Inicijativa

VOlim u krevetu da imam inicijativu. Što se ostalih stvari tiče ne uvek, imao sam par devojaka koje su bile takve da se uvek od mene očekivao predlog gde izaći, šta večerati, kada se ebati, gde otići na vikend i sl. To me je strašno zamaralo, mrzim takve bezmozgašice.
 
nema to veze s vrzmanjem, ili jesi ili nisi :)
a i nije ona riba neka da se toliko vrzmate oko nje :)
takvima samo poraste cena u glavi u tim okolnostima
treba se bate vrzmati oko onih koje znaju gde su i šta su a ne menjaju mišljenje o sebi iz dana u dan :mrgreen:
 
nema to veze s vrzmanjem, ili jesi ili nisi :)
a i nije ona riba neka da se toliko vrzmate oko nje :)
takvima samo poraste cena u glavi u tim okolnostima
treba se bate vrzmati oko onih koje znaju gde su i šta su a ne menjaju mišljenje o sebi iz dana u dan :mrgreen:

Ma bre meni nie zanimljiva kad je svima zanimljiva..a i sto kazes onda kao dize nos i cenu..nisam na pijaci ne preplacujem i tacka:banovati:
 

Back
Top