Imejlovi ( e - mail) Vazno i Hitno !!!!

steva99

Zainteresovan član
Poruka
170
Zeleo bih da vas pitam za iskren i ozbiljan drugarski savet.
______________________________________________________


Zaista bih veoleo da mi iskreno kzete i pomognte, u vezi parvljena imejl -adresa dami nabrojite koje sve moguce e-mail adrese postoje i da mi zaista ono sto se kaze naj ozbiljnije i drugarski kzete ,koja je : Naj sigurnija,naj bolja,naj bezbednija i naj efikasnija > e - mail adresa jer mi treba zbog jedne orginaalne igrice ,pa se plasim dami neko ne hakuje i da mi neko ne provali neku lako provalivu imejl adresu.
Pa vas ovim "putem" da se tako izrazim, PITAM Koja je zaista naj naj naj E Mail adresa za ovo sto trazim.
Iskreno od sveg srca mnogo vam se unapred zahvaljujem
!:hvala::hvala::hvala:
 
Zeleo bih da vas pitam za iskren i ozbiljan drugarski savet.
______________________________________________________


Zaista bih veoleo da mi iskreno kzete i pomognte, u vezi parvljena imejl -adresa dami nabrojite koje sve moguce e-mail adrese postoje i da mi zaista ono sto se kaze naj ozbiljnije i drugarski kzete ,koja je : Naj sigurnija,naj bolja,naj bezbednija i naj efikasnija > e - mail adresa jer mi treba zbog jedne orginaalne igrice ,pa se plasim dami neko ne hakuje i da mi neko ne provali neku lako provalivu imejl adresu.
Pa vas ovim "putem" da se tako izrazim, PITAM Koja je zaista naj naj naj E Mail adresa za ovo sto trazim.
Iskreno od sveg srca mnogo vam se unapred zahvaljujem
!:hvala::hvala::hvala:
odeš na internet i kupiš sebi domen koji želiš , zatim na svoju makinu staviš meilserver i napraviš sebi mail adresu sa svojim domenom i tamo kupiš samo svoje meilove tj one poslate tebi
ako ti sve ovo deluje komplikovano onda napravi sebi mail adresu na gmail-u i kupuj preko nje , ja inače koristim gmail za steam gde imam barem kupljeno do sada desetak originalnih igrica
 

Back
Top