FataMorgen
Legenda
- Poruka
- 64.174
Večerašnji "Insajder" je baš smejurija.
Novinar je u takvoj psihozi,ne sme Dulića ni da pogleda,a tek da ga pita o njegovim kriminalnim radnjama.


Ortoped je svestran čovek,u sve se razume:u izgradnju,u razgradnju,infrastrukturu,telekomunikacije,medicinu,rudarstvo......a u kriminal se uopste ne razume


"Insajder"na B 92, veceras je promocija DS za predstojece izbore
Novinar je u takvoj psihozi,ne sme Dulića ni da pogleda,a tek da ga pita o njegovim kriminalnim radnjama.



Ortoped je svestran čovek,u sve se razume:u izgradnju,u razgradnju,infrastrukturu,telekomunikacije,medicinu,rudarstvo......a u kriminal se uopste ne razume



"Insajder"na B 92, veceras je promocija DS za predstojece izbore






