INSAJDER I KOLUBARA...

A U CEMU JE PROBLEM..?? ZAR SVI LOPOVI NE TREBA DA ODGOVARAJU MA IZ KOJE STRANKE PRIPADALI..??

I ja tebe pitam u cemu je problem???a kao drugo zasto moras da vices!?
Postavis temu za konkretan problem i emisiju.Tamo je jasno posoceno ko je dominantno odgovoran za taj kriminal i taj period,a zatim zelis da to relativizujes tako sto ces generalizovati i reci svi su lopovi.
Kao postavljac teme drzi se iste,a ako zelis da pricas o lopovluku na nivou drzave tako i definisi temu
 
I ja tebe pitam u cemu je problem???a kao drugo zasto moras da vices!?
Postavis temu za konkretan problem i emisiju.Tamo je jasno posoceno ko je dominantno odgovoran za taj kriminal i taj period,a zatim zelis da to relativizujes tako sto ces generalizovati i reci svi su lopovi.
Kao postavljac teme drzi se iste,a ako zelis da pricas o lopovluku na nivou drzave tako i definisi temu

a sta je tvoj problem..?? da nije mozda da odmah prozoves DSS...??? pa tamo se video i DS...od njega je sve i krenulo ako cemo posteno...zar mislis da sam temu otvorio kako bi ti sad ovde napadao DSS i time dizao rejting DS-u..??
 
i sta kazete..?? ko je gledao utisci...ako je sve onako kako je receno---zar zbog toga EPS-ne posluje sa gubitkom...??? pa zar zbog onakvih lopovluka da se povecava cena struje..??
a ako nije tacno---sta ce drzava da uradi povodom javnog iznosenja neistina..??

..................nisam gledao ali sam siguran da u svim javnim preduzecima cveta korupcija inache zato i sluze da bi se stranke finansirale ,funkcioneri bogatili i krpile neke stvari od javnog znachaja (sport,kultura,humanitarne akcije ),a mislim da je rak rana za EPS veliki neplatishe koje drzava shtiti ...........
 
..................nisam gledao ali sam siguran da u svim javnim preduzecima cveta korupcija inache zato i sluze da bi se stranke finansirale ,funkcioneri bogatili i krpile neke stvari od javnog znachaja (sport,kultura,humanitarne akcije ),a mislim da je rak rana za EPS veliki neplatishe koje drzava shtiti ...........

da...stite partije neplatise...partije su perjanice u pljacki svih vrsta...bem ti partije i ko ih izmisli....
 
da...stite partije neplatise...partije su perjanice u pljacki svih vrsta...bem ti partije i ko ih izmisli....

..upravo tako ,kad bi neko izguglao koliki je samo otpis duga prema EPS-u zastave,imr-a,imt-a i ostalih drzavnih preduzeca ,chak i gradjanstvo enormno duguje ,kad bi se eps naplatio bio bi vishe nego solventna firma i pored ovolikih lopovluka ................a da ne prichamo o kupovini i prodaji struje inostranstvu ,pa zamisli na chemu se obogatishe hamovic i lazarevic ,na magli ,kupe jeftinije prodaju skuplje i imaju povlashcen status da ne kazem monopol ..........
 
..upravo tako ,kad bi neko izguglao koliki je samo otpis duga prema EPS-u zastave,imr-a,imt-a i ostalih drzavnih preduzeca ,chak i gradjanstvo enormno duguje ,kad bi se eps naplatio bio bi vishe nego solventna firma i pored ovolikih lopovluka ................a da ne prichamo o kupovini i prodaji struje inostranstvu ,pa zamisli na chemu se obogatishe hamovic i lazarevic ,na magli ,kupe jeftinije prodaju skuplje i imaju povlashcen status da ne kazem monopol ..........

pa i hamovic i lazarevic su politicki puleni....postade politika u srbiji stvar zivota i smrti..
 
pa i hamovic i lazarevic su politicki puleni....postade politika u srbiji stvar zivota i smrti..

..samo tako se i kod nas i u svetu manje vishe dolazi do velikih para ..................vidi gde su god ameri napali nekog iza njih idu firme u kojima su akcionari najvece politichke lichnosti amerike ,sve to isto samo se malo drugachije pishe i malo bolje zivi obichan narod .................
 
koji ja rejting podizem sebi..?? ima li ljudi ovde forumasa koji nisu optereceni sa stranackom pripadnoscu da se razgovara..?? cuj dizem sebi rejting..??

Ima...

Kolubara je Alaj begova slama, koliko znam, jos iz perioda 80-tih....Tu nije krao samo ko nije hteo.
.Sad je samo pitanje ko je vise krao. i, po meni, zasto se to pitanje otvorilo sada, a ne pre par godina.
 
kako da se javi kad su stranke generatori pljacke srbije...a preko afera kamufliraju te kradje...

.preko tzv afera zamajavaju narodne mase da pored drvata ne vide shumu ,koliko li je do sad otkriveno mafija :drumska,sanitarna ,farmaceutska,gradjevinska ,strujna,fudbalska ,huliganska ,zdravstvena,putna,shkolska .......................i koliko njih osudjenih ...................mizerija .............al na svakih 7 dana obichno se krece ponedeljkom da se raja zanima vec prvog radnog dana krece nova mafija ,evo chekaj ponedeljak pa cesh da vidish ..............po principu "...drz te lopova ......"
 
Ima...

Kolubara je Alaj begova slama, koliko znam, jos iz perioda 80-tih....Tu nije krao samo ko nije hteo.
.Sad je samo pitanje ko je vise krao. i, po meni, zasto se to pitanje otvorilo sada, a ne pre par godina.

pa prepostavljam da su opet medjupoliticke igre i igrice....ali daj da se konacno na terazijama obesi prvi lopov a posle da se rade redovna vesanja lopuza dok se ne potamani sve do jednog....
 

Back
Top