IMATE LI VREMENA ZA PREDIGRU?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Kako je neko rekao: predigra je kao otvaranje masne na poklonu... Ja bas volim da skidam polako... umetnost skidanja... mada naravno da se desi nekad i ta velika strast i zesce ubrzan puls pa onda kao nema cekanja... al u principu imam vremena za shlatke stvari... Heh pa nezamislivo mi mi je da neko nema vremena za tako nesto...

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
262.523
Predigra je ok i potrebna mada ima i ono ..On bio na putu,vraca se , idete na aerodrom po njega..ha,zurite,ulazite u gajbu i..nema se puno vremena za predigru...:-D tek posle kada je replay..ide predigra... prava..:-D

sscharfschuetze

Obećava
Banovan
Poruka
71
Psihologue:
PRESKACHETE LI PREDIRGU ILI
IMATE LI VREMENA ZA PREDIGRU KAD STE NALOZENI ?

Kad sam naložen obično nemam vremena za predigru, već odma' prelazim na igru. Ima onaj parkić kod cvetnog trga, tu se najčešće igram u pesku s drugom decom. Navrati nekad.

p.s. Svi sa ljubav i seks mogu da navrate! Igramo se često Nemci vs Partizani. A nekada i Kaubojci vs Indijanci.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
pa sta ja znam

kad se lozite ono u kaficu
merkate jedno drugo
palite se samo pogledima
i onda
u toku noc kad se nadjete sami u mraku

ma bre ljudi
cepa se ves...............sve prshti na sve strane
a vi o predigri

ma daj bre
ko bi se tu smirio
.........................;)
i jos cekao na predigru........................................;)

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
A, predigra je nesto mnooogo lepo- i to , pocev od onog dela na javnom mestu- sto rece Boba.
Ti pogledi i jesu prvi taktovi predigre, mislim.
Ja imam uvek vremena za predigru, al, i za to je potrebno dvoje, pa, ako moja bolja polovina nema vremena- citaj volje- onda nista, zadovoljim potrebu za predigrom na neki drugi nacin...jbg.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
Cupavka:
A, predigra je nesto mnooogo lepo- i to , pocev od onog dela na javnom mestu- sto rece Boba.
Ti pogledi i jesu prvi taktovi predigre, mislim.
Ja imam uvek vremena za predigru, al, i za to je potrebno dvoje, pa, ako moja bolja polovina nema vremena- citaj volje- onda nista, zadovoljim potrebu za predigrom na neki drugi nacin...jbg.

Kažeš da je za predigru porebno dvoje..Naglašavaš ili saopštavaš?Ima razlike pa te
pitam...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.