Insanity

MiMa_87

Zainteresovan član
Poruka
188
Ja inace nisam ljubitelj vezbanja kod kuce jer se brzo udje u neku rutinu, dok nisam probala ove treninge.
Tvorac programa je Shaun T, ne znam koliko ste upoznati, ja sam odusevljena. Program traje 60 dana, jedan mesec zatim "recovery week" a onda jos mesec dana udarnickim tempom :)
Trenutno sam na nedelji odmora, jedva cekam da krenem drugi mesec. Da napomenem da postoji raspored ne radi se isti trening svakog dana, radi se 6 dana nedeljno nedeljom je pauza.

 
Da, pre svega sam u mnogo boljoj kondiciji, bavim se rekreativno i trcanjem, smrsala mozda kilogram, dva, noge su mi je prilicno zategle, takodje i stomak i ruke.
Ovo je nakon mesec dana, meni je kombinacija ovog programa i trcanja stvarno dala rezultate, mnogo se bolje osecam i u mnogo boljoj formi sam. Probaj vidi da li tebi odgovara.
Ako te zanima kako konkretno izgleda neki od treninga potrazi na youtube ima dosta snimaka ljudi koji vezbaju.
 
Знам да је заебана вежба али ми делује смешно ово скакутање... Иначе провалио сам да су најсмешније вежбе и најтеже..
 
Meni je najbolji trening pure cardio i insane abbs. U prvom mesecu treninzi traju oko 40min, a drugi mesec je mnogo tezi oko 55min.
Inace postoji jos jedan trening kao nastavak Insanity Asylum koji je vise priprema za sportiste.

Ja volim dobar cardio trening a posle ovoga mi je majica uvek skroz mokra i sve se cedi sa mene.
No pain no gain :)
 

Back
Top