Imao sam seks po prvi put u životu, ali nisam svršio. Da li sam i dalje nevin?

Jel me zezaš ?
Pričamo o 21. veku gde prosto to se ne dešava (osim ako osoba nije religiozna - što u ovom slučaju ne dobijam dojam) i pokazuje da postoje neke stvari koje nedostaju ...
Ima mnogo primera da ih sad ne nabrajam.
Ne zezam, stvarno mi nije jasno šta je nenormalno ako neko još nije imao sex a ima 29 godina.
Meni je nenormalno da ima 16 i da je imao/la sex.

Druže, ako si ti sa 29 godina tek prvi put imao seks, imaš ti mnogo većih problema nego to što ne možeš da svršiš ...

Srećno ti bilo drugi put al' nemoj da čekaš narednih 29 godina za narednu mogućnost svršavanja
Jbg, nedostatak samopouzdanja, depresivni poremećaj, višegodišnja zloupotreba benzodiazepina i anksiolotika koji su trajno oštetili moždane ćelije i izmenili hemiju mog mozga. Ali tek sam počeo sa seksualnim avanturama i optimističan sam 😀

Jbg, nedostatak samopouzdanja, depresivni poremećaj, višegodišnja zloupotreba benzodiazepina i anksiolotika koji su trajno oštetili moždane ćelije i izmenili hemiju mog mozga. Ali tek sam počeo sa seksualnim avanturama i optimističan sam 😀
Rekoh ja .. postoji neka pozadina toga ...

Gde je sad Kćerka Direktora Cirkusa da vidim šta će da kaže na ovo ...

Rekoh ja .. postoji neka pozadina toga ...

Gde je sad Kćerka Direktora Cirkusa da vidim šta će da kaže na ovo ...
Poznajem skroz normalne ljude koji su izgubili nevinost u kasnim tridesetim ili pak ljude koji nikada nisu imali seks, a ljudi za primer. Ne znam zbog čega se toliko ložiš? Ako ja imam psihičkih problema, ne znači da ih i ostali imaju.

Poznajem skroz normalne ljude koji su izgubili nevinost u kasnim tridesetim ili pak ljude koji nikada nisu imali seks, a ljudi za primer. Ne znam zbog čega se toliko ložiš? Ako ja imam psihičkih problema, ne znači da ih i ostali imaju.

Ne bih dalje o ovome iskreno ...

Ja rekoh svoje mišljenje i veruj mi ... ne loži mene ništa što se tiče ovoga .. samo sam iskazao svoje mišljenje u vezi teme.

Toliko .. .srećno i dugovečno o

Ne bih dalje o ovome iskreno ...

Ja rekoh svoje mišljenje i veruj mi ... ne loži mene ništa što se tiče ovoga .. samo sam iskazao svoje mišljenje u vezi teme.

Toliko .. .srećno i dugovečno o
Ma nema problema brt, ne smeta mi tvoje mišljenje. I nevini ljudi u poznim godinama mogu biti potpuno normalni ljudi. Ted Bundy je na primer bio izuzetno harizmatična osoba i imao je puno uspeha kod suprotnog pola, ali broj žena sa kojima je spavao ga ne čini normalnom osobom. Po tvojim merilima on je frajer i najnormalnija osoba kojoj ništa ne fali.

Nije prostitutka. Ona je u otvorenom braku i voli svog muža (video sam njihove zajedničke slike na FB), ni njoj ne smeta što njen suprug ima seks sa drugim ženama. Nije mi naplatila "usluge" čak je i nekoliko puta insistirala da podelimo račun za piće i hranu, ali sam odbio jer sam kao inicijator sastanka osetio dužnost da platim troškove ove avanture. Ruku na srce, radi većinu stvari kao profesionalka, ali to ne znači da je prostitutka. Žena jednostavno voli seks. Kraj priče.
Pusti ti lekove i alkohol, jesi li ga ti obukao? Mada lizao si...

Back