Quantcast

Imao sam samo 17, a ona 33 godine, tada vrlo extremna i nepredvidljiva veza za mene

ljubota

Iskusan
Poruka
6.265
S
ziveli smo 7-8 meseci zajedno, oboje smo radili, napustio sam srednju posle 2-ge godine...
prva 2-3 meseca su bila u principu vrh, jer se nismo toliko svadjali, a vise se ''voleli''...
zivotno iskustvo koje me je naucilo svacemu a takodje usralo u zivot
Strašno,imala snošaj sa maloletnikom duplo mlađim od nje.
Vidi se po zaostalom malom da su posledice ostale za ceo život.
Takve pedofilke bi nekad gorele na lomači,a u današnje vreme ih puštaju sa nanogicom...

Mali Boriss

Obećava
Poruka
56
S

Strašno,imala snošaj sa maloletnikom duplo mlađim od nje.
Vidi se po zaostalom malom da su posledice ostale za ceo život.
Takve pedofilke bi nekad gorele na lomači,a u današnje vreme ih puštaju sa nanogicom...
hahaha, ne bi onu sotonu ni lomaca spalila hahah, opusti se samo ne moras da pises nista ovako
i ti i 90% mojih vrsnjaka bi je otreslo bez razmisljanja

Manastirka

Poznat
Poruka
7.680
Него је ли се неко запитао да ли је нормално да жена од 33 године,буде са дечком од 17 година,то је трећа година средње школе ...
Gde normalno..., može 'ladno mama da mu bude, za dlaku je možda izbegla pedofiliju.

Mali Boriss

Obećava
Poruka
56
...od krvi i mesa...imao srece na startu maljavosti...mjesto rodjenja...znas sta hoces ali ipak, preoprezan...malad i nepotrbno da se ispovijedas...
ako ja krenem da se ispovedam crash-ovati cu ceo sajt, ovde sam dosao iskljucivo da vidim sta zene vole kako im se pribliziti, jer sam imao osecaj da mi je mozak za to izlapeo totalno i da ne umem da upecam devojku haha, i onda sam video da vi nonstop nesto pisete pa sam kontao da i ja malo sta napisem

Mali Boriss

Obećava
Poruka
56
Него је ли се неко запитао да ли је нормално да жена од 33 године,буде са дечком од 17 година,то је трећа година средње школе ...
naravno da nije normalno druze nema tu price, ali ceo svet nije normalan tako da me boli k iskreno

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.