Indija u pripravnosti zbog mogućeg terorističkog napada

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Indija u pripravnosti zbog mogućeg terorističkog napada
Politika - Pre 27 minuta
NJU DELHI - Indija je u stanju pojačane pripravnosti, nakon što je vlastima dojavljeno da ekstremisti sa sedištem u Pakistanu spremaju za Novu godinu teroristički napad.

Zvaničnik ministarstva unutrašnjih poslova Indije, koji je tražio anonimnost, rekao je danas da su u Mumbaju i nekolicini drugih gradova pojačane policijske patrole i bezbednosne kontrole.

Razlog su, prema njegovim rečima, kredibilne informacije da jedna zabranjena grupa ekstremista planira teroristički napad, koji bi bio izveden tokom novogodišnjeg vikenda.

Indijska policija uzima ovakve informacije za ozbiljno nakon što je u terorističkoj akciji u Mumbaju 2008. godine živote izgubilo 166 ljudi.
 
Mislim da Indija mora znati da nije rijesila problem sa muslimanima a to je pitanje Kashmira koje se mora rijesiti i Kashmir mora pripasti Pakistanu.To je ono zbog cega se priprema eventualni Sehidski napad na Bombaj jer muslimani su rijeseni da se bore protiv Hindusa koji su uzurpirali Kashmir prilikom podjele Indije na muslimanski i Hinduisticki dio.Mislim da mora svima biti jasno da je Indija sama kriva za eventualne posljedice i da ce samo ona biti odgovorna zbog nekih vanrednih dogadjaja.Ona kao prvo nije sredila pitanje Kashmira i dan danas Jammu & Kashmir je pod Indijskom vlascu tako da mislim da Indija mora konacno predati Kashmir Pakistanu jer to je najpravicnije rjesenje jer Kashmir je muslimanski region koji se Islamizirao tokom Islamske vladavine u Indiji.Jedino sta mi je zao a to je da Indija nije prihvatila Islam nego je u vecini ostala vjerna zvojoj paganskoj vjeri.To dovoljno govori o njima kakvi su oni ljudi.
 
800pxmughal1700.png


Ovo je mapa nekadasnje vladavine Velikih Mogula i ovo je stanje iz 1700 godine kad je vladao veliki car Aurangzeb.Mislim da muslimani imaju razloga biti ponosni na svoju historiju jer su dali mnogo ovom svijetu u pogledu kulture i svega ostalog.Mislim da je Indija morala primiti Islam i postati jedna od brastkih muslimanksih zemalja.Ovako Indija se mora suociti sa muslimanima jer muslimani zele da izvedu akciju Sehida u Bombaju i mislim da je to najveci razlog zbog toga sto se ||Indija lose ponasa prema Kashmiru koji treba dobiti pravo na pripajanje Pakistanu jer to je Islamska teritorija i ta teritorija treba pripasti Pakistanu.Mislim da je to jedini nacin kako bi se mogla srediti situacija i mislim ako Mudzahedini izvedu Sehidsku akciju na Indiju da ce to biti jedna velika stvar i da ce Indija zatim morati da ustukne od muslimana i da krenu na pregovore kako bgi se rijesio spor izmedju Hindusa i muslimana.
 
A zasto bi Indija morala da prihvati Islam, sto Pakistanci ne prihvate Hinduizam?! o,O


Indija je morala da prihvati Islam jer je bila dugo vremena pod Islamskom Imperijom i zato Hindusi su morali da se okane svoje vjere i da predju u Islam kako bi bili bratska zemlja sa ostalim muslimanima.Mislim da Pagani imaju veceg razloga da predju u monoteizam a uostalom Islam je najpravilnija religija te stoga Hindusi su morali da prihvate Islam i mislim da je buducnost takava da ce cijeli svijet prihvatiti Islam i da ce svijetom zavladati Bozji zakoni.
 
