Inflacija u Srbiji najveca u Evropi - 7 put veca nego u EU i 4 put nego u Albaniji!

Тихи

Starosedelac
Banovan
Poruka
193.922
cekaj tihi pa evo euro pada ispod 100!!! aha!!! sta sad!!! :D

nista . platices ti to sve na cupriji sto si preskocio na mostu

preko najvece inflacije u evropi + dalje povecanje haraca i poreza

al boli tebe briga ti si neki parazit na tatinoj i maminoj sisi , pa te ovo ne dotice al svakako dotice tvoje roditelje klinjo
 

Back
Top