Incko želi da razgovara sa Tadićem

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da vrlo rado prihvata predlog predsednika Srbije Borisa Tadića da sa njim razgovara o situaciji u BiH.Incko je spreman da sa Tadićem razgovara o situaciji posle odluke Parlamenta RS da održi referendum o nametnutmi zakonima visokog predstavnika.
"Čuo sam za predlog predsednika Tadića, koga vrlo cenim. Vrlo rado ću prihvatiti taj poziv i već po povratku iz SAD u četvrtak ću pokušati da iz Minhena, umesto za Sarajevo, idem prvo u Beograd", rekao je Incko.
Osvrćući se na jučerašnju sednicu Saveta za primenu mira, Incko je za Tanjug rekao da je imao podršku svih članova Saveta, izuzev Rusije.

On je ponovio da je vlastima RS dat rok od sedam dana da ponište odluku o referendumu.

"Ukoliko oni to ne ponište, onda ćemo mi to učiniti", upozorio je Incko i dodao da za to ima podršku od svih.

"Dobio sam stopostotnu podršku, ne samo Saveta, nego i Vašingtona i Brisela", kazao je Incko i dodao da je jedino Rusija bila protiv.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=06&nav_id=510553

Шта има ОН да разговара о страној земљи и неком народу, који жели референдумом до својих права?
Уосталом јавно се декларисао као пристрасан политићар, да неће прихватити одлуке тог народа и да признаје само унитарну БиХ?
Чему прича ондак и о чему?
 
Иде да тражи додатни притисак на Додика од Тадића, јер зна да Тадић ради све против интереса Срба.
У сваком случају, чињеница да Република Српска има страног представбика као власт унутар тог вештачког протектората јесте највећи потстицај на самосталност Србима у РС.
 
Иде да тражи додатни притисак на Додика од Тадића, јер зна да Тадић ради све против интереса Срба.

Не могу да верујем?:eek:
Од једног страног политићара са реномеом, те великим пријатељем сарајева, захтевати тако нешто?:sad2:
Сумњам колега, сумњам.:think:
 
Шта има ОН да разговара о страној земљи и неком народу, који жели референдумом до својих права?
Уосталом јавно се декларисао као пристрасан политићар, да неће прихватити одлуке тог народа и да признаје само унитарну БиХ?
Чему прича ондак и о чему?

Треба Додик да отера Бориса у три лепе п...де материне!
Тадић је Србији направио схрања око Косова а сад ће да уради нешто паметно за РС?! Бојим се да не нађу неко решење у духу ЕУ интеграција па да прода Борис РС као Косово за обећаље о чланству у ЕУ!
 
Треба Додик да отера Бориса у три лепе п...де материне!
Тадић је Србији направио схрања око Косова а сад ће да уради нешто паметно за РС?! Бојим се да не нађу неко решење у духу ЕУ интеграција па да прода Борис РС као Косово за обећаље о чланству у ЕУ!

Интерсантно размишљање колега.
Оћете рећи да би РС мого угрозити интеграције демокрацијског београда?
Те да би управник требо понудити професијоналне кумове трупе, зарад оћувања унитарне БиХ?
 
Шта има ОН да разговара о страној земљи и неком народу, који жели референдумом до својих права?
Уосталом јавно се декларисао као пристрасан политићар, да неће прихватити одлуке тог народа и да признаје само унитарну БиХ?
Чему прича ондак и о чему?

sad ces da vidis kad tadic navali na dodika...tadic je dobio instrukcije i naredjenja i iz brisela i iz vasingtona da resi stvar sa dodikom....nisu dodiku problem zapadnjaci---nego onaj sto ga zove prijateljem a jos su i zemljaci...samo sto je tadic prosrpski predsednik a dodik je srpski---tu je razlika....videcemo ko ce pobediti...navijam za dodika...
 
sad ces da vidis kad tadic navali na dodika...tadic je dobio instrukcije i naredjenja i iz brisela i iz vasingtona da resi stvar sa dodikom....nisu dodiku problem zapadnjaci---nego onaj sto ga zove prijateljem a jos su i zemljaci...samo sto je tadic prosrpski predsednik a dodik je srpski---tu je razlika....videcemo ko ce pobediti...navijam za dodika...

Ето прилике да се уверимо, тко је ко.
Уосталом резултати ''разговора'' ће убрзо показати......
 
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da vrlo rado prihvata predlog predsednika Srbije Borisa Tadića da sa njim razgovara o situaciji u BiH.Incko je spreman da sa Tadićem razgovara o situaciji posle odluke Parlamenta RS da održi referendum o nametnutmi zakonima visokog predstavnika.
"Čuo sam za predlog predsednika Tadića, koga vrlo cenim. Vrlo rado ću prihvatiti taj poziv i već po povratku iz SAD u četvrtak ću pokušati da iz Minhena, umesto za Sarajevo, idem prvo u Beograd", rekao je Incko.
Osvrćući se na jučerašnju sednicu Saveta za primenu mira, Incko je za Tanjug rekao da je imao podršku svih članova Saveta, izuzev Rusije.

On je ponovio da je vlastima RS dat rok od sedam dana da ponište odluku o referendumu.

"Ukoliko oni to ne ponište, onda ćemo mi to učiniti", upozorio je Incko i dodao da za to ima podršku od svih.

"Dobio sam stopostotnu podršku, ne samo Saveta, nego i Vašingtona i Brisela"
, kazao je Incko i dodao da je jedino Rusija bila protiv.

LONDON - Prema prvim preliminarnim rezultatima referenduma o promeni izbornog sistema za nacionalni parlament, odnosno njegov Donji dom, velika većina Britanaca je glasala protiv tog plana.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/252326/Britanci-na-referendumu-odbacili-promenu-izbornog-sistema

:eek:
Шта је сад ово?
 
Шта има ОН да разговара о страној земљи и неком народу, који жели референдумом до својих права?
Уосталом јавно се декларисао као пристрасан политићар, да неће прихватити одлуке тог народа и да признаје само унитарну БиХ?
Чему прича ондак и о чему?

Kako cemu?

Pa da se dogovore da izvrse pritisak na RS da ne raspise taj referendum.
 
Шта има ОН да разговара о страној земљи и неком народу, који жели референдумом до својих права?
Уосталом јавно се декларисао као пристрасан политићар, да неће прихватити одлуке тог народа и да признаје само унитарну БиХ?
Чему прича ондак и о чему?


kako sta on ima da raygovara sa inckom........pa zajedno su jaci......
 

Back
Top