Instalacija 32-bit igara na 64-bit računarima

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
18.045
Zna li neko kako da proradi kompatibilnost? Pokušavao sam da instaliram Might and Magic IX ali nikako ne ide. Igrao sam to na Win7 ako se ne varam pre mnogo godina, ali se ne sećam da li sam imao 32bit komp ili 64bit. No, fora je kad startujem igru i kliknem start game, ukoči se sve i to je to.
Druga verzija iste igre, startujem game ali je sve crno, mada se čuje muzika u pozadini i sve radi super slow.

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
18.045
Al fora, osmica mi radi, ali devetka neće. Mada sam pročitao da je dosta bugovita verzija, ne potpuno dovršena pošto je firma već propadala i kao takva je ostala low. Ali je meni bila oke.

Igrao sam pekmena i na soniju, bila neka 3D fora, ahahha. Mada nisam fan te igre. Ja igram sve neke igre koje retko ko igra. Mada, recimo za Dungeon Siege serijal, ima discord kanal gde se stalno prave addoni. Čak je neko počeo rad na novoj igri. Šta ti je biti fan :D

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.105

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.