Imati nenormalnu majku koja svuda tura nos

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
imam majku kojiu bash i ne volim...
Dzangrizava je u pi-cku materinu...

Ja razumem da ona zeli da me prati zbog "mog dobrog", ali ovo je prevršilo svaku meru.
Naime, stalno mi pretura po sobi kad ja nisam tu, i to me dovodi do ludila. Sve sto napisem, svako ceduljce koje dobijem, itd... sve mora da procita

Čak vadi iz đubreta da bi pročitala, a nekad pregleda u đubretu da vidi šta je bacila. Žena je jednostavno pravi manijak...
Ima li neko sličnih iskustava?
 
da li si ti ičim u svom ponašanju doprinela takvom stavu - znaš ono koga zmija ujede i od smotanog konopca se boji?
da li je u bližoj okolini bilo nekih loših situacija i ponašanja?

ne. ne i ne.

Ona cak i tati stalno cacka po dokumentima, knjigama, telefonima...

Da li je paranoik ili sta, stvarno ne znam, mozda je i sizoid.
Pazi, kakva li je to osoba koja pretura po đubretu da gleda šta si bacila, misim...
:eek::confused:
 
imam majku kojiu bash i ne volim...
Dzangrizava je u pi-cku materinu...

Ja razumem da ona zeli da me prati zbog "mog dobrog", ali ovo je prevršilo svaku meru.
Naime, stalno mi pretura po sobi kad ja nisam tu, i to me dovodi do ludila. Sve sto napisem, svako ceduljce koje dobijem, itd... sve mora da procita

Čak vadi iz đubreta da bi pročitala, a nekad pregleda u đubretu da vidi šta je bacila. Žena je jednostavno pravi manijak...
Ima li neko sličnih iskustava?

Pa kako bre to tako... :( Mislim, vidi, svaka osobe imaju osobine koje nerviraju druge osobe... I to je normalno... Ali to ti je mama bre, valjda morash da je volish... Ili ne morash!?
 
Kako ne podnosim kad se odrasli ljudi, prepametni, naravno i puni vrlina, zale na roditelje.
Odseli se i reseni problemi.
Ali ne, zivot bez roditelja je skuplji, zahteva vise obaveza, manje pogodnosti i zato...
Steta sto ne postoji neki softver za roditelje pa da ih programiramo tako sto cemo zadrzati sve dobre stvari, hranu, ciscenje, budjenje, pranje a otkloniti nedostatke.
Ne treba majka da te spijunira (verovatno se tesko miri sa tvojim seksualnim opredeljenjem) ali ako ti se ne svidja idi iz njenog doma, ako je dom tvoj zamoli je da ode. I mirna Bosna!
 
pa to je strašno,
zašto se ljubav prema roditeljima podrazumeva?
mislim, i dete je ljudsko biće čija bi ljubav trebalo da se zasluži, znam da biologija kaže drugačije, ali ostavi devojku na miru da voli koga oće

e sada
isidora
jel moguće da popričaš sa tatom i da nabaviš ključ za sobu?
jer, a znam da je bzvz, ne možeš očekivati da promeniš mamu. mame se ne menjaju.
naročito kad se tako opsesivno ponašaju.
možeš da pokušaš razložno da razgovaraš sa njom i da je pitaš šta to ona očekuje da pronađe, al ne verujem da će to uroditi plodom
zato najbolje da sebe sama zaštitiš
i onda ako ona ne bude u prilici da ti ugrožava privatnost možda vam se i odnosi poboljšaju, a?
 
Pa kako bre to tako... :( Mislim, vidi, svaka osobe imaju osobine koje nerviraju druge osobe... I to je normalno... Ali to ti je mama bre, valjda morash da je volish... Ili ne morash!?

