Info topic - javite ako negde pokupite virus

Da li je to onaj spisak uputstava posle tehnickih detalja o virusu koji se cita kada se udje pritiskom na TRAJAN.GEMA - odnosno REMOVAL INSTRUCTIONS )npr. (disable system, update virus definititions, restart computer...run a system itd...).
Tu ima hiljadu nekih stvari da se urade i uopste mi se ne cini jednostavno!!!
Da li treba da pozovem nekog strucnog ili mogu i sama polako korak po korak, plasim se da ne sto ne zbrljam i upropastim?
 
Corey:
TEANO:
Corey:
Pogledacu pa cu ti javiti ako stignem!
HVALA TI, BAS SI SRCE!!!
Posle skeniranja za virusom sa leve strane ces videti opcije Delete Quarantine i Repair.To je to!
Kako da izvedem to skeniranje za virusom- ja sve sto znam je da otvorim na Trojan.Gema napisano crvenim slovima, na ikonici koja je iz Nortonovog programa, i tamo su date opcije koje sam napomenula, ali nigde ne pise delete i repair...To je ocigledno nesto drugo sto je ne umem da nadjem?
 
Nece da ga karantira, baksuz! Locira ga koji je fail, prebaci mi sam na opciju karantiranje, ja potvrdim, i on zavrsi sa -failed.Zatim sam pita da ga deleat-uje, ja opet potvrdim, on obavesti da jos uvek imam virus, tj. da ga nije izbrisao.Mozda nesto nije u redu? Sve sam uradila kako si mi rekao-... :?
 

Back
Top