Imate li ptsd zvog horor filma finalna destinacija?

Imate li ptsd zvog horor filma finalna destinacija?

• Imam

glasova: 0 0,0%
  • Nemam

glasova: 7 77,8%
  • Ne znam

• Imam,nije tad bilo obelezno da je horor te gledah.

• Ne pogledah

glasova: 2 22,2%

• Ukupno glasova
    9

Zauz

Buduća legenda
Poruka
38.649
Screenshot_20240515-202833_Facebook.jpg

"Post-traumatic stress disorder (PTSD) is a disorder that develops in some people who have experienced a shocking, scary, or dangerous event. It is natural to feel afraid during and after a traumatic situation. Fear is a part of the body's “fight-or-flight” response, which helps us avoid or respond to potential danger."

Ovaj film je trauma mnogima,koliko je vas dokacio?

Pogledajte prilog 1548822

"Post-traumatic stress disorder (PTSD) is a disorder that develops in some people who have experienced a shocking, scary, or dangerous event. It is natural to feel afraid during and after a traumatic situation. Fear is a part of the body's “fight-or-flight” response, which helps us avoid or respond to potential danger."

Ovaj film je trauma mnogima,koliko je vas dokacio?
Zar ima toliko plašljivog sveta?

Ima nekoliko holivudskih onih osvetnica, silovanih. Iskreno, uživam u svakoj depikciji ubistva silovatelja.
Da je po zakonu da ubiješ onog ko je samo pokušao, bila bih nevini Ted Bandi. Pobila bih sve muškarce koji su ikad nasrnuli na mene sa mišlju da me siluju. Želim im izdaleka da srećni nikad nisu, i dosta toga mi se ostvaruje.
Nisam vernica u ovome, u ovome sam u zagrljaju sa đavolom.
Neću da praštam, pa, nisam budala! I đavo je nekad dobar saradnik.
Svima ću im biti na sahranama i baciti po jednu crnu ružu u raku. Da Bog da goreli u paklu polako i dugo!

Back