Indija "iskulirala" demarš SAD za priznanje Kosova

  • Začetnik teme Začetnik teme lima
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

lima

Aktivan član
Poruka
1.630
http://www.politika.rs/rubrike/wiki...e-pritisak-na-Indiju-da-prizna-Kosovo.sr.html

...Министарство иностраних послова Индије је издало саопштење да Косово није испунило сва три критеријума неопходна за признавање и да Индија сматра да све државе треба да поштују суверенитет и територијални интегритет свих земаља.

Министарство иностраних послова Индије је навело и да Индија верује да питање Косова треба да буде решено мирним средствима путем консултација и дијалога између заинтересованих страна.
 
http://www.politika.rs/rubrike/wiki...e-pritisak-na-Indiju-da-prizna-Kosovo.sr.html

...Министарство иностраних послова Индије је издало саопштење да Косово није испунило сва три критеријума неопходна за признавање и да Индија сматра да све државе треба да поштују суверенитет и територијални интегритет свих земаља.

Министарство иностраних послова Индије је навело и да Индија верује да питање Косова треба да буде решено мирним средствима путем консултација и дијалога између заинтересованих страна.

Бојим се само да Тадијине дахије својом глупавом политиком не изнервирају земље БРИК-а па да се и оне окрену против нас! Тренутна спољна политика је у најмању руку конфузна,Јеремић ради онако како треба,а Тадија и Нада Колунџија га коригују кад засмета америма!
По мени најгори дан за Србију је био 9 септембар кад су наши пристали на уцену САД и Еу да повуку своју резолуцију! То је наша бољка зато што немамо храбрости у одлуујућим биткама!
 
Indija je, za razliku od raspalog zapada, prijateljska zemlja. :ok:
21118n9.jpg
 

Back
Top