Integracija migranata u naše društvo preko potrebna

Siguran sam da nisi dobro video sliku. Pogledaj ponovo.
Da. Video si. U sredini te gomile imas dve evropske zene i one dovlace te tzv migrante u Evropu. Oni ne bi mogli upadati sami da nemaju saveznike medu samim evropljanima. U Evropi mas petu kolonu!!!

To su i ovi sto spinuju ovu pricu da treba integrisati tzv migrante.
I da, oni su Srbi to se desava u Srbiji
Dokaz da su Srbi i Srbija propali totale. U neko drugo doba ovi bi zavrsili mulju
Vidjeo.........2 bjele skvo, sa pilecim mozgicima....pete kolone za kes ima svugdje. Tko sme da prvi roka po njima....to se ceka za rat sa Turskom.

Bolje ti u Cajnicu kucu srijedi....nacisti ce ponovo gasne komore i novog Hicu napraviti....prati Vas SOA. Ne svidjaju im se Vasi stavovi.

Dzekonja ima tajni profil......pozdravi ga...https://www.facebook.com/anes.hasanbegovic.58
 
Mislim da Srbija ima godisnji pad od 60-70.000. Ima doseljavanja iz Bosne.


Inace i ti si slab. Pokusavao sam da te skuim s ovom ruskinjom sto radi sa mnom. Oksana. Rece da si za i onda nestade. Ja joj pricao za tebe i njoj se zenice pocele siriti ali onda se razocarala.

Svetska zena. Prica 5 jezika od kojih je jedan japanski. 39 godina. Mozda je jos mozes oploditi. Nije se udavala niti radala. Karijera first
Neka me bocne na fejs.......https://www.facebook.com/nikola.krstic.90663

Насловна фотографија

Ажурирајте насловну фотографију
Dragan Krstic
Ваша фотографија на профилу


Uzecu te za kuma, ili styarog svata, ili za djevera, ako nemas brata..........svadba, svadba.,ojha.
 
Madjari su pokazali kako se organizuje drzava protiv stranog osvajaca.
Slovenci su to usvojili, Hrvati delimicno, a Srbija demonstrira da je prćija na nivou Makedonije, Albanije i tzv. Kosova.

Како то објаснити овде кад је председник владе те земље одакле је Макензи раширених руку примао неке мигранте, грлио се и љубио с њима? Тај тренд је западног порекла.
 
Како то објаснити овде кад је председник владе те земље одакле је Макензи раширених руку примао неке мигранте, грлио се и љубио с њима? Тај тренд је западног порекла.

Covek je opasan degenerik, kao i svaki "liberal" tj. globalista.
To su neprijatelji naroda i drzave.
Sahranio je ekonomiju, i sada ima manjinsku vladu, pitanje je samo vremena kada ce da padne a tek su bili izbori.
Dobio je izbore na prezime jer mu je otac bio premijer, "izgled" kao Tadic nekad i cinjenicu da "milenials" imaju pola mozga.
Covek je zreo za robiju kao i najveci zuti olos u Srbiji.
 
Vidjeo.........2 bjele skvo, sa pilecim mozgicima....pete kolone za kes ima svugdje. Tko sme da prvi roka po njima....to se ceka za rat sa Turskom.

Bolje ti u Cajnicu kucu srijedi....nacisti ce ponovo gasne komore i novog Hicu napraviti....prati Vas SOA. Ne svidjaju im se Vasi stavovi.

Dzekonja ima tajni profil......pozdravi ga...https://www.facebook.com/anes.hasanbegovic.58

Slab si. Pobegao si od Oksane

U Cajnice samo svratim da se zabavim s lokalnim ljubama. Brzo padaju otmenog svetskog coveka
 
Nece se vratiti.Njima je u programu da sire Islam.
Oni od Evrope zele napraviti Islamski kontinent. Samim tim i od Srbije zele napraviti Islamsku zemlju.

Zar vam je mali nauk Kosova?
Ne bih rekao da je njima mnogo stalo do islama.Migranti vole sve što vole mladi.Onima kojima je stalo do islama ostali su u Avganistanu,Pakistanu i sl. I ovima će biti stalo do islama ali nakon što podivljaju od dobrog standarda u Nemačkoj.Naravno oni kojima to podje za rukom.
 