'ajde ti živi sa mojom majkom 19 godina :rtfm:sve će ti se samo kasti

ona je iz bogate familije, razmazili su je, i sad se u i 50 godini ponaša kao razmaženo derište, stalno traži pažnju, u suprotnom šizi. Njeni su njoj titrali jajca, šta god je tražila od njih, dobila je. To su strašne stvari kad živiš sa takvom osobom 19 godina
 
e pa katarina nisi fer
roditelj je dužan, da baš dužan, da se stara o detetu do nekog doba (ne znam koliko isidora ima godina)
ali to ne podrazumeva fašistička ponašanja
nije to tako, ako ti se ne dopada idi
kao, ako ti se ne dopada što te tata povremeno siluje idi, takva su pravila ove kuće.
mislim volim ja tebe ali ovo ti je baš baš bzvz
 
Kako ne podnosim kad se odrasli ljudi, prepametni, naravno i puni vrlina, zale na roditelje.
moj tata je suuuper i njega više volim, odakle ti to da se žalim na roditelje? Žalim se na roditelja.
Odseli se i reseni problemi.
Vezana sam za oca i teško bi mi to palo, ali naravno da ću se odseliti. Radiću i otplaćivaću stan dok studiram, naravno, jedva čekam da više ne živim sa onom šizikom.

Ne treba majka da te spijunira (verovatno se tesko miri sa tvojim seksualnim opredeljenjem) ali ako ti se ne svidja idi iz njenog doma, ako je dom tvoj zamoli je da ode. I mirna Bosna!
Ne zna ona, ne sekiraj se. I to je dom mog tate i moje mame, tako da...
 
Ne znam sta da ti kazem.Ja sam imala tu srecu da mi sa 20 god. kupe stan i da se osamostalim, po njihovoj inicijativi, vise maminoj...i zahvalna sam im zbog toga. ali imala sam drugaricu koja je bila u slicnoj situaciji kao ti...gusili su je samo tako. sa kim se druzi, iz koje porodice, a gde ide, a gde je bila, sta je radila, koga je srela, sta je jela...ma do najsitnijih detalja...i ona pobegla od kuce, udala se za prvog ko je naisao... ali kaze da je srecna jer joj niko ne "zvoce"...Naravno tebi ne preporucujem to da uradis, ali ako postoji nacin osamostali se..
 
pa to je strašno,
zašto se ljubav prema roditeljima podrazumeva?
mislim, i dete je ljudsko biće čija bi ljubav trebalo da se zasluži, znam da biologija kaže drugačije, ali ostavi devojku na miru da voli koga oće

Pa zato shto su te ti roditelji doneli na svet, voleli pre svega, podigli shto znachi hranili, oblachili, shkolovali... U principu svoj zivot dugujesh njima. Ne morash bash bezuslovno da ih volish, ali pokazi bar malo zahvalnosti! I, je*em mu misha, valjda je normalno voleti svoje roditelje... Osim ako te nisu neshto zlostavljali ili slichno, ali kada prichamo o normalnim ljudima ljubav se valjda podrazumeva...

'ajde ti živi sa mojom majkom 19 godina :rtfm:sve će ti se samo kasti

ona je iz bogate familije, razmazili su je, i sad se u i 50 godini ponaša kao razmaženo derište, stalno traži pažnju, u suprotnom šizi. Njeni su njoj titrali jajca, šta god je tražila od njih, dobila je. To su strašne stvari kad živiš sa takvom osobom 19 godina

Hahaha... Kada bih mogao malo da vratim vreme, pa da ti dam da budesh u mojoj kozi... Ali ne 19 godina, nego jedan dan... :rtfm: Shta mislish, shta je moglo naterati chetrnaestogodishnjeg dechaka da ode od kuce i nekoliko meseci zivi na ulici... Spava po parkovima, klupama... Hrani se kradjom... A ima krov nad glavom i sve moguce materijalno? Shta mislish kakve su to bili svadje, pritisci i ostalo? Pa o5, posle nekog vremena skontash... Zapamti ovo... Sve, ali sve shto oni rade, rade za tvoje dobro... :rtfm: I mozda ponekad i ne odaberu najsrecniju metodu, ali sigurno imaju najbolju nameru... :rtfm:
 
e pa katarina nisi fer
roditelj je dužan, da baš dužan, da se stara o detetu do nekog doba (ne znam koliko isidora ima godina)
ali to ne podrazumeva fašistička ponašanja
nije to tako, ako ti se ne dopada idi
kao, ako ti se ne dopada što te tata povremeno siluje idi, takva su pravila ove kuće.
mislim volim ja tebe ali ovo ti je baš baš bzvz



