Infostan prevaranti 5% popusta za redovne platiše ne postoji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.970
Pa lijepo uzmi plaćene račune u zadnjih godinu dana i vidi da li su plaćeni do datuma dospijeća. Ali opet ponavljam, to znači kad oni to proknjiže/vide u svom sustavu. Znači ako ti je datum 15. u mjesecu, to znači da moraš platiti taj dan do 13 ili 14 sati. Ako platiš poslije, knjiži se kao da si platio 16. Uzmeš račune i odeš kod njih i lijepo ih pitaš o čemu se radi i stvar riješena. Gdje je problem?

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.767

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.767
Pa lijepo uzmi plaćene račune u zadnjih godinu dana i vidi da li su plaćeni do datuma dospijeća. Ali opet ponavljam, to znači kad oni to proknjiže/vide u svom sustavu. Znači ako ti je datum 15. u mjesecu, to znači da moraš platiti taj dan do 13 ili 14 sati. Ako platiš poslije, knjiži se kao da si platio 16. Uzmeš račune i odeš kod njih i lijepo ih pitaš o čemu se radi i stvar riješena. Gdje je problem?
Problem je što je to sistem KRAĐE!

Tzar

Elita
Poruka
16.207
Pa da takvi kao ti ne prime platu? Ja sam se žalio u infostanu i službenica je odlučno odgovorila "ma nije to ništa"

Da mi odštampaju uplatnicu i da idem u poštu da platim, vidi se da nemaš pojma sa životom, u infostanu se plaćaju računi.
Pa sto nisi platio kad si bio tamo.

Ja sam ti predocio mogucnosti.

Nemam nikakve veze sa infostanom pa ti je komentar glup i toksican kao i sve sto inace pises.

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.767
Pa sto nisi platio kad si bio tamo.

Ja sam ti predocio mogucnosti.

Nemam nikakve veze sa infostanom pa ti je komentar glup i toksican kao i sve sto inace pises.
Ti pišeš gluposti i nebuloze jesam napisao da me je odjebala za tih 0,02 dinara? Jel tebi dolazi do razuma koliko je to podlo i zlonamerno?

Ti si se odmah prosrao da nisam platio na vreme. Tek onako jer verovatno radiš u nekoj parazitskoj državnoj instituciji.

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.767
:rotf:

Ne znas da koristis e.sanduce, ne znas da placas elektronski, placas na salteru inostana gde te odjebala salterusa i onda ti je kriv neko sa interneta ko je dobronamerno pokusao da ti pomogne.

Sta je trebalo da podrzim tvoje glupe teorije zavere.

Kako ja za tri stana nemam dug nigde za infostan. Zamisli kako to kad oni tako kradu od svih.

Ne kradu nego si ti glup. Pa ti je sad krivo sto si ispao glup i vredjas sve redom.
Imam strane platne kartice ne pada mi na pamet u ovoj rupčagi od zemlje da plaćam nešto online :rumenko:

Eto pa ja imam dug od 0,02 dinara i to me brine jer je srbija lopovska država! Tebe ništa ne brine jer ni nemaš ništa!

Tzar

Elita
Poruka
16.207
Imam strane platne kartice ne pada mi na pamet u ovoj rupčagi od zemlje da plaćam nešto online :rumenko:

Eto pa ja imam dug od 0,02 dinara i to me brine jer je srbija lopovska država! Tebe ništa ne brine jer ni nemaš ništa!
:rotf:
Ma sigurno.

Ja sam uhvatio infostan da KRADE na jeftinu foru milione korisnika i to što je najcrnje kradu redovne platiše! Za ovo da se smeni direktor infostana pod hitno!
Ne krade, jer ti milioni znaju da citaju i plate racune i ne glume ludilo.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
275.521
ukoliko je uopšte tacno da ti se kao dug vodi 0,02 dinara to je neka greska koju možeš da resis uplatom 1 ili 2 dinara i resis svoj problem.

"infostan krade redovne platiše, duze te za 0,02 dinara, da se smeni direktoj info stana, korisnici koji su pokusali da ti pomognu i objasne ono sto ne kapiras nazivas budalama, srbija je lopovska država"

Zbog vredjanja tema se zakljucava

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.