Quantcast

Integracija migranata u naše društvo preko potrebna

lil_moon

Domaćin
Poruka
3.386
Ишли би они, ал не дају пакосни Хрвати и Угари. Поново су предзиђе "кршћанства".
Него да ми видимо шта ћемо са овима, неће они ниђе.
Ja tu vidim vašu razvojnu šansu, očekujem da ubrzo napravite Vojnu krajinu :)
Malo prekogranični upadi i ubacujete migrante :)

Dekston

Domaćin
Poruka
3.191
Možda će se i kak'e Arapkinje udavati, pa će da se vratite starom običaju mjerkanja miraza :)
Nema kod Arapa miraza. Ove što sam upoznao iz Jordana i Sirije,kažu da kupuju žene. Palestinci prve rođake žene. Za Marokanke ne znam da li se kupuju,a za ove druge znam da mnogi nemaju para za svadbe. Dosta ih ostane neoženjeno.Zato arapski muškarci trče na zapad i žene strankinje. Samo kod Evropljana ima miraz. Izuzetak je i kod nas u Bosni običaj bio kod Srba,mada i danas je. Ženska djeca ne nasleđuju zemlju,ni ti nekretnine. Familija je tokom udaje dariva zlatom u zamjenu za zemlju.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
29.121
Siguran sam da nisi dobro video sliku. Pogledaj ponovo.
Da. Video si. U sredini te gomile imas dve evropske zene i one dovlace te tzv migrante u Evropu. Oni ne bi mogli upadati sami da nemaju saveznike medu samim evropljanima. U Evropi mas petu kolonu!!!

To su i ovi sto spinuju ovu pricu da treba integrisati tzv migrante.
I da, oni su Srbi to se desava u Srbiji
Dokaz da su Srbi i Srbija propali totale. U neko drugo doba ovi bi zavrsili mulju
Postoje žene koje su opsednute veličinom muškog polnog organa ili su u potrazi su za strastvenim mužjacima koji uvek mogu i žele ali arapi nisu na takvom glasu .Arapi i ostali migranti nisu crnci.

Dekston

Domaćin
Poruka
3.191
Dok su Srpkinje neodlučne,Bosanke se zadale u akciju :D

Žena iz BiH primila migranta u svoj dom

Žena iz BiH primila migranta u svoj dom
Foto: Facebook | Žena iz BiH primila migranta u svoj dom
N.N.10.12.2019 11:38
Priča o migrantskoj krizi u BiH ne jenjava i sve je glasnija, a problem postaje sve veći jer u zemlji boravi veliki broj migranata, a zima je već zakucala na vrata.

Nakon što je nedavno snimljena jedna Sarajka kako na ulici dijeli migrantima odjeću, tako je još jedna žena iz BiH oduševila svojom gestom. Naime, primila je jednog mladića iz Pakistana u okrilje svog doma.
"Moja kuća je bogatija za jednog gosta Adila iz Pakistana. Ja sam otišla na stanicu po njega. Ima isto godina kao moj Ismar, ne postoji zakon koji će me spriječiti da sklonim dijete sa ove zime. Ne hvalim se, da me ne bi neko pogrešno razumio. Djelima se ne hvali, nego hoću da vam kažem da svi po jednog i nema nikoga na cesti, ne spominjite mi nikakvu državu vladu i vlast i ove na vlasti, ja sam sebi vlast! Adil je divan momak, stidan, kulturan, nije nasilan, nije onakav kakve ih mnogi predstavljaju!", napisala je na svom profilu Adira Husić.

Babalj

Primećen član
Poruka
973
Gresis. Znas koliko evropljanki se udaje za afrikance koji nemaju .50 centi u dzepu. Vecina zena voli divljinu, agresivnost i grubocu.

Novac je bitan ali nije jedini faktor. Novac je bitan za starije muskarce koji zele da poklope nesto mlade.
Inace mislim da je ovu obradilo nekoliko ovih Pastuna i Balocha. Vidis kako je gledaju i oblizuju se. I ona doprinosi integraciji migranata u srpsko drustvo. Na njen nacin
Vladari iz sjenke prave novi melting pot SAD u Evropi migranti ce u EU igrati ulogu kao afroamerikanci u SAD

lil_moon

Domaćin
Poruka
3.386
Nema kod Arapa miraza. Ove što sam upoznao iz Jordana i Sirije,kažu da kupuju žene. Palestinci prve rođake žene. Za Marokanke ne znam da li se kupuju,a za ove druge znam da mnogi nemaju para za svadbe. Dosta ih ostane neoženjeno.Zato arapski muškarci trče na zapad i žene strankinje. Samo kod Evropljana ima miraz. Izuzetak je i kod nas u Bosni običaj bio kod Srba,mada i danas je. Ženska djeca ne nasleđuju zemlju,ni ti nekretnine. Familija je tokom udaje dariva zlatom u zamjenu za zemlju.
Ne kupuju žene, polože avans za slučaj da dođe do komplikacija :)

Valjda imaju neke miraždžike brez braće :)

Po šerijatu ženska djeca naslijeđuju upola manje u odnosu na mušku djecu (što nije nepravedno jer nemaju iste obaveze, žene nemaju obavezu da izdržavaju djecu i roditelje) .
A kod nas je bio običaj da se sestre odriču naslijedstva u korist braće, da se rod ne siromaši.

Dekston

Domaćin
Poruka
3.191
Ne kupuju žene, polože avans za slučaj da dođe do komplikacija :)

Valjda imaju neke miraždžike brez braće :)

Po šerijatu ženska djeca naslijeđuju upola manje u odnosu na mušku djecu (što nije nepravedno jer nemaju iste obaveze, žene nemaju obavezu da izdržavaju djecu i roditelje) .
A kod nas je bio običaj da se sestre odriču naslijedstva u korist braće, da se rod ne siromaši.
Ni taj avans nije mali kolko sam čuo. Tek svadba koliko košta kod njih,dosta skuplje nego naša. Sasvim je realno ko izdržava starije roditelje da i njemu veći dio nasljedstva pripadne.

lil_moon

Domaćin
Poruka
3.386
Ni taj avans nije mali kolko sam čuo. Tek svadba koliko košta kod njih,dosta skuplje nego naša. Sasvim je realno ko izdržava starije roditelje da i njemu veći dio nasljedstva pripadne.
Ne znam, ovuda se svadbe pretežno organizuju sa nadom da će gosti novčanim donacijama/darovima kompenzirati trošak :) Nezgodno kad je dar u koverti, ne vidi se pa može da bude više nego skroman :)
Znam da su Albanci mladoženje imali obavezu da mladenkama poklone određenu količinu zlatnog nakita, nekima to i nije bio problem, a nekima jeste. Ali svrha tog darivanja nije da se žene razmeću, takmiče i zavide jedna drugoj, nego je svrha da ima rezerva u zlatu ako iz nekog razloga dođu u materijalnu krizu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.