INSAJDER I DULIĆ

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
Večerašnji "Insajder" je baš smejurija.
Novinar je u takvoj psihozi,ne sme Dulića ni da pogleda,a tek da ga pita o njegovim kriminalnim radnjama.:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ortoped je svestran čovek,u sve se razume:u izgradnju,u razgradnju,infrastrukturu,telekomunikacije,medicinu,rudarstvo......a u kriminal se uopste ne razume :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

"Insajder"na B 92, veceras je promocija DS za predstojece izbore :aha:
 
Večerašnji "Insajder" je baš smejurija.
Novinar je u takvoj psihozi,ne sme Dulića ni da pogleda,a tek da ga pita o njegovim kriminalnim radnjama.:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ortoped je svestran čovek,u sve se razume:u izgradnju,u razgradnju,infrastrukturu,telekomunikacije,medicinu,rudarstvo......a u kriminal se uopste ne razume :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

"Insajder"na B 92, veceras je promocija DS za predstojece izbore :aha:


Fato, nemoj biti baš toliko plitka. Da B92 ne pravi ovakve emisije, ne bi postojala
bukvalno nikakva kritika na račun vlasti.
 
Ha, a ono: "U Beogradu je najduže primenjivan stari zakon !"
A onda pitanje voditelja:"Kako je moguće da se primenjuje stari zakon, ako je već novi stupio na snagu ?"
A onda jedno smešno objašnjenje:dash:
 

Back
Top