Interesantni događaji u Floridi

Cute Owl

Primećen član
Banovan
Poruka
942
Pronašao sam negde foru koja mi se veoma dopala. Naime, na google pretraživaču unesete dan (broj), mesec (eng. mesec rođenja) i "florida man"

Pr. Ako ste rođeni 01.04.1998 Onda unesete "1 April flodira man"

Pokažite nam ovde kakav rezultat koji dobijate kada otvorite prvi link . Ja sam recimo dobio:

Screenshot_2.png
 
Tema je odlična, ali mislim da je jezička barijera problem da bi svima bila jednako zabavna.
Treba da si proficient pa da ti je smešno sve što treba i da te zanima da ubodeš neki sledeći datum.
To je poražavajuće jer bar jedno 20 godina unazad svi od 5. razreda osnovne učimo taj engleski, pa onda i u srednjim ili gimnazijama, a gde je film, muzika, internet...
Da je na srpskom, ovo bi bila eksplozija jer ne znam ko ne voli da čita ultimativno smešne priče.
 
Tema je odlična, ali mislim da je jezička barijera problem da bi svima bila jednako zabavna.
Treba da si proficient pa da ti je smešno sve što treba i da te zanima da ubodeš neki sledeći datum.
To je poražavajuće jer bar jedno 20 godina unazad svi od 5. razreda osnovne učimo taj engleski, pa onda i u srednjim ili gimnazijama, a gde je film, muzika, internet...
Da je na srpskom, ovo bi bila eksplozija jer ne znam ko ne voli da čita ultimativno smešne priče.
Slažem se sa tobom. Meni je ovo jako komično i iznenađen sam da je slab odziv. Čini se da ljudi ne govore tako dobro Engleski. :(
 
Čini se da ljudi ne govore tako dobro Engleski.
U srpskom smo dužni da jezike pišemo malim početnim slovom, je l' te, pa tako Englez govori engleski, Nemac nemački, Rus ruski, a ti i ja trenutno pišemo na srpskom ili ko zna kojom varijacijom istog. :mrgreen:
Na drugim jezicima su pravila drugačija, pa npr. An English speaks English...
ali bitno je da se održava duh jezika i da jedni druge podsećamo kad zatrokiramo.
Da... zapanjena sam, ali eto, mlad si Forumaš, pa je dobro saznati te stvari na vreme.
Oko tri godine bazgam ovuda, pa sam opet zatečena.
:)
 
U srpskom smo dužni da jezike pišemo malim početnim slovom, je l' te, pa tako Englez govori engleski, Nemac nemački, Rus ruski, a ti i ja trenutno pišemo na srpskom ili ko zna kojom varijacijom istog. :mrgreen:
Na drugim jezicima su pravila drugačija, pa npr. An English speaks English...
ali bitno je da se održava duh jezika i da jedni druge podsećamo kad zatrokiramo.
Da... zapanjena sam, ali eto, mlad si Forumaš, pa je dobro saznati te stvari na vreme.
Oko tri godine bazgam ovuda, pa sam opet zatečena.
:)
Upravo zato što se na engleskom piše "speaks English", prisvojio sam to. Mnogo više koristim engleski nego srpski. Zaboravilo se dosta od maternjeg jezika. Pravila i ne znam, pišem po osećaju.
 
https://wcti12.com/news/offbeat/flo...abbing-woman-over-underdone-potato-11-29-2018

Screenshot 2021-09-28 094332.png



YULEE, Fla. (AP) — Police say a 36-year-old Florida man is accused of stabbing a woman with a fork over an undercooked potato.

Action News Jax reports Kenneth Crumpton was arrested Monday and charged with aggravated battery with a deadly weapon. He’s remained in the Nassau County Jail on a $25,002 bond Tuesday.

An arrest report says the victim told a witness that Crumpton stabbed her in the head with a fork. Crumpton told investigators he threw the fork at her and it “glanced off her head.”

Police said the woman had multiple stab wounds and blood was on her head, but she refused treatment for her injuries.

Jail records did not list an attorney for Crumpton.
 

Back
Top