Quantcast

Inicijativa da se Veselinki Rajkovic i njenoj deci obezbedi besplatno letovanje u Srb

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
112.136
Sta mislite o ideji da se gospodji Veselinki Rajkovic, iz Podgorice njenom suprugu , i za njihovo petoro dece obezbedi besplatno letovanje na nekoj od planina u Srbiji recimo na Zlatiboru ili Kopaoniku uz obilazak svih manastira u okolini?

Spreman sam da snosim veci deo troskova tog poduhvata.

Ko ne zna pomenuta gospodja i njena deca su zrtva divljackog sovinisticko-fasistickog cina od pre neki dan na Cetinju.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
56.916
Sta mislite o ideji da se gospodji Veselinki Rajkovic, iz Podgorice njenom suprugu , i za njihovo petoro dece obezbedi besplatno letovanje na nekoj od planina u Srbiji recimo na Zlatiboru ili Kopaoniku uz obilazak svih manastira u okolini?

Ko ne zna pomenuta gospodja i njena deca su zrtva divljackog sovinisticko-fasistickog cina od pre neki dan na Cetinju.
A da li su oni ( ta porodica) socijalni slucaj? Vidis Tihi, ja ipak radije finasiram goli zivot nekoj deci iz Srbije.
Letovanja su luksuz, Ali, ako ti zelis, samo izvoli.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
112.136
A da li su oni ( ta porodica) socijalni slucaj? Vidis Tihi, ja ipak radije finasiram goli zivot nekoj deci iz Srbije.
mislim da nisu socijalni slucaj ali im treba pomoci da se makar malo opuste i zaborave stres i tezak zivot u kojem zive Srbi u Crnoj Gori.

Ja volim moj srpski narod u Crnoj Gori i spreman sam da im pomognem kako je god moguce.

Narocito mi je drago sto pomenuta porodica ima petoro dece i ovu majku treba isticati kao primer svim drugim srpskim zenama :)

Za mene je svaka srpkinja koja rodi petoro - zena-heroj :)

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
Какве везе има да ли су из Србије или су преко наметнуте границе, ваљда је важно да су Срби.

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.486
mislim da nisu socijalni slucaj ali im treba pomoci da se makar malo opuste i zaborave stres i tezak zivot u kojem zive Srbi u Crnoj Gori.

Ja volim moj srpski narod u Crnoj Gori i spreman sam da im pomognem kako je god moguce.
:ok:
Narocito mi je drago sto pomenuta porodica ima petoro dece i ovu majku treba isticati kao primer svim drugim srpskim zenama :)

:ok: tako je

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.697

Tesko zive i Srbi i Srbiji

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.734

Ако већ хоћеш да помогнеш помози деци који пате од тешких болести да се излече у иностранству, уместо да плаћаш некоме скијање или купање на мору. Молби је много преко интернета.

DS Moodo

Primećen član
Banovan
Poruka
959
Onda pozovi 10-15 srpske dece sa Kosova i Metohije kod sebe na desetak dana, pokaži im svoj grad i pokaži im kako izgleda život na slobodi.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.