instagram

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.390
Koja je aplikacija za dobijanje besplatnih realnih folowera najbolja
imam nasao sam neke na google pleyu ali se skupljaju novcici tako sto lajkujes nepoznatim ljudima slike a i moras ih zapratiti.
Kada skupis novcice (oko 100, jedan lajk 2 novcica, koga zapratis 4)
i kupis folowerse onda moras da odes na instagram
i otpratis i delajkujes ge ljude



realno samo da znam koja je tako sl neka aplikacija dobra
samo je pomocu bluestaka na pc instaliram i ukljicim automouse click i da radi celu noc sigurno bi prikupila aplikacija oko 3000 novcica za 25 000 folovera
 
Sta ce ti to uopste

radi zarade, kad moze mali mujo od turcina a sto ne bi mogao i neko drugi

znas ti samo koliko ljudi tako zaradjuje.

Prvo kupi folowerse (ne znam kako)
i posto ima jako puno ljudi na profilu koji ce da vidi sliku koju objavi plati ti neko ako imas vise od 3000 foloversa 150 dolara po jednoj slici njegovoj da je postavis na svoj profil
obicno stoji ispred slike ili pored kome ta slika pripada
 
I realno, voleo bih da kupim jednog dana jahticu neku i proputujem svet i pomognem ljudima u africi ali nemam para zato.

Sa ovom bi aplikacijom koju imam trebalo bi mi mozda dve tri nedelje da sakupim bar 15 000 foloversa ali izgleda da moze samo dnevno oko 100njak foloversa
 
radi zarade, kad moze mali mujo od turcina a sto ne bi mogao i neko drugi

znas ti samo koliko ljudi tako zaradjuje.

Prvo kupi folowerse (ne znam kako)
i posto ima jako puno ljudi na profilu koji ce da vidi sliku koju objavi plati ti neko ako imas vise od 3000 foloversa 150 dolara po jednoj slici njegovoj da je postavis na svoj profil
obicno stoji ispred slike ili pored kome ta slika pripada
A taj neko je?
Kupljeni lajkovi i pratioci se vide na kilometar
 
Realni ljudi koji isto koriste tu aplikaciju oni mene zaprate ja njih kroz aplikaciju i eto
samo je puno arapa i indijaca

i koga uopste briga za folovere odakle su bitno im je samo da se vidi njihova slika
 
ima instalikes
allnews
real followers for instagram
i mali milion takvih aplikacija ali ne znam koja je najbolja

kakva jahtica, jahta druze.
vrlo lako treba jedno 5-6 godina
malo uloziti para i svaki dan uplodovati po jednu dve slike
 
Ja 4 godine instagram imam, realno pratioci mi nisu ni bitni to je pre par godina bilo popularno tad sam neku app koristio sa kojom lajkujes dobijaš coinse i sa njima kupujes followere
koja je to aplikacija kako se zove?

Instalirao sam na fonu, prebacim tu istu aplikaciju preko kompijutera instaliram je preko bluestacka (da mogu napraviti autoclick recorder) i bude druga aplikacija kada udjem, kako je to moguce? probao sam i preko nox i andy emulatora i uvek isto!
 
prikupio sam oko 500 folovera sakupljajuci novcice.
Ali ta aplikacija ne moze da se iz nekig razloga koristi preko bluestacka.
Napravio bih da mis radi sam, da sam klikce na jedno dugme svakih nekoliko sekundi...
 

Back
Top