INSAJDER I KOLUBARA...

Dobro uradjena emisija! jednom prilkom vozio sam rudara iz rudnika u Istocnj Srbiji isto je rudnik uglja u pitanju. Pitam ja zasto ne radi zicara koja stoji sa korpama nego kamioni voze uglj na separaciju.kaze tada covek ,,Ispravna je zicara ali ne moze da se krade zato idu kamioni". ne smem da zamislim sta je sa onim sto nije izasli u javnost.Izgleda da se mnogo krade!?
 
To su klevete , Vojislav ne samo da nije palio siptare , vec ih je velikodusno hriscanski masovno abolirao i oslobodio iz nasih zatvora,skoro tisucu njih .Jes da su su bili optuzeni za najteza krivicna dela , al im je on kao pravi pravoslavac velikodusno oprostio. :D

hmhmmhmm... to je u suprotnosti sa brankicinim mishljenjem :think:

sad si nahebao, ima da te napadnu svi ljevichari i ostali anarhogejevi i da te tuku transparentom "smrt drzhavi" po glavi,
a b92 ce da te proglasi za huligana i vodju po zlu chuvenih novosadskih slaninara
 
чекај саће трабуњ да нас просветли и обзнани да је војке ложио шиптаре и остале шверцере дувана опијата оружја белог робља и људских органа у колубари и да је зато ратни злочинац па је хаг реална опција :hahaha:

сем тога, колубара је нови дахау па зато кад неки добри просрбин купи за 3 евра он је у ствари спасиоц :hahaha:

Млохави, неспособни Коштуница који чува мачке је запалио амбасаде, убио Ђинђића, вођа је паравојних организација и клерикалних група, теоретичар великосрБства, у досхлуху је са Младићем и Шарићем, а тајни је агент КГБ. И храбра Бранкица са ЛДПом успела је да стане на пут том млохавом чудовишту. Хаос.
 
Млохави, неспособни Коштуница који чува мачке је запалио амбасаде, убио Ђинђића, вођа је паравојних организација и клерикалних група, теоретичар великосрБства, у досхлуху је са Младићем и Шарићем, а тајни је агент КГБ. И храбра Бранкица са ЛДПом успела је да стане на пут том млохавом чудовишту. Хаос.

Imam utisak da ce ovaj post da nestane!
 
Insajder?
Када би те инсајдерсе приче биле истински у служби правде и за опше добро
народа и државе било би за поздравити. Овако, Insajder је у најамничкој служби
одређених политичких и интересних кругова те је то несумњив разлог избегавања
тема које не би ишле у прилог наручиоцима инсајдер-тема.

Б92 заметнуо се на антисрпским интересима па важи оно:
"ШТО СЕ ГРБО РОДИ, ВРЕМЕ НЕ ИСПРАВИ"!

i sta sad..?? da nema insajdera ko bi objavio onolike zloupotrebe u srbiji..?? da se ukine sta predlazes..??
 
Млохави, неспособни Коштуница који чува мачке је запалио амбасаде, убио Ђинђића, вођа је паравојних организација и клерикалних група, теоретичар великосрБства, у досхлуху је са Младићем и Шарићем, а тајни је агент КГБ. И храбра Бранкица са ЛДПом успела је да стане на пут том млохавом чудовишту. Хаос.

da da, i josh pride je oteo dzhemu jovanovicu neku robu, rasterao koraceve ljubavnike i sabotirao chankov motor kad se krme polomilo
 
pajo jel si ti stvarno gledao te nebuloze i povracke od tzv insajdera?
msm, ja ne moram da gledam da bi znao prichu unapred, pa samim tim i da ostavim neki komentar ovde. nije teshko.
a b92 sam obrisao sa spiska programa, tamo nishta ne valja. ama ni jedna jedina emisija. odvratno.
rts je za njih svemirska stanica.
 
i sta sad..?? da nema insajdera ko bi objavio onolike zloupotrebe u srbiji..?? da se ukine sta predlazes..??
Pa, ovako Pajo,
"Pravda" i "istina" koja je nedosledna i selektivna ne razlikuje se od nepravde i
neistine. Svaka istina primenjena po potrebi u svojoj biti je nepravedna i nemoralna.

Kada bulumenta "Insajder" pošteno i nepristrasno otvori kao teme mnoge daleko veće
pljačke od kolubarske pljačke, zavredeće poštovanje i uvažavanje.
Do tada, taj informativni kamen u ruci srpskih neprijatelja zaslužuje svaki prezir i
i do daljnjeg nosiće žig Šoroševih medijskih najamnika.

