Quantcast

Internet deca

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.801
Znao sam pola knjige iz engleskog napamet pre nego sto smo dobili kao nastavni predmet.

I uzasno sam se nervirao dok sam desifrovao alfabet, jer sam mislio da svako slovo nase azbuke treba zameniti odgovarajavim slovom alfabeta. Trazio sam sistem logicnost.

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.101
Znao sam pola knjige iz engleskog napamet pre nego sto smo dobili kao nastavni predmet.

I uzasno sam se nervirao dok sam desifrovao alfabet, jer sam mislio da svako slovo nase azbuke treba zameniti odgovarajavim slovom alfabeta. Trazio sam sistem logicnost.
Isti slucaj. No deca vise na net-u pa imaju prilike daleko vise da cuju i vide nego sto smo to mi imali prilike...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Titu nije ostalo nista posle smrti od imovine ostalo drzavama sve a vidi Tomu grobara posle funkcije pravo u vilu i lepo budget milionski da ga vidi Bog :rotf: placa drzava a krezubi laju o Titu i dan danas.
Jake li otrcane fore! Danas bi nam bilo mnogo bolje da je i Tito 'maznuo' samo milijardu dolara, nego ulupao 18 MILIJARDI dolara u svoje podzemne atomske gradove, aerodrome i luke za podmornice!

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.101
Jake li otrcane fore! Danas bi nam bilo mnogo bolje da je i Tito 'maznuo' samo milijardu dolara, nego ulupao 18 MILIJARDI dolara u svoje podzemne atomske gradove, aerodrome i luke za podmornice!
Tito nije imao potrebe da krade jel nije nista ni placao, tj cela drzava je bila njegovo vlasnistvo. To sto nista nije ostavio deci govori koliko se brinuo za
druge i uopste budusnost drzave...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
A sta dana's udarnicki gradite? Odlazak iz zemlje haha.
A šta će današnja omladina na Balkanu koji još traje samo da osigura egzistenciju i duboku starost bivšim Titovim pionirima? pa neće valjda oni da brinu o onima koji su gardili nešto, a nisu mislili šta će da bude kada to propadne!? A već se 45-e ZNALO da će da propadne! :zcepanje::zcepanje:

Commie

Legenda
Poruka
56.641
A šta će današnja omladina na Balkanu koji još traje samo da osigura egzistenciju i duboku starost bivšim Titovim pionirima? pa neće valjda oni da brinu o onima koji su gardili nešto, a nisu mislili šta će da bude kada to propadne!? A već se 45-e ZNALO da će da propadne! :zcepanje::zcepanje:
:rotf: kao sto se znalo i pre toga da ce monarhija da ispusi hahaha.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.