Indija je morala da prihvati Islam jer je bila dugo vremena pod Islamskom Imperijom i zato Hindusi su morali da se okane svoje vjere i da predju u Islam kako bi bili bratska zemlja sa ostalim muslimanima.Mislim da Pagani imaju veceg razloga da predju u monoteizam a uostalom Islam je najpravilnija religija te stoga Hindusi su morali da prihvate Islam i mislim da je buducnost takava da ce cijeli svijet prihvatiti Islam i da ce svijetom zavladati Bozji zakoni.
Di si,Mingo,puška te ne ub'la!!!
Nedostajao si nam k'o dojč marke....
Ja,lično,osećao sam se strašno malobrojan....
 
Indija je morala da prihvati Islam jer je bila dugo vremena pod Islamskom Imperijom i zato Hindusi su morali da se okane svoje vjere i da predju u Islam kako bi bili bratska zemlja sa ostalim muslimanima.Mislim da Pagani imaju veceg razloga da predju u monoteizam a uostalom Islam je najpravilnija religija te stoga Hindusi su morali da prihvate Islam i mislim da je buducnost takava da ce cijeli svijet prihvatiti Islam i da ce svijetom zavladati Bozji zakoni.

Ma, daj hočeš li prestati ti više!!??

Mene kao muslimana je pomalo stid od ovih tvojih postova.

Ako si uopće musliman, onda češ nam učiniti največu uslugu ako prestaneš sa svojim idiotskim upisima, jer nemoj nas tako više braniti Boga ti...

Islam je čist od ovoga što mu ti pripisuješ!

Kuransko pravilo je "Nema prisile u vjeru", "Vama vaša, a nama naša vjera", "Pravi put se jasno razlikuje od zablude, pa ko hoče neka vjeruje, ako hoeče neka ne vjeruje" ...., tako da je ovo tvoje pisanje neozbiljno i iritantno, jer Bog je Svemoguć i da je htio mi bi smo svi bili jedne te iste vjere....
 
Samo je jedna prava istina a nema druge istine sem Islama i zato buducnost svijeta je u primanju Islama jer Islam se mora prosiriti na cijeli svijet i to je buducnost svijeta i zato Allah Uzviseni nije stvorio ljude da budu vjernici jer Allah je mudar i on salje dokaze preko Allahovih Poslanika i zadnja Objava Muhammedu s.a.v.s. je zakon i zato svi ljudi trebaju se okrenuti jednoj istini a to je Islamu.Nije to prisila u vjeri nego je to jedna realnost da ce svi ljudi biti ubjedjeni u Allahovu Uzvisenost i svi ce hrliti Dzamijama da prime Islam.Zato Indija je jedna Paganska drzava koja drzi do Hinduistickog ucenja i ona je trebala da primi Islam jer zna se da je Islam protiv Paganizma.

Zato Indija ce morati da okusi slast Sehidske akcije i to ce biti zrtva koju ce osjetiti Indija jer da bi se opametio narod on mora prezivjeti barem neki napad Sehida.
 
Indija je morala da prihvati Islam jer je bila dugo vremena pod Islamskom Imperijom i zato Hindusi su morali da se okane svoje vjere i da predju u Islam kako bi bili bratska zemlja sa ostalim muslimanima.Mislim da Pagani imaju veceg razloga da predju u monoteizam a uostalom Islam je najpravilnija religija te stoga Hindusi su morali da prihvate Islam i mislim da je buducnost takava da ce cijeli svijet prihvatiti Islam i da ce svijetom zavladati Bozji zakoni.

Jeл то тај смак света о ком се говори? :D
Немој погрешно да ме схватиш већину исламских народа ценим и поштујем али не видим разлог због чега би било која вера била једина на свету....
 
Treba se vec jednom rijesiti tog pluralistickog misljenja da su sve religije pravedne a mislim da nema pravilnije religije od Islama i da postoji samo jedna istina a to je Islam i zato svijet se mora okrenuti jednoj istini jer ne moze svijet opstati na ovaj nacin jedino sa Islamom je najbolje i jedino sa Islamom se moze zivjeti.
Da li si svestan da svaka velika religija to slicno misli i za sebe?
Kako mozes biti toliko siguran da je tvoj put pravi ako ostale puteve nisi ni video, a cuo si za njih samo iz prica.
Slicnost izmedju hriscanstva i islama je toliko velika da sam skeptican da li su ih izmislili isti ljudi. ;)
 
