Quantcast

Incest

milsu

Ističe se
Poruka
2.314
Volela bih,da popricam na ovu temu...Muci me vec duze vreme,nesto iz moje proslosti...Nikada se nikom nisam poveravala o Incestu.Volela bih sa nekom zenicom,da popricam na ovu temu,ili koja je prosla nesto slicno vezano za Incest!...
Нисам баш женица (а зашто би морала да буде само женица), али опет имам мишљење.

Прво, са биолошке стране, постоји рационални разлог због којег је сексуални однос између блиског мушког и женског сродника лош, зато што су деца која се зачну и роде из такве везе обично слабијег интелектуалног здравља због сличне генетике родитеља, како бих рекао да звучи политички коректно. Зато се за пород тражи неко ко није блиски род, да би се укрстила различита генетика, мада смо опет сви на неки начин шира породица и даљи рођаци. Ово последње доводи до питања до којег колена се рачуна блиско сродство, што се опет разликује од културе до културе, и не знам да ли се може дати објективан одговор.

Затим, постоји и питање личног и друштвеног односа. Јер, биолошки сродници спадају у категорију друштвених односа, а не личних. Шта ако се догоди да је на пример блиски сродник баш наш лични тип са каквим желимо еротичну везу, ту онда долази до сукоба између личног и друштвеног односа, лични однос каже "да", а друштвени однос каже "не". Којем дати предност? Ако се да предност личном односу, онда се улази у инцестоидну везу, што је вероватно код тебе случај.

Ако је то била искрена еротична љубав и ако вам је обома било лепо, онда верујем да имаш пуно право да сећање на ту везу чуваш за себе као једну лепу успомену, и да нема разлога да осећаш кривицу.

Ако је пак била реч само о тренутној пожуди без љубави, или о силовању, ако сте направили дете из таквог односа, или га абортирали, онда је то веома лоша прича, и требало би да потражиш озбиљну помоћ од неког свештеника или психијатра, како себи да помогнеш да такву трауму пребродиш.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.710
To razmenjivanje sa nestručnim osobama je sviranje k..
Niti znamo o čemu se radi, niti ti treba podrška od ljudi koji ti nisu bliski
Ozbiljno čemu to?
Uzmi npr depresiju, ljudi koji je imaju znaju tačno kako izgleda i nemaš šta da razgovaraš sa njima. Ljudi koji je nemaju misle da ne postoji i opet nemaš šta da razgovaraš.
A mišljenje bilo koga od nas ti svakako ne treba, jer zavisi od naših ličnih dozivljaja
djevojka je tražila nekog da popriča, da razmijeni iskustva sa nekim sličnim, da vidi kako se taj neko borio ili izborio ili se bori. ne ide joj se psihijatru, a što? možda je već išla, možda joj ne treba neko ko će da joj priča bajke jer za to prima platu, uostalom njena stvar. Ako ti misliš da joj tvoja riječ ne može pomoći, nemoj omalovažavati druge. I depresija se u stvari liječi razgovorom u ugodnom ambijentu, da li je psihijatar ili neko iz okruženja ko te razumije ili je neki veseljak, antifilozof, cuger, koji ni ne zna šta je depresija, a koji će te voditi na pecanje, planinarenje, pikado manje je važno. I ne razumijem kako nema šta da razgovara sa ljudima koji je imaju. Pa nije valjda depresivcima cilj da saznaju šta je depresija, budući da znaju, nego da izađu iz nje.
U vezi sa temom. Neko je fino objasnio da se takvo pitanje svodi na sukob između društvenog i ličnog odnosa, pitanje incesta je stvar konvencije, nekad je izglasano da to ne valja. Možda je taj razlog dobar, pa si eto pogriješila, al šta sada, šta fali. Uglavnom ne kradi, ne ubij, nemoj prema drugom biti zla i ako to uradiš onda nek te muči. I nemoj da te onakvi savjeti (da ideš psihijatru) i zgrožavanja (kao da si rekla da si rekla da si masakrilala mačku) pokolebaju i gurnu ka depresiji i sl. To su samo razmišljanja ljudi po kud svi tud i mali mujo matrici. Takođe, razmišljanja nestručnih osoba, a razmenjivanje sa nestručnim osobama je sviranje k....

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
3.175
Sodomija je nesto drugo.....
Sodomija je bilo koji neprirodni seksualni kontakt ili parafilija: homoseksualnost, promiskuitet, seksualnim kontaktom sa životinjama, oralni seks, masturbacijom, incest … Uskoro ću i o tim bolestima nešto više da napišem na pdf filozofija …

BLAJBI

Stara legenda
Poruka
99.698
Sodomija je bilo koji neprirodni seksualni kontakt ili parafilija: homoseksualnost, promiskuitet, seksualnim kontaktom sa životinjama, oralni seks, masturbacijom, incest … Uskoro ću i o tim bolestima nešto više da napišem na pdf filozofija …
Ma ne....

Sodomija je seksualni odmos sa zivotinjama.

I nista drugo.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
3.175
Ma ne....

Sodomija je seksualni odmos sa zivotinjama.

I nista drugo.
Prijatelju, obećao sam ti, a uvek održim obećanje, da ću ti održati predavanje o sodomiji uzimajući u obzir sve ovo do sada napisano i formulisano a la:

• sodomia propria:

1. • sodomia ratione generis
2. • sodomia impropria ,
3. • sodomia ratione ordinis naturae …

Nedela koja se karakterišu kao sodomija a la:

• emissio seminis,
• immissio penis,
• immissio membri,
• immissio seminis,
• coitus per os,
• coitus per anum ,
• koitus po anumu ...

Little Redhead

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.272
Zašto ljudi misle da deluju realno kad okače nečiju sliku na avatar na anonimnom mestu, evo, i dalje ne znam, bogu mi...
Incest nije normalno ponašanje, čak se i kod životinja vodi računa da se preskoče u parenju najbliži srodnici, ali ljudi umeju da budu gori od životinja, u raznim pogledima, xyz puta dokazano.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.555
Ja sam u osnovnoj skoli bio zaljubljen i u vezi sa svojom rodjakom. Ozbiljno, ne zajebavam, peto koleno. Mi smo to znali, ali smo se opet ljubili. Bila je najbolja riba u skoli i mnogo sam je voleo.. Danas, i ako jos uvek mlada, prilicno je propala, nema vise tu slatkocu kao nekada....