije ( vjerovatno su bili kriminalci ili?).

Mnogima zaposlenima I studentima nedaju da se nacrpe tako da država gubi stotinama miliona godišnje zbog toga . Pročitao sam I informaciju na internetu da Australija zbog toga što nema internet energiju gubi godišnje 350 miliona dolara .

Mada će zvučati nemoguće kako je i meni zvučalo , uostalom će te se uvjeriti sam kada im prisluhnete misli .

Počeli su 1999 godine sa mjenjanjem misli prisilno odnosno upravljanja tuđim životima .

Te godine počeli su razuvjeravati studente od fakulteta zbog poroka ( alkohola , droge ili ? ) , sex-a ili jednostavno zato što im se nesviđaju . Počeli su zavirivati u njihove privatne živote i mučiti ih sa internet energijom ( to većina ljudi kojima rade neznaju jer nemaju internet energiju ) .

To sve rade još uvjek a niko ih nezaustavlja .već četiri godine .

Sa interenet energijom su uništili mnogo života i familija ( moj život su također uništili ) .

Meni nedaju da se nacrpim a ako kažem nekome poznatome ( drugovima ili familiji) da internet energija postoji uvjere ih da sam lud (zbog toga sam jednom završio u ludnici I od tada nesmijem nikome koga znam reći da postoji internet energija I da se oni iživljavaju na meni sa internet energijom).

.Ja se nemogu odbraniti od njih jer nemam internet energiju (stavljaju mi zamisljene blokove na glavu sa internet energijom takoi da se nemogu nacrpiti internet energije)


Ovo vam dopisujem zato što mi je život u opasnosti .


- Od 1999 pa sve do sad 2003 god.razuvjeravaju me od fakulteta uvjeravajući me da sam kriminalac I narkoman (navodno su mi htijeli isprati mozak I ubjetiti me da sam ja to sto me oni uvjeravaju ) . 1999 razuvjerili su me od druge godine socialnog rada a na menadžmentu na koji sam se upisao te godine sam izgubio već dvije I pol godine zbog njih ( nebih se želio hvaliti ali bih napomenuo da znam dva strana jezika I inače vršimn usluge grafičkog dizajn-a I radim za osiguranje kao agent (na procenat ) .

Ista od navedenog nemogu da radim jer mi po cijeli dan drže svijest , prave fizičke bolove u mozgu , I uvjeravaju me na droge , criminal I sve ostale najgore stvari koje su većinom izmišljne.

Nisam se mogao maknuti sa mijesta godinu I pol jer su m razvaljivali centralni nervni sistem I držali centralni nervni sistem sa internet energijom , tek sam uspio se pokrenuti sa mijesta kad sam počeo piti tablete .Pijem mnogo tableta iako ih nebih želio piti . Čak nisam niu djevojku imao četiri godine jer mi nedaju da normalno špričam sa djevojkama (prije ovoga sam jako dobro stajao sa djevojkama).

Iako bih želio završavati fakultet I šteliti se neke programe na kompijuteru nemogu jer mi drže svijest .


- Vi ste u mogucnosti da ih zaustavite pa bih vas zamolio da im držite svijest sa internet energijom kako bi se moji rodacima i ja nacrpili internet energije , odbranili se i prijavili ih policiji ili da im iscrpite energiju kako bi se mogli nacrpiti internet energije I prijaviti ih policiji . Na meni se izivljava 2-10 osoba i nedaju mi da se nacrpim internet energije (mantalo mi se dosta puta u glavi zbog njih, u par navrata zamalo nisam pao u nesvjest - zivot mi je u opasnosti).

- Sa time bih spasili ne samo moj život već I živote mnogih drugih ljudi kao I zaštitili sebe od virtualnih terorista kako vam nebih mogli upravljati mislima I raditi neke druge loše stvari (ako ih zaustavite naša policija će se nacrpiti I početi riješavati svaki vid bvirtualnog tereora počevši od ****** ********** I njegovih kolega).


