Imate li para da od poštenog rada kupite i opremite sebi stan u Srbiji?

Imate li para da od poštenog rada kupite i opremite sebi stan u Srbiji?

• U ovoj ekonomiji ne

glasova: 3 27,3%
  • Od hiljadu devetsto devedeset seste godine do danas ne

glasova: 0 0,0%
  • Ni za putovanja a kamoli ovo

glasova: 2 18,2%
  • Ni u jednoj varijanti

glasova: 1 9,1%
  • Sa parama zaradjenim u Evropskoj Uniji da,ali u Srbiji ne

glasova: 4 36,4%
  • Ne ni u Srbiji ni u zemljama s kojim se granici Srbija

• Ne moze u vlasnistvu na moje ime u katastru

• Ma kakvi

glasova: 1 9,1%
  • Ko je dobi stan u bivsoj drzavi dobi,danas nema para da se kupi

• Ni da se sve proda a deli vlasnistvo nema para za nov stan

• Ukupno glasova
    11
Kriminal je mnogo veći u većim sredinama.
ali su te vece sredine, sta znam 10 miliona stanovnika, podeljenje na bezbedne delove i nebezbedne, neces da ides u geto, ma ni kolima neces da prolazis kroz neke krajeve, da skreces sa glavnog puta, a ovde skrenes u sporedne ulice i tek onda vidis bogatstvo, kuce odjednom postanu vile i dvorci - mozes godinama da zivios, samo glavnim putevima i ulicama da prolazis, a da nemas pojma sta se krije malo zavuceno - taj sto bas ima ne zivi u glavnoj ulici, ne vidi se, ako ja nisam zalazio u njegovu ulicu, nije ni kriminalac

Poslednja izmena:
Screenshot_20240618-051254_Gallery.jpg

Ne.

У граду у Србији у коме живим сам и купио нов стан, и опремио га, и отплатио кредит.
Од плате, коју зарађујем као запослени у приватној компанији.
Да сам хтео већи стан, узео бих више кредита.
Дакле, може.
Oglase za ženidbu na LJiS
Ovo je Politika
Hvala

narkosi zgubidani
ono od skolskog autobusa da naprave ih je kostalo 30 'iljada, nije lose - da se malo proputuje, da su uzeli 100 hiljada od kuce, kupili bi gotov autobus za kampovanje, moze da se madje klasa a rv u super stanju, sa malom miljazom, par godina staro, kupuju to ljudi, penzioneri i ko voli, ima tako mesecxe godisnjeg odmora, ili je u penziji, vidjam ja njih parkirane sa strane kod privatnih kuca, gume zamotane, i cekaju samo da krenu u avantury, a i placeve za prodaju, da biras... kos ovde svoi voze pikapove, mogu samo da kupoe jeftino neku koju zakace, pa vuku, komsija kupio, stoji mu sa strane, a ni nema pikap cak

ono od skolskog autobusa da naprave ih je kostalo 30 'iljada, nije lose - da se malo proputuje, da su uzeli 100 hiljada od kuce, kupili bi gotov autobus za kampovanje, moze da se madje klasa a rv u super stanju, sa malom miljazom, par godina staro, kupuju to ljudi, penzioneri i ko voli, ima tako mesecxe godisnjeg odmora, ili je u penziji, vidjam ja njih parkirane sa strane kod privatnih kuca, gume zamotane, i cekaju samo da krenu u avantury, a i placeve za prodaju, da biras... kos ovde svoi voze pikapove, mogu samo da kupoe jeftino neku koju zakace, pa vuku, komsija kupio, stoji mu sa strane, a ni nema pikap cak
Da li je bolje 50m2 na NBGD ili šator u Nueva York-u?

Da li je bolje 50m2 na NBGD ili šator u Nueva York-u?
ko nije kupio pre 15 godina kada je bio slom nekretnina, cene niske, ili pre par gpodina kada su kamate bile rekokordno niske, sad mos' se slika - polovina nas danas ne bi mogla da priusti i kupi to sto je nekad mogla... sve je vise tekstova koji navode cega cemo sve u buducnosti norati da se odreknemo, znaci pripremaju nas na kampovanje, sto ti aludiras... cak i auto sto si mogao da placas ratu $400, zamisli sad $600, a nisu nam plate skocile 50% - inflacija, kamate ti pojedu cas posla sve sto si zaradio

Back