Incko: Spreman sam da nametnem Zakon o zabrani negiranja genocida

комшија

Stara legenda
Poruka
90.943
1606078652786.png








Incko: Spreman sam da nametnem Zakon o zabrani negiranja genocida

Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne Zakon o zabrani negiranja genocida u Bosni i Hercegovini.

1606078719646.png


Piše: Beta 22. novembra 2020. 16.40

„Sve evropske zemlje imaju Zakon o zabrani negiranja holokausta, u mojoj zemlji je jedan engleski istoričar dobio tri godine zatvora, jer je rekao da holokaust ne postoji“, kazao je Incko za Al Džaziru Balkans.

Upitan zašto do sada nije nametnuo taj zakon, on je kazao da godišnjica traje godinu dana i da to treba rešiti.

Ukoliko taj zakon ne bude usvojen do 11. jula 2021. godine, Visoki predstavnik u BiH je najavio da ga je on spreman nametnuti.

„Da budemo potpuno jasni, ja sam spreman“, rekao je Incko.

Incko je ranije najavio da će BiH 2020. godine imati Zakon o negiranju genocida, ali to se nije desilo.

link

Закон о негирању геноцида морао је да се донесе у Босни одмах после првих Хашких пресуда, a које су донешене везано за геноцид. Но, ни сада није касно. Биће то велики ударац за тзв."српски национализам"!
 
Poslednja izmena:
Закон о негирању геноцида морао је да се донесе у Босни одмах после првих Хашких пресуда за геноцид. Но, ни сада није касно. Биће то велики ударац за тзв."српски национализам"!
Још један Комшин влажни сан који упада у категорију ''десиће се никад''.
 
Још један Комшин влажни сан који упада у категорију ''десиће се никад''.
И шта ћеш да кажеш када буде донешен закон, а који после победе великог пријатеља Босне, господина Бајдена, нема шансе да се не доносе до јула 2021 када је следеће обележавање геноцида? Ево ја ћу да ти кажем: чутаћеш прво два дана ко` ***** а онда ћеш мало да релативизујеш у стилу "па шта".
 
И шта ћеш да кажеш када буде донешен закон, а који после победе великог пријатеља Босне, господина Бајдена, нема шансе да се не доносе до јула 2021 када је следеће обележавање геноцида? Чутаћеш прво два дана ко` ***** а онда ћеш мало да релативизујеш у стилу "па шта".
Шта ти није јасно у називу категорије ''десиће се никад''?
 
A ко ће да га спречи?
Ај прочитај пажљиво шта пише у првој реченици твог генијалног чланка.

Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne Zakon o zabrani negiranja genocida u Bosni i Hercegovini.

Да будем прецизнији, спречиће га пола државе.
 
И шта ћеш да кажеш када буде донешен закон, а који после победе великог пријатеља Босне, господина Бајдена, нема шансе да се не доносе до јула 2021 када је следеће обележавање геноцида? Ево ја ћу да ти кажем: чутаћеш прво два дана ко` ***** а онда ћеш мало да релативизујеш у стилу "па шта".
Isto što je rekao tvoj voljeni Komšić kada je BiH izgubila tužbu protiv Srbije. A rekao je presuda se mora poštovati i provoditi. Ali ja znam šta ću pričati svojoj djeci. E tako i ovo. Možda meni Incko može zabraniti da na facebooku ili nekom bosanskom portalu napišem šta mislim. Ali mi ne može zabraniti da mislim šta hoću. I da to dalje prenosim.
 
Не може Русија да спречи Закон о негирању геноцида чак ни када би то желела. Високи представник, а чија су овлашћења саставни део Дејтонског споразума, може сам да намеће законе у Босни. Наравно, то иде брже када је неко као господин Бајден на челу САД. Његов долазак се заправо и чекао.
 
Pogledajte prilog 804129







Incko: Spreman sam da nametnem Zakon o zabrani negiranja genocida

Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne Zakon o zabrani negiranja genocida u Bosni i Hercegovini.

Pogledajte prilog 804131

Piše: Beta 22. novembra 2020. 16.40

„Sve evropske zemlje imaju Zakon o zabrani negiranja holokausta, u mojoj zemlji je jedan engleski istoričar dobio tri godine zatvora, jer je rekao da holokaust ne postoji“, kazao je Incko za Al Džaziru Balkans.

Upitan zašto do sada nije nametnuo taj zakon, on je kazao da godišnjica traje godinu dana i da to treba rešiti.

Ukoliko taj zakon ne bude usvojen do 11. jula 2021. godine, Visoki predstavnik u BiH je najavio da ga je on spreman nametnuti.

„Da budemo potpuno jasni, ja sam spreman“, rekao je Incko.

Incko je ranije najavio da će BiH 2020. godine imati Zakon o negiranju genocida, ali to se nije desilo.

link

Закон о негирању геноцида морао је да се донесе у Босни одмах после првих Хашких пресуда, a које су донешене везано за геноцид. Но, ни сада није касно. Биће то велики ударац за тзв."српски национализам"!
А Драшко четник што негира Сребреницу ???
 

Back
Top