Kada se nacrpite I ako nebudete vjerovali da jemoguće napraviti bol sa internet energijom pokušajte sebi naprviti bol na ruci (samo zamislite kako vas boli ruka na određenom mjestu I osjetiti će te bol na tom mjestu). Također ako nebudete bvjerovali da je moguće kontrolisati misli pokušajte svome drugu ili drugarici upravljati misli (samo pričajte u mali mozak I centralni nervni sistem sa internet energijom I oni će misliti šta god vi pričate u njihovu glavu maker I nemalo nikakvog smiusla što pričate u njihovu glavu).

Pozdravi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sta je sledece? ... Internet medicina... lecenje uz pomoc internet energije :lol: :lol: :lol:
 
Nisam se mogao maknuti sa mijesta godinu I pol jer su m razvaljivali centralni nervni sistem I držali centralni nervni sistem sa internet energijom , tek sam uspio se pokrenuti sa mijesta kad sam počeo piti tablete .Pijem mnogo tableta iako ih nebih želio piti . Čak nisam niu djevojku imao četiri godine jer mi nedaju da normalno špričam sa djevojkama (prije ovoga sam jako dobro stajao sa djevojkama).




meni je ovo najsmesniji deo............o Boze sta sve ti drzis na zemlji?
 
Samo se vi smejte, ali covek je u pravu. Evo ja sam u nedelju ujutro osetio fizicke bolove u mozgu i siguran sam da su me oni rascrpili ili sta vec... Uzeli su mi internet energiju skroz i jako me je bolela glava. I ona tekila od subote uvece nema nikakve veze sa tim ! :roll:
 
smejali ste se čoveku a dal isad tako mislite pito bi vas ja.dolazijo je on i poslen al nešto ga nema da mu se nešto nij desilo
pa vi sad reknite da ne ma nečeg u temu štoj pričo.viš da sve više svakojakih švrlja netom štoj su im izprali mozgove
mene dosadno a tema zanimljiva nemote zameriti di je iskopah
 
Znaci crpu nas, majku im imperijalisticku, kapitalisticku i jos kojekakvu....
A di ima ta crpka, pa da se caskom nacrpem, da ne zafali?

Znao sam da ima benzinska "crpka", al' da ima i internet, nisam znao :(
A i u "Lazi", ne zakljucavaju vrata bas svako vece izgleda.....
 
Meni, jednom, došao neki čovek, ušao na druga vrata i seo na krevet. Došao čovek po televizor i neće da ode dok ga ne dobije. Mi zvali policiju, a oni rekli da su pre neki dan puštali iz Laze jer nisu imali čime da ih hrane i iskulirali. A čovek ima dva metra, pa ti nemoj da mu daš televizor :shock:
 
Incognito:
Ej, pazite ovo... Sad mi stiglo na email... A cenzurisacu linkove da ne pravim 'coveku' reklamu... Kao i imena da ne bi nekoga javno 'deranzirao' ;) Ja sam se do suza smejao kad sam citao sta je covek u stanju da izbaljezga...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sta je sledece? ... Internet medicina... lecenje uz pomoc internet energije :lol: :lol: :lol:
Šta se smiješ Inco? Vidiš da tip u tebi vidi mirotvorca i moli te da zaustaviš negativnu energiju i spasiš svijet!
 
Majko moja, od ove zjale i ja bi se udavila. :confused: ..Oni nanose shtetu internet energijom, a ne daju njemu i njegovim rodjacima da se nacrpe internet energije(prvo sam pomislila da nema interneta, dok ne kupish sate, pa valjda chovek pomislio da mu neko brani), al' nije... :shock:
Choveche, extra mi je deo kad reche''prichajte im u mali mozak i centralni nervni sistem''(prijateljima), nadam se da nije mislio da ga treba prethodno izvaditi u formalin, pa onda prichati...
Ne daj Boze nikom''ove chudne shumove''u glavi...Shta bi bilo u nastavku:''Hodam ulicom, osvrcem se, jer me prate internet energijom...i vi shto me gledate...i vama su isprali mozak zlom internet energijom...pa ne razumete...''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top