Indijanac dobio 7,5 godina

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
Aleksandar Golubović osuđen na zatvorsku kaznu od sedam i po godina zbog pištolja i trgovine heroinom. Supruga Suzana plakala, majka Milanka neće ići u zatvor

BEOGRAD - Aleksandar Golubović Kristijan osuđen je i šesti put na zatvorsku kaznu. U prepunoj sudnici broj "četiri", beogradskog Višeg suda, u petak je dobio sedam godina i šest meseci zatvora, zbog preprodaje heroina i nedozvoljenog držanja pištolja, a i produžen mu je pritvor.

KAKO SE BRANIO

* JA sam idol mladih, propagiram zdrav život i borbu protiv narkotika

* NISAM nikakav narkobos kao Darko Šarić, već Robin Hud koji svima daje novac

* SA 17 godina nokautirao sam Arkana i šamarao Andriju Draškovića jer je podvodio maloletnice

* MOJ drug Legija mi je nagovestio da bih mogao da imam problema sa Dušanom Spasojevićem jer ne shvatam tu njihovu sferu droge

* POLICIJA me mrzi jer sam popularan, a posle svake robije izlazim mlađi, lepši, jači i pametniji

* KIČ na najnižem nivou, devojke gledaju "Pink" i noću vrte kukove na splavovima, a klinci se lože da budu Kristijan Golubović, Arkan, Ćenta...

* ZNAM da me je policija pratila, jednom sam im poslao meze i kafu. Malo sam se sprdao sa policijom

:hahaha:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

26371_1378692984114_1135566584_31197974_1633603_n.jpg
 
C c c stvarno kakav indijanac je*ote... kakav retardirana odbrana... o boze... pa on je stvarno debil... mesto lepo da kaze ono standardno kriv sam, mnogo se kajem i necu nikad vishe... on prichao o tome kako je nokautirao Arkana!? :eek: Ajde shto laze, nego shta to sudiju bole ku*ac i kakve to je*ene veze ima sa bilo chim !?
 
[Ne_Vazim_Se];16206688:
C c c stvarno kakav indijanac je*ote... kakav retardirana odbrana... o boze... pa on je stvarno debil... mesto lepo da kaze ono standardno kriv sam, mnogo se kajem i necu nikad vishe... on prichao o tome kako je nokautirao Arkana!? :eek: Ajde shto laze, nego shta to sudiju bole ku*ac i kakve to je*ene veze ima sa bilo chim !?

Pa nije na njemu da iznosi takve stavove nego na njegovom advokatu. Njegov advokat je trebao da spremi njegovu odbranu,njegove izjave i slicno.
 

Back
Top