Inspektori koji su razotkrili Jovanjicu: Sprema se naše ubistvo

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.328

Inspektori koji su razotkrili Jovanjicu: Sprema se naše ubistvo​

HRONIKA Autor:Ivan Milićević21. okt. 202116:33 > 16:43
Podeli:




Inspoektor-Slobodan-Milenkovi%C4%87-sin-Sente-Milenkovi%C4%87a-725x407.jpg
Slobodan Milenković Foto:MUP
Advokatska kancelarija Tomanović, koja pruža pravnu zaštitu inspektorima Slobodanu Milenkoviću i Dušanu Matiću koji su raskrinkiali aferu Jovanjica i uhapsili Predraga Koluviju, saopštila je danas da su dvojica inspektora prijavili nadležnim službama "da je dogovorena njihova likvidacija".




Play Video
Prijavu, o svojim saznanjima, podneo je upravo načelnik Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije inspektor Slobodan Milenković.


PROČITAJTE JOŠ:​


Zdenko Tomanović, advokat Sente Milenkovića: Premešta ga onaj kome smeta zakon

POLITIKA
20. okt. 2021

Matrica za pad Jovanjice: Pre Sente, blatili i tužioca lažnim porukama VIDEO

HRONIKA
20. okt. 2021

Sentu progone jer je uz „Jovanjicu“ raskrinkao mnogo širu priču

HRONIKA
18. okt. 202118

Progon inspektora koji su hapsili Koluviju, blate ih Dijanom Hrkalović

HRONIKA
08. okt. 202115

Inspektori MUP-a Srbije očekuju da nadležni državni organi a posebno njihove kolege preduzmu sve potrebne mere ne samo na zaštiti Milenkovića i Mitića, kojima su se kolege u velikom broju ponudile da ih štite, već i na prikupljanju potrebnih informacija, navodi se u saopštenju kancelarije advokata Tomanovića.
Podsetimo, inspektori Slobodan Milenković i Dušan Matić već nedeljama trpe nezapamćen progon, jer ih je vlasnik „Jovanjice“ Predrag Koluvija optužio da su ga terali da narko-plantažu povežu sa bratom predsednika republike.


https://nova.rs/vesti/hronika/inspe...ZAo3PNG8GG9nkL4-ZwEvR0WXDo1lg0CbIWll551NswE-E

Подршка за Сенту Јуниора!

Мафија која је украла државу неће победити поштен свет!

Тек ће Сента да вас хапси!
 
Nije mi jasno u cemu je njihova krivica. Zato sto su otkrili i raskrinkali da neko nezakonito i nelegalno drzi polja marihuane?

Pa njima samo treba da zahvale i cak da ih unaprede, a ne da ih premestaju na mesta koja kako shvatam, nisu njihov resor.

Naravno, necuveno bi bilo da im se ista desi, jer je to ipak rec jednog kriminlaca protiv njih. Zato se treba drzati fakata i ne slusati prestupnike zakona.
 
Ovo je opomena svima da slucajno nekome ne padne na pamet da se bori protiv Vucicevog kartela.

Bojim se da je takvo vreme došlo.

Ako nema jaku zaleđinu, neke od starijih struktura bliske pokojnom Senti da ga nekako zaštite, ovaj mali može ozbiljno da nadrlja.

Evo pojavljuju se i špekulacije o tom nekom skaj fonu, mogu da mu nakarikaju šta hoće, moć je u njihovim rukama, a
boriti se protiv vetrenjača nije trenutno mnogo zdravo.
Očas posla objave korona i...čiča miča gotova priča.

Kad malo bolje razmislim, nisam ga odavno srela, takoreći smo komšije i ranije sam često naletala na njega :think:
'aj možda se samo sklonio negde.
 
Bojim se da je takvo vreme došlo.

Ako nema jaku zaleđinu, neke od starijih struktura bliske pokojnom Senti da ga nekako zaštite, ovaj mali može ozbiljno da nadrlja.

Evo pojavljuju se i špekulacije o tom nekom skaj fonu, mogu da mu nakarikaju šta hoće, moć je u njihovim rukama, a
boriti se protiv vetrenjača nije trenutno mnogo zdravo.
Očas posla objave korona i...čiča miča gotova priča.


Kad malo bolje razmislim, nisam ga odavno srela, takoreći smo komšije i ranije sam često naletala na njega :think:
'aj možda se samo sklonio negde.
Tacno, ali onda hajde da se zatvori taj deo policije tj. obustavi njihov rad, koji je o kriminalu? Pa ne moze tako, a i istina nema cenu.
 
Tacno, ali onda hajde da se zatvori taj deo policije tj. obustavi njihov rad, koji je o kriminalu? Pa ne moze tako, a i istina nema cenu.

Ne zavisi tu ništa od nas, Policija je kao i Vojska , zatvoren sistem i tu javnost nema šta da traži, bar je tako bilo nekada i to pozdravljam.

Ovo danas je k'o na vašaru, ništa više nema logičkog smisla.
 
Ne zavisi tu ništa od nas, Policija je kao i Vojska , zatvoren sistem i tu javnost nema šta da traži, bar je tako bilo nekada i to pozdravljam.

Ovo danas je k'o na vašaru, ništa više nema logičkog smisla.
:tick: Pa kad Djuka zloupotrebljava svoj polozaj advokata "promovisuci" svog klijenta u javnosti, tako ce da se i desava.