A ovo nije dete. Ovo ja pratim i na drugim pdf, ovo je nesto sto ima 234 nik i sto ucestvuje svugde sa provokatorskim postovima i uglavnom je svakom loncu poklopac.
Ako joj-mu smeta sto majka "tura nos svugde" to je samo zato sto nam obicno kod drugih najvise smetaju mane koje i sami posedujemo.

Silovanje deteta povlaci visegodisnje kazne zatvora a provera detetovih aktivnosti je skoro pa neophodna stvar. 19 godina je vec doba kad prestajemo verovati u bajke da cemo promeniti bilo koga posebno one koji gaze sestu deceniju zivota a pocinjemo sami stvarati i oblikovati zivot po svojoj zelji.

Parka, volim i ja tebe , razisle smo se samo iz razloga sto sam ja malo vise "sretala" postavljacicu teme pa je ne savetujem samo na osnovu uvodnog posta.
I ona voli da je u centru paznje i ne ustrucava se da to postigne.
 
hajd da dodam, ovo bice ima preko 20 tema na malo vise od 100 postova, ni jednu podrsku nekome, ni jednu pohvalu, ni jednog prijatelja, nista sto bi bio savet nekome, utesna rec. Ona pita, svadja se, ogovora i prima poruke u kojoj joj uglavnom ljudi preporucuju da ih pusti na miru.
Jako podseca na korisnika koji je nekad imao slicne manire, Aca Banovani, ako ga se neko seca :mrgreen:
 
Моја мајка је претурала по мојим стварима, а пре тога по татиним.
Свако је набавио кључ за своју радну собу и ту је претурању дошао крај.

И дан данас умам да је ухватим како ми њушка по стварима.
Сећам се, јдном приликом, кад сам је питала зашто то ради, она ми је одговорила да то ради јер мора да провери да се случајно не дрогирам.
Онда сам је питала да ли и по татиним стварима претура зарад исте ствари?
Наравно, није било одговора.

Неки људи су напросто такви, не поштују туђу интиму.

У тим ситуацијама ја реагујем, написала сам како.
На груб начин ставим до знања да то више не може да ради.
 
hajd da dodam, ovo bice ima preko 20 tema na malo vise od 100 postova, ni jednu podrsku nekome, ni jednu pohvalu, ni jednog prijatelja, nista sto bi bio savet nekome, utesna rec. Ona pita, svadja se, ogovora i prima poruke u kojoj joj uglavnom ljudi preporucuju da ih pusti na miru.
Jako podseca na korisnika koji je nekad imao slicne manire, Aca Banovani, ako ga se neko seca :mrgreen:

Ovo ce da se promeni... Upravo sada. :D
 
imam majku kojiu bash i ne volim...
Dzangrizava je u pi-cku materinu...

Ja razumem da ona zeli da me prati zbog "mog dobrog", ali ovo je prevršilo svaku meru.
Naime, stalno mi pretura po sobi kad ja nisam tu, i to me dovodi do ludila. Sve sto napisem, svako ceduljce koje dobijem, itd... sve mora da procita

Čak vadi iz đubreta da bi pročitala, a nekad pregleda u đubretu da vidi šta je bacila. Žena je jednostavno pravi manijak...
Ima li neko sličnih iskustava?

Sto se tice preturanja imam i ja takvu kevu, do duse ne vadi iz kante :D
 
Imam i ja majku koju bas ne volim..cisto da se zna da ima jos takvih..naime,cim joj cujem glas meni dodje da lupim nogom u kompjuter,pred tom zenom ne mogu normalno ni da pricam...previse gura nos u moje stvari,sad vi mislite kako ja preterujem i kako je to normalno,ali ono njeno ponasanje nije normalno!!!!
 

Back
Top