Mislim da Srbija ima godisnji pad od 60-70.000. Ima doseljavanja iz Bosne.


Inace i ti si slab. Pokusavao sam da te skuim s ovom ruskinjom sto radi sa mnom. Oksana. Rece da si za i onda nestade. Ja joj pricao za tebe i njoj se zenice pocele siriti ali onda se razocarala.

Svetska zena. Prica 5 jezika od kojih je jedan japanski. 39 godina. Mozda je jos mozes oploditi. Nije se udavala niti radala. Karijera first
Samo se u Beogradu rodi više Srba nego Muslimana u celoj BiH pa ti vidi Janko:mrgreen:
 
Pa Bosnjakinaja, mladjih od 50 g. tamo i nema....postao si babohebas, da nagnas neke seljancure. A, mirisne frajle neces.

Vanja (28) i Natasa (21) su moje veze u Cajnicu

Reci cu ovoj Ruskinji. Ona je savetnik direktoru firme koja prodaje robe u vrednosti od 7 milijardi doloresa. Dakle to je svetska zena. Visa klasa. Ne moze to pratiti svaki baja
 
Ne bih rekao da je njima mnogo stalo do islama.Migranti vole sve što vole mladi.Onima kojima je stalo do islama ostali su u Avganistanu,Pakistanu i sl. I ovima će biti stalo do islama ali nakon što podivljaju od dobrog standarda u Nemačkoj.Naravno oni kojima to podje za rukom.
Ne znas da je program organizatora, onih koji im daju (novcanu) podrsku ,da sire Islam;da je to njihova sveta duznost.
 
Pa dobro,šta da radimo.Ako se jedan Švabov dobrovoljno odriče svoje zemlje u korist pridošlica iz Avganistana i islama,ako se jedan Francuz odriče Francuske u korist Marokanaca,Alžiraaca i islama,jedan Holanđanin... Ko smo i šta smo mi da se izuzimamo od tog svevropskog opredeljenja ?
Nije to nikakvo sveevropsko opredeljenje ,nego diktatura globalistickih bankstera,koji uzurpiraju vlast pomocu sendvicara iz naroda.
 
Sreca u nesreci je sto oni jos ne znaju medju kakve divljake su dosli, a saznace. :lol:

http://www.novosti.rs/vesti/srbija....kopavanje-groba-u-Starim-Banovcima-pritvoreni

...”a u ostalim vestima...”

Pogledajte prilog 621060
Srbija,BiH i Hrvatska se takmiče koja ima morbidniju crnu hroniku. Nisam ovako nešto primjetio u Sloveniji. Nešto gledam zemlje po stopi kriminala u Evropi i ispada da su Grčka i Rumunija daleko sigurnije od nas i manju stopu ubistava imaju.
 
Nego tu se postavlja jos jedno pitanje....Srbi su listom protiv naseljavanja izbeglica u Srbiju.....ali zaboravljaju da pitaju svoje zene, posto su izbeglice mahom muskarci....da vam zene ne rade iza ledja, mozda, cekajuci svog izabranika medju muslimanskim izbeglicama?

Ova Srpkinja je danas zapanjila sve MIGRANTE: Pogledajte šta je uradila na njihov veliki praznik! (FOTO) (VIDEO)
I pored toga što se naša koleginica ne snalazi najbolje u ovoj vrsti muzike, ipak nije mogla da odbije nasmejanog momka. Pružila mu je ruku, a on ju je uvukao u krug i zabava je počela

Sanja-2-815x458.jpg



https://www.telegraf.rs/vesti/beogr...e-uradila-na-njihov-veliki-praznik-foto-video

U srpskim selima ima preko 100.000 muskaraca sa 40+ godina i srpkinje ih ne zele. A ova slika ukazuje da se raduju Pastunima. Nece Srbe a hoce Pastune
Sada pitanje. Koliko ih je s ove slike imalo priliku da zaigra intimniji ples s ovom zenom?
 

Back
Top