Imao sam super temu al sam zaboravio

Ne, nemojte da idemo u obesmišljavanje rada meni jednog od najdražih ljudi na Forumu.
Neka je zaboravio, setiće se, pa i ako se ne seti, nije važno!
Molim vas da zadržimo poštovanje jedni prema drugima, da ne vređamo članove kao što je Sensei, i uopšte, da se ne vređamo međusobno.
to je lepo od tebe da kažeš, srećom Sensei se ne ljuti na ove druge jer znam da se (uglavnom) zezaju
 
ti stvarno misliš da bi se @Sensei i ja posvađali :kez:
Ne, nemojte da idemo u obesmišljavanje rada meni jednog od najdražih ljudi na Forumu.
Neka je zaboravio, setiće se, pa i ako se ne seti, nije važno!
Molim vas da zadržimo poštovanje jedni prema drugima, da ne vređamo članove kao što je Sensei, i uopšte, da se ne vređamo međusobno.
:vzagrljaj:
 
ti stvarno misliš da bi se @Sensei i ja posvađali :kez:

:vzagrljaj:
Ma, nikako, nego je bilo stani-pa'ni.
Lenstvujem i računam na par ljudi koji prave atmosferu na Forumu, ljutim se i nije mi taman, ali kad ih napada neko sa strane ne mogu da podnesem.
Neko se potrudio da stavi naslov, javi se ili ne.
Mene mrzi da otvorim temu koju imam, čekam da je za mene otvore, ili kasnije nešto što me možda zanima.
Pa, i ako sam se smorila večeras! Baš mi je milo da sam se smorila za medalju.
 
Imam utisak da se post Indigo3 odnosi na moj post o reanimaciji.
Tema sa takvim naslovom postoji, Mita je otvorio.
Nemoguće je to naći, otvorite thread.
Definitivno treba da se svi potrudimo oko atmosfere na Forumu.
Desi se ono: ''Bože kako sve dosadne teme, kako nigde ne mogu da se nađem. '',ali, uvek ima: Otvori temu! Jednu,tri, okej je!
Proverimo samo da li je u skorije vreme neko imao slično, to se odmah pokaže, mada i to sve rade umesto nas.
Bukvalno i sebe ohrabrujem jer... čekati da neko otvori temu na koju bismo imali šta da kažemo... pa, svodi se na stvar da uvek neko drugi treba da radi za nas.
 
Natjecali se Mujo, Amerikanac i Rus tko će duže sačuvati državnu tajnu. Počeli su ispitivati Amerikanca, mlate ga k'o vola u kupusi i Amer nakon dva sata popusti i sve ispriča.

Došli do Rusa, udaraju, mlate, Rus se dobro drži, ali nakon četiri sata se slomi i odustane.

Dođe red na Muju, počnu ga mlatiti, sat, dva tri ... tuku Muju cijeli dan, on ništa ne odaje. Na kraju dana bace ga u samicu i ostave ga tri dana bez kruha i vode.

Kad je bilo sigurno da Mujo neće progovoriti, otvore samicu da mu čestitaju, a unutra Muju lupa glavom u zid i ponavlja:

- Sjeti se, Mujo, sjeti se ...

Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com/popularni/547
 

Back
Top