Imamo li dovoljno motaka, vila, lopata ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Vest : "Procene su da više od milion ljudi u Srbiji zapravo živi od deviznih doznaka svoje rodbine iz dijaspore", rekao je ministar za dijasporu Srđan Srećković >

P.S. Ukoliko je ovo stvarno tako, mi dokazano imamo organizovanu razbojničko-kriminalnu lopovsku državu i to najvećeg ranga na planeti zemlji.
Treba samo smisliti način, kako ...razjuriti motkama, vilama, lopatama ovo što sebe zove vlašću i opozicijom.
 
Vest : "Procene su da više od milion ljudi u Srbiji zapravo živi od deviznih doznaka svoje rodbine iz dijaspore", rekao je ministar za dijasporu Srđan Srećković >

P.S. Ukoliko je ovo stvarno tako, mi dokazano imamo organizovanu razbojničko-kriminalnu lopovsku državu i to najvećeg ranga na planeti zemlji.
Treba samo smisliti način, kako ...razjuriti motkama, vilama, lopatama ovo što sebe zove vlašću i opozicijom.

Imamo, samo da objasnis kakav je to greh, i ciji je greh? Ne razumem te (kao i obicno), sta ako neko zivi na taj nacin i ako moze, mnogi ne mogu, ja ne mogu, a volela bih da mogu. Treba li drzava da drpi i od tog kolaca za sebe a ne drpa, sta?
 
Imamo, samo da objasnis kakav je to greh, i ciji je greh? Ne razumem te (kao i obicno), sta ako neko zivi na taj nacin i ako moze, mnogi ne mogu, ja ne mogu, a volela bih da mogu. Treba li drzava da drpi i od tog kolaca za sebe a ne drpa, sta?

Hm, kako ne razumeš.
Šta bi se desilo da ovi prestanu da šalju pare ?
Dva miliona ljudi, porodica bi umrlo od gladi i bez posla?
To znači, da mi imamo milion i po ljudi bez posla, milion i po ljudi koje izdržava inostranstvo.
I imamo milion i po ljudi koji su penzioneri ...
I milion jedva onih koji nešto rade ?
Kakva je to država, ?
 
Vest : "Procene su da više od milion ljudi u Srbiji zapravo živi od deviznih doznaka svoje rodbine iz dijaspore", rekao je ministar za dijasporu Srđan Srećković >

P.S. Ukoliko je ovo stvarno tako, mi dokazano imamo organizovanu razbojničko-kriminalnu lopovsku državu i to najvećeg ranga na planeti zemlji.
Treba samo smisliti način, kako ...razjuriti motkama, vilama, lopatama ovo što sebe zove vlašću i opozicijom.
Dnevnu uložak Dane Ministarke i nosač bureka Vuka Manitoga je jedna besramna
skotina, prosečan uzorak vladajuće kvislinške bande, te se svaki bezobrazluk ima prihvatiti kao uobičajen manir rečene "elite".

Ako podatak jeste tačan od predstavlja posledicu katastrofalanog učinka demoKradske bagre pa je tu činjenicu sramota pominjati, ali ...
"Čega se pametan stidi - budaletine se ponose"

.
 
Hm, kako ne razumeš.
Šta bi se desilo da ovi prestanu da šalju pare ?
Dva miliona ljudi, porodica bi umrlo od gladi i bez posla?

To znači, da mi imamo milion i po ljudi bez posla, milion i po ljudi koje izdržava inostranstvo.
I imamo milion i po ljudi koji su penzioneri ...
I milion jedva onih koji nešto rade ?

Tako mu dodje.....

Kakva je to država, ?

E, to je vec tesko definisati...
 
Imamo, samo da objasnis kakav je to greh, i ciji je greh? Ne razumem te (kao i obicno), sta ako neko zivi na taj nacin i ako moze, mnogi ne mogu, ja ne mogu, a volela bih da mogu. Treba li drzava da drpi i od tog kolaca za sebe a ne drpa, sta?

Pa to je greh jer ovi salju,a vlast em sto je ojadila gradjane em sto ko lesinar ceka da te pare gradjani "vec jednom" puste u promet.
 
Vest : "Procene su da više od milion ljudi u Srbiji zapravo živi od deviznih doznaka svoje rodbine iz dijaspore", rekao je ministar za dijasporu Srđan Srećković >

P.S. Ukoliko je ovo stvarno tako, mi dokazano imamo organizovanu razbojničko-kriminalnu lopovsku državu i to najvećeg ranga na planeti zemlji.
Treba samo smisliti način, kako ...razjuriti motkama, vilama, lopatama ovo što sebe zove vlašću i opozicijom.

A ovo?
omca.jpg
 

Back
Top