Samo je jedna prava istina a nema druge istine sem Islama i zato buducnost svijeta je u primanju Islama jer Islam se mora prosiriti na cijeli svijet i to je buducnost svijeta i zato Allah Uzviseni nije stvorio ljude da budu vjernici jer Allah je mudar i on salje dokaze preko Allahovih Poslanika i zadnja Objava Muhammedu s.a.v.s. je zakon i zato svi ljudi trebaju se okrenuti jednoj istini a to je Islamu.Nije to prisila u vjeri nego je to jedna realnost da ce svi ljudi biti ubjedjeni u Allahovu Uzvisenost i svi ce hrliti Dzamijama da prime Islam.Zato Indija je jedna Paganska drzava koja drzi do Hinduistickog ucenja i ona je trebala da primi Islam jer zna se da je Islam protiv Paganizma.

Zato Indija ce morati da okusi slast Sehidske akcije i to ce biti zrtva koju ce osjetiti Indija jer da bi se opametio narod on mora prezivjeti barem neki napad Sehida.

Dosadan si i zlonamjeran.

Samoubilački napadi nisu nikakve "šehidske akcije", a njihovi izvršioci nisu nikakvi "šehidi" več teroristi i samoubice, koje će završiti u Džehenemu/Paklu.

Islam strogo zabranjuje samoubistvo, terorizam i ubijanje nevinih ljudi civila, žena djece, staraca...

Ponavljam, Islam je čist od ovih tvojih intrepertacija...

Nijedan normalan islamski učenjak ti neče odobriti te zločinačke poduhvate jer su u koliziji sa Kuranom i sunetom.
 
Treba se vec jednom rijesiti tog pluralistickog misljenja da su sve religije pravedne a mislim da nema pravilnije religije od Islama i da postoji samo jedna istina a to je Islam i zato svijet se mora okrenuti jednoj istini jer ne moze svijet opstati na ovaj nacin jedino sa Islamom je najbolje i jedino sa Islamom se moze zivjeti.

Јеси ти сигуран да си ти муслиман? Почињеш да звучиш као да си из неке секте ? :D
Не знам само како мислиш да ћеш цео свет натерати да не једе прастеину и не пије алкохол када 3/4 Босне данас то ради.... :D
 
Poslednja izmena:
Da se vratimo temi.Indija mora vratiti Kashmir Pakistanu i mislim da se jedino na taj nacin moze smiriti situacija izmedju muslimana i Hindusa.Kashmir je ujedna predivna oblast i ona je naseljena muslimanima tako da samo muslimani iz Kashmira zele da zive pod Pakistanom a ne zele da zive u Indiji.Inace u Indiji zivi 150 miliona muslimana i to je brojka koja je na drugom mjestu iza Indonezije koja je najmnogoljudnija muslimanska zemlja.Indija ima jednu provinciju Gudzarat u kome zive muslimani i najveci grad je Ahmadabad.Ipak muslimani su dugo vremena zivjeli u Indiji i vladali Indijom tako da je ostalo puno muslimana u Indiji tako da sama Indija ne moze da se otme utjesku da je Indija Hinduisticka zemlja nego ona mora zasnivati svoju drzavu na ravnopravnosti.Inace Kashmir je jedno bolno mjesto koje se Indija mora odreci jer Kashmir mora zivjeti u Pakistanu i to ce biti zavrsna faza razgranicenja izmedju Pakistana i Indije.

800pxnewdelhijamamasjid.jpg


Dzama Mesdzid Dzamija u Delhiju.
 
Poslednja izmena:
Da se vratimo temi.Indija mora vratiti Kashmir Pakistanu i mislim da se jedino na taj nacin moze smiriti situacija izmedju muslimana i Hindusa.Kashmir je ujedna predivna oblast i ona je naseljena muslimanima tako da samo muslimani iz Kashmira zele da zive pod Pakistanom a ne zele da zive u Indiji.Inace u Indiji zivi 150 miliona muslimana i to je brojka koja je na drugom mjestu iza Indonezije koja je najmnogoljudnija muslimanska zemlja.Indija ima jednu provinciju Gudzarat u kome zive muslimani i najveci grad je Ahmadabad.Ipak muslimani su dugo vremena zivjeli u Indiji i vladali Indijom tako da je ostalo puno muslimana u Indiji tako da sama Indija ne moze da se otme utjesku da je Indija Hinduisticka zemlja nego ona mora zasnivati svoju drzavu na ravnopravnosti.Inace Kashmir je jedno bolno mjesto koje se Indija mora odreci jer Kashmir mora zivjeti u Pakistanu i to ce biti zavrsna faza razgranicenja izmedju Pakistana i Indije.

800pxnewdelhijamamasjid.jpg


Dzama Mesdzid Dzamija u Delhiju.

Ma, čovječe Božiji, kako si tako nedokazan, ništa se ne bi riješilo pripajanjem Kašmira Pakistanu, jer u Kašmiru ne živi više od 5-10 milona muslimana od nekih 150 miliona muslimana koji žive u Indiji.

Šta bi ti onda sa onih ostalih 145 milona indijskih muslimana koji žive izvan Kašmira!?

To čačkanje oko granice zbog par hiljada km2 brda i planina može izazvati samo nuklerani rat i ne može donijeti ništa dobro.
 
Jesil ti normalan covjece?Kashmir je muslimanska teritorija i ta teritorija je trebala pripasti Pakistanu po pravilu razgranicenja.Ti bi mozda cijeli Pakistan stavio pod Indiju kako bi svi muslimani bili Hinduisticki robovi.Znam da u Indiji zivi veliki broj muslimana i oni su sastavni dio Indije i niko od muslimana ne povlaci pitanje muslimanske provincije Gudzarata jer svi znamo da Gudzarat pripada Indiji ali Kashmir je dio Pakistana i tu je izvrsena velika prevara od strane Indije i zato Kashmir se mora vratiti Pakistanu kako bi muslimani bili zadovoljni.Muslimani Kashmira su cak porijeklom isti kao i Pakistanci i zato ne vidim razlog zbog cega branic nevjernike a muslimane ne volis jer mislis da muslimani trebaju svakom narodu biti robovi.Ne razumijem tvoje stavove i ne vidim razlog zbopg cega toliko ulagivanje nevjernicima.
Jos nesto, u Kashmiru nema pet miliona muslimana nego osam do devet miliona muslimana i oni su znacajan faktor u Kashmiru.
 
Poslednja izmena:
Сво зло везано за муслимане долази из Саудијске Арабије,
а овај Минго има њихову заставу на аватару.

Провокације које се дешавају између хиндуиста и муслимана
подстичу Саудијци који раде за ционисте.

Циљ је борба против Ирана, и онемогућавање повезивања
две комплементарне државе Индије и Ирана.
 
Naravno da sam ja ljubitelj Saudijske Arabije i klanjam na nacin kao sto se klanja u Saudijskoj Arabiji.Saudijska Arabija sve cini da se popravi stanje muslimanksog naroda i ona lobira da se stvori Palestinska drzava i lobira da se Kashmir pripoji Pakistanu jer Kashmir je dio Pakistana.Ja ne vidim zbog cega vi smatrate da su muslimani neki nasilnici kad oni zele samo ono sto je njihovo i oni zele da raskrste sa Hindusima i da imaju prosirenu drzavu Pakistan kako bi svi bili zadovoljni.Misli8m da je vrijeme da se Pakistan prisiri i da Kashmir spadne u jednu drzavu Pakistansku i da se vec jednom rijesi problem Kashmira koji razara odnose dviju zemalja Pakistana i Indije.

597px-Kashmir_region-map_2004.jpg


Ovdje mozete vidjeti jedan dio Kashmira koji je zauzet od Pakistana i Indija nikada nije priznala legitimitet Pakistana nad tim dijelom Kashmira ali Pakistan nikada nije prestao zahtjevati cijeli Kashmir koji ce biti jedno od najljepsih regiona u Pakistanu i mislim da je doslo vrijeme da Indija preda Kashmir Pakistanu jer Pakistan je jedna lijepa drzava koja zahtjeva prosirenje.
 

Back
Top