Instalacija Windowsa se prekida na pola ?

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.363
Danas mi je bio dan, kada ništa ne polazi za rukom, prosto neverovatno, šta se izdogađalo . Nastavak sa teme : http://forum.krstarica.com/showthread.php/442630-Problem-posle-stavljanja-DRUGOG-procesora-!

Ipak se sistem restartovao i prikazao neku grešku. Kada je pokrenuto formatiranje, i počelo kopiranje fajova ,na 50 i nešto % neće da kopira fajlove. Probano sa dva različita diska, instaliranje na dve različite particije, uvek se događa isto, to se nikad pre nije desilo ...

Prioritet mi je da spasim sutra instalacije, sa jedne particije, ali šta posle, da zamenim , da master bude slejv i obratno. U biosu vidi , DVD, vidi HD ...

Šta da radim ?

U stvari kaže da nije kopiran korektno, uvek prijavljuje drugi fajl :(
 
Poslednja izmena:
ne mora da znači da je modul , možda je slot pukao od ram-a ali moguće da je i ram , oće to da se dešava kod ECS matičnih ploča najčešće , ja sam celo popodne drndario jednu instalaciju a do malopre sam pokušavao da spasem jedan maxtor od 20 gb ali .. nema mu spasa previše alokacionih sectore i clastera je otišlo u 3lpm tako da previše traje
 
Nisam mislio bukvalno pukao , jednostavno nije dobro ležište , i radi ram u njemu ali ne uvek i ne kako treba , Ja imam recimo jedan komp koji ima 512 rama na ddr2 na 667 , u pitanju je dotični ECS i imam još jedan slobodan slot na njemu ubodem, tamo ram od 1 gb i radi , sutra neće komp da upali pišti , izvadim ram radi , ubodem ga u drugi komp radi , promenim slotove ubodem samo njega ne radi ubodem od 512 u drugi slot ne radi , vratim sve izvorno i izvornih 512 radi , jednostavno neće da radi sa bilo čim u drugom slotu ni u prvom slotu , a ram moduli ispravni svi i svi rade lepo u drugim kompovima e pa hebi ga.čak sam pokušavao ram modul od istog proizvođača kao i taj prvi jednostavno NEĆE.
 
Danas mi je bio dan, kada ništa ne polazi za rukom, prosto neverovatno, šta se izdogađalo . Nastavak sa teme : http://forum.krstarica.com/showthread.php/442630-Problem-posle-stavljanja-DRUGOG-procesora-!

Ipak se sistem restartovao i prikazao neku grešku. Kada je pokrenuto formatiranje, i počelo kopiranje fajova ,na 50 i nešto % neće da kopira fajlove. Probano sa dva različita diska, instaliranje na dve različite particije, uvek se događa isto, to se nikad pre nije desilo ...

Prioritet mi je da spasim sutra instalacije, sa jedne particije, ali šta posle, da zamenim , da master bude slejv i obratno. U biosu vidi , DVD, vidi HD ...

Šta da radim ?

U stvari kaže da nije kopiran korektno, uvek prijavljuje drugi fajl :(

Windows XP instalacioni CD .ti je ostecen

Narezi Windows XP na novi CD i probaj onda

:lol:
 
Сад видех..хехе,неискуство.Кад год дођете до неке плоче,треба скинути с нета упутство.У њему обично пише и које комбинације рам модула раде заједно:једностране,двостране,ДДР266,333,400,итд.Обично на маторим плочама могу да се попуне само две банке идентичним меморијама ако има непаран број слотова.И нове плоче са ДДР3 меморијом имају те проблеме,нећу да набрајам које,доћи ће теме на ред.
 
Сад видех..хехе,неискуство.Кад год дођете до неке плоче,треба скинути с нета упутство.У њему обично пише и које комбинације рам модула раде заједно:једностране,двостране,ДДР266,333,400,итд.Обично на маторим плочама могу да се попуне само две банке идентичним меморијама ако има непаран број слотова.И нове плоче са ДДР3 меморијом имају те проблеме,нећу да набрајам које,доћи ће теме на ред.
Hmm neiskustvo , aako je ovo bilo na moj račun khm khm khm , inače za onu moju problematično imam ja uputstvo ali to ne pije vode barem ne kod te ploče.
 
Hmm neiskustvo , aako je ovo bilo na moj račun khm khm khm , inače za onu moju problematično imam ja uputstvo ali to ne pije vode barem ne kod te ploče.
Не на твој,али све оне који раде с рачунарима мрзи да скидају упутства.Лакше је заграбити неколико меморија,ако има па упарити оне које раде.А ако неће,потражити флеш БИОС-а.Ако не помаже ни то,онда мора друга плоча.
 
Не на твој,али све оне који раде с рачунарима мрзи да скидају упутства.Лакше је заграбити неколико меморија,ако има па упарити оне које раде.А ако неће,потражити флеш БИОС-а.Ако не помаже ни то,онда мора друга плоча.
:ok::ok::ok:
 

Back
Top