Da ima imalo obraza., ponudio bi im privatno obezbedjenje, koje bih naravno na njihovom mestu odbila, ali je red. I plus da se iskljuci iz slucaja.
 
:tick: Pa kad Djuka zloupotrebljava svoj polozaj advokata "promovisuci" svog klijenta u javnosti, tako ce da se i desava.

Da ima imalo obraza., ponudio bi im privatno obezbedjenje, koje bih naravno na njihovom mestu odbila, ali je red. I plus da se iskljuci iz slucaja.

Da je normalno vreme , kolege bi odmah stale uz njih, nekorumpirane i nezastrašene i sve bi krenulo pravnim tokom kako i treba.
Ovako...vidiš i sama , kao da snimaju neku seriju.

Meni u glavu ne ide da se sve ovo stvarno dešava kod nas.
 
Bojim se da je takvo vreme došlo.

Ako nema jaku zaleđinu, neke od starijih struktura bliske pokojnom Senti da ga nekako zaštite, ovaj mali može ozbiljno da nadrlja.

Evo pojavljuju se i špekulacije o tom nekom skaj fonu, mogu da mu nakarikaju šta hoće, moć je u njihovim rukama, a
boriti se protiv vetrenjača nije trenutno mnogo zdravo.
Očas posla objave korona i...čiča miča gotova priča.

Kad malo bolje razmislim, nisam ga odavno srela, takoreći smo komšije i ranije sam često naletala na njega :think:
'aj možda se samo sklonio negde.
Пре неку годину или две су га (Сенту 2) одликовали и прогласили међу најбоље инспекторе полиције, вероватно очекујући "подаништво" у полицијском послу, оно грешком налетеше на "чвршћи карактер" и лично достојанство, које не купује један "јефтин орденчић" којим се диче оне продате полицијске душе, мада се жаљењем сетим пок. истражног судије, којег сам лично познавао, Небојше Симеуновића, који је био редак моралан судија, чак и у Слобино време и на чије одлуке није могао нико да утиче, било пријатељи, познаници или нарочито "продане душе" из врха власти, те пензионисани Суповци ДеБеовци, чак ни сам СМ са његовом Миром, и трагично под неразјашњеним околностима заврши у Дунаву (био је непливач и плашио се воде), да и после 20 година нису, или неће, да нађу његове егзекуторе и налогодавце, за које мислим да "фигурирају" у врху власти и дан данас.
 
Da sa vama podelim moje iskustvo vezano za drogu.Sitni sati ja malo vise popio prilazi mi tip preko puta mene nudi mi drogu, odbio sam posle ga vidim druzi se sa inspektorom iz policije caskaju i piju, shvatio sam ko za koga radi i iz kojih interesa.Zato ne verujte nikome samo sebi i pazite se uvek pored sebe imajte nekoga ko ne pije i ko ce da vas zastiti i upozori na opasnost dosla su zajebana vremena.Svi bi da dodju do velikog novca pa i da nekome upropaste zivot.
 
Sve je ovde moguće pa kako je završio inspektor Dejan Jović koji je raskrinkao tu bandu kad su roknuli karatistu na šinama,predsednik sns-a se pere od bande koju je stvorio ne bi me čudilo da na kraju ispadne kad istroši sve te Nevolje,Hrkale i Sline da je premijer Vučić odgovoran za sav taj kriminal ali nekim čudom predsednik Vučić nema veze s'tim. :lol:
 
Sve je ovde moguće pa kako je završio inspektor Dejan Jović koji je raskrinkao tu bandu kad su roknuli karatistu na šinama,predsednik sns-a se pere od bande koju je stvorio ne bi me čudilo da na kraju ispadne kad istroši sve te Nevolje,Hrkale i Sline da je premijer Vučić odgovoran za sav taj kriminal ali nekim čudom predsednik Vučić nema veze s'tim. :lol:
Vucic i njegov kartel su toliko u kriminalu nema im spasa pitanje je vremena kad ce puci i biti pohapseni.
 
Da je normalno vreme , kolege bi odmah stale uz njih, nekorumpirane i nezastrašene i sve bi krenulo pravnim tokom kako i treba.
Ovako...vidiš i sama , kao da snimaju neku seriju.

Meni u glavu ne ide da se sve ovo stvarno dešava kod nas.
Ni meni, jedan haos, ne zna se ni red ni nista. Veruj, ponekad mi se cini kao da zivim u doba onih poziva za TO muskaraca i zena ( s usputnim nedostatkom struje i skoro stalnim mrakom) s pocetka osamdesetih iako sam bila dete. U svakom slucaju, teskobno, nejasno, neizvesno.
To samo radikali pokušavaju da zamute vodu

Naš cilj mora biti demokratska smena Nenaspavanog Predsednika SNS

To je! :deda2: :lol:
 
To samo radikali pokušavaju da zamute vodu

Naš cilj mora biti demokratska smena Nenaspavanog Predsednika SNS

Ма, не !

Ми морамо све вас да поскидамо недемократски, јер сте тако пушком и дошли 1944.г. на власт.

То сјаши курта узјаши мурта, да ја бирам између два иста - између два детета комунизма - заиби бре !!!:kafa:
 

Back
Top