Više je nego jasno iz koncepta da je meta Mutavi Vojo, a trganje za rep mrvog vuka je bedna rabota!
 
pajo jel si ti stvarno gledao te nebuloze i povracke od tzv insajdera?
msm, ja ne moram da gledam da bi znao prichu unapred, pa samim tim i da ostavim neki komentar ovde. nije teshko.
a b92 sam obrisao sa spiska programa, tamo nishta ne valja. ama ni jedna jedina emisija. odvratno.
rts je za njih svemirska stanica.

da jesam...i video sam neke od dokaza...zanimalo me jer je to moj kraj ...i vecina iznetog je licila na verodostojno i dokazano...sto da nije EPS ili REIK nesto demantovao..??
 
Pa, ovako Pajo,
"Pravda" i "istina" koja je nedosledna i selektivna ne razlikuje se od nepravde i
neistine. Svaka istina primenjena po potrebi u svojoj biti je nepravedna i nemoralna.

Kada bulumenta "Insajder" pošteno i nepristrasno otvori kao teme mnoge daleko veće
pljačke od kolubarske pljačke, zavredeće poštovanje i uvažavanje.
Do tada, taj informativni kamen u ruci srpskih neprijatelja zaslužuje svaki prezir i
i do daljnjeg nosiće žig Šoroševih medijskih najamnika.

Više je nego jasno iz koncepta da je meta Mutavi Vojo, a trganje za rep mrvog vuka je bedna rabota!

i sta znaci...kolubara moze dalje po starom...sve im je oprosteno...u gubitku je---to ce se pokriti iz nove cene struje i sve je super jel..??
bem ti partije vise...daj sve lopove da pobijemo sta me se tice kojoj partiji pripadali...LOPOV JE LOPOV...
 
i sta znaci...kolubara moze dalje po starom...sve im je oprosteno...u gubitku je---to ce se pokriti iz nove cene struje i sve je super jel..??
bem ti partije vise...daj sve lopove da pobijemo sta me se tice kojoj partiji pripadali...LOPOV JE LOPOV...

Ne možeš da im sudiš, jer su sve odradili po zakonu, smo što su cifre napumpali do besvesti. Da bi što više uzeli. Kao što je radni čaš bagera 100 eura/h i koj radi 24 h, trideset dana u nedelji. To su svi odobrili, naravno članovi DSS
Direktor Kolubare Dss, direktor EPS DSS, ministar energetike Naumov Dss i sve su oni odobravali. Sve urađeno po tadašnjim propisima, koje su oni odobrili ili propisali.
Zato ne može krivično da se gone.
 
У новој епизоди очекујте...

Како је Куштуница хтео да Тадића затрпа у руднику.
Милошевићев дух почива у мрачним окнима рудника.
Омађијани рудари у служби доктор Војисава.
Уместо угљем шешељевци ватру ложили са шиптарима.

news_49155.jpg


Само на Б92.
 
Ne možeš da im sudiš, jer su sve odradili po zakonu, smo što su cifre napumpali do besvesti. Da bi što više uzeli. Kao što je radni čaš bagera 100 eura/h i koj radi 24 h, trideset dana u nedelji. To su svi odobrili, naravno članovi DSS
Direktor Kolubare Dss, direktor EPS DSS, ministar energetike Naumov Dss i sve su oni odobravali. Sve urađeno po tadašnjim propisima, koje su oni odobrili ili propisali.
Zato ne može krivično da se gone.

ma da...a druge stranke nisu krale iz JP...ali i iz kolubare...pa zar nije navedena i DS..?? za sta inace sluze JP po srbiji nego za pljacku partija..??
a veliko je pitanje da li se moze procesuirati ili ne...da imamo istrazne organe nezavisne moglo bi ....inace sve sam ubedjeniji da sve ovo nece proci bez revolucije....a kad se narod razbesni i ponesen psihologijom mase---jao lopovim ALI I POLITICARIMA...
 
ma da...a druge stranke nisu krale iz JP...ali i iz kolubare...pa zar nije navedena i DS..?? za sta inace sluze JP po srbiji nego za pljacku partija..??
a veliko je pitanje da li se moze procesuirati ili ne...da imamo istrazne organe nezavisne moglo bi ....inace sve sam ubedjeniji da sve ovo nece proci bez revolucije....a kad se narod razbesni i ponesen psihologijom mase---jao lopovim ALI I POLITICARIMA...


Svi su krali, ali ubedljivo najveći lopovi su bili kadrovi iz DSS-a i NS-a.
Takvu pošast Srbija nije videla do sada.

Ali šta očekivati od ovakvih koji pred TV kamerama podržavaju "kraduckanje":

 

Back
Top