Smatram da je Poštanska Štedionica old school što se tiče kredita.
Nit će vas vuku za rukav da uzmete nit će vam tek tako odobriti.
Mada po nekoj mojoj logici niśta lepše za banku al ajd državno.
Što se ostalih banaka tiče, a to vidim po kolegama koji pošteno ne znaju ni kako im se banka zove sem ako nisu one dve udarne, veoma lako dolaze do kredita.
Tu ima fora - u reklami jedan procenat za kredit a kad kreditni biro odgovori "da i niste nešto pouzdani" ma nema problema burazeru opet može kredit ali ne sa procentom iz reklame nego daj da da ti učinimo - umesto 6% evo 9.5%
E sad Kreditni Biro trkeljiše istoriju vašeg računa.
Ako ste 3 godine bili "ĉisti" spadate u niskorizične.
Medjutim...
Ako ste kpreko računa imali:
- uplate/isplate od kockarnice
- uplaćivali xxx kanale
- uplaćivali kanale za upiznavanje
Smatraće da ste visokorizični tj neodgovirni ha novcu
U prvom slučaju da volite kocku u druga dva da trošite na žene.
Pitam ove uz Kreditnog biroa:
- śta je sa alkoholučarima ako su 8mali uplate ja vinarijama?
- da li svojoj ženi daju od plate?
- kako misle da bude korisnika banke akonne smemo da udemo na sajtove za upoznavanje gde ćemo upiznati žensku koja će roditi nove klijente banke?
- ako je trošenhe sopstvenog novca na kocku neodgovoran idnos da li je odgovo4no trošenhe novca na Coca Colu i Orbit žvake a o McDonaldsu da ne oričamo?
Ovde je neko Zdravoj Logici sve po spisku i uzduž i popreko
Za Krstaricu
Grešni Stojko u minusu usred leta
Studio...