Quantcast

Institucije kulture u službi politike

Poruka
5.893
Petar_FPN:
@st.maurice
ok,shvatili smo tvoju poentu,iskuliraj malo sa tom radoscu oko banovanja..nije poenta doci na forum da bi stvarao sebi neprijatelje i svadjao se konstantno
Петре, ма шта ти знаш о поенти доласка на форум... Можда човек има уверење за своје понашање, није му лако...

vecavestica

Iskusan
Poruka
5.601
st.maurice:
vecavestica:
Provokator i "strani placenik", zaboravila si ;)

A ok momci tebi da su *** majku, ne bi vise bili ok momci, zar ne?
A zašto meni nisu????
Zato što sam ja,dragi moj,umela da se ponašam.
Koliko sam ja njih poštovala toliko su i oni mene.
Pogledaj koliko imam postova i niko mi nije rekao ružnu reč????
u kome je onda problem?????Imaš li m ..a da priznaš????? :wink:

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.105
U redu je. Što se mene tiče, ne bi me iznenadilo da ga sahrane u istom muzeju. Malo ćemo se čuditi, ali kad se osvrnemo i vidimo gde smo i šta smo, proći će nas. Viđali smo i gluplje stvari.
Sad mi objasni, odnosno daj vezu između političara i muzeja? Znaš ono, igra asocijacija, ali ovde je nagrada milijarda eura:- političar, muzej... Konačno rešenje...?

vecavestica

Iskusan
Poruka
5.601
jomini:
U redu je. Što se mene tiče, ne bi me iznenadilo da ga sahrane u istom muzeju. Malo ćemo se čuditi, ali kad se osvrnemo i vidimo gde smo i šta smo, proći će nas. Viđali smo i gluplje stvari.
Sad mi objasni, odnosno daj vezu između političara i muzeja? Znaš ono, igra asocijacija, ali ovde je nagrada milijarda eura:- političar, muzej... Konačno rešenje...?
ma nema nagrade,čoveče.
Verovatno niko nije hteo da da ni jednu javnu instituciju pa SPS rekao da će podići šator u centru BGD.
Verovatno su malo i zapretili Koštunici i morali su nešto da daju.
Računali,verovatno ,muzej daleko pa neće niko da ide
p.s.
Šerife,
ja sam napomenula da mi njegova vladavina nije teško pala.Radila u inostranstvu ,imala šta mi je trebalo i shvati JA GA NE MRZIM.
Smatram da ga treba sahraniti kao čoveka i tu je kraj moje priče o njemu.
Ti misliš tako ja ovako i to je sasvim ok.