Intelekt i seks

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Zamisli unajmis kurwu da bi pricao s njom jbg, fali ti malo i uhapse te.
Ma nisam ljudi, samo sam hteo da popricamo.
Jesi jesi aj sad s nama lepo.
Poruka je automatski spojena:

Podji tamo u sobu, tamo je jedan covek, i lepo njemu ispricas kako ti kaze, potpises i pustimo te kuci.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Rekao sam joj da sam se jednom rukovao sa Veljom Nevoljom a ona me njezno poljubila u vrat
Brate, platio si kurwu da bi pricao o velji nevolji s njom?
Sta nije u redu s tobom?

Ajde ono fazon da joj pricas o ljubavi, kako si emotivno ovo ono bla bla, fali ti razumevanje i topla neznost, to razumem skroz.
Velja nevolja?

spavach

Aktivan član
Poruka
1.799
prije seksa obevezno intelektualna prica i to hegel i pojam istine kroz trojstvo teza-antiteza-sinteza..seks je sinteza suprotnih pogleda..moze da bude zlo, tipa gljivice, picajzle il sida nesto ko teza. al sinteza je kljucna stvar istine sto se tice seksa, jer bez obzira na polne bolesti ipak postoje zivotne vrijednosti koje mi vidimo u seksu..tako da ljubav prema seksu uvijek treba gledati kroz sintezu a ne kroz tezu..

e onda nakon seksa zavrsimo sa zan pol sart i egzistencijalizmu, dal je seks esencija ljudskog postojana il je seks samo golo postojanje..

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Ma posle pricali i o Beogradu na vodi, cjeni kondoma itd itd
Slusaj, nisi ti normalan. Ne volim ja forumasima ovako direktno, al da sam ja platio kurwu, znaci ocekivao bih da se dobro isplacem na njenim grudima. Ako ne, uzimam pare nazad i dzada.

Kroz prozor, ne bi me stigao ni makro ni makron ni velja ni dzegi razumes?

Pilgrim

Domaćin
Poruka
3.169
Ne razumeš ti ništa. 😂 Današnje ribe se primaju na krimose. Vidim da ga je poljubila u vrat. To ti je već znak.

Samo ti dečko govori da znaš krimose, i najebaćeš se, pusti MrNapokon-a... 😂
Ti si gospodin!
Stara skola vidi se!
MrNapokon bi joj pricao o Kesicu i Zeljku Mitrovicu! Amater... a nekad sam vjerovao u njegove seksualne savjete, pomogao mi i par puta da ne grijesim dusu sad... ali ga pregazilo vrijeme, ti vidim znas znanje i znas sto ih pali 😉

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Ne bih ja to mogao. Bio sam sticajem okolnosti u nekim mafijasnim drustvima. Istina, salecu te ove mafijasice, prilaze sam za sto, a drugarice tamo hihihi, zapitkuju a sta ovo a ko si ti. Ja cutao. Na kraju me pitala: a jel te ja smaram. Smaras. Pa ok, odoh ja. Pa ok.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.