Imam problem. Ne znam šta je. Molim dobre ljude za savet i pomoć!

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
Zdravo, imam jedno pitanje..
Primetio sam pre 3 dana tokom vršenja velike nužde, tačnije brisanja osetio sam i napipao kuglica u anusu. Ne osećam da me boli niti mi smeta, samo sam se uspaničio jer ne znam šta je, zbog čega je.. Ne mogu da utvrdim kolikog je prečnika, ali deluje kao zrno graška. Nikad ranije nisam imao to.. Pomagajte ljudi.. Da li je nesto ozbiljno u pitanju?
 
Zdravo, imam jedno pitanje..
Primetio sam pre 3 dana tokom vršenja velike nužde, tačnije brisanja osetio sam i napipao kuglica u anusu. Ne osećam da me boli niti mi smeta, samo sam se uspaničio jer ne znam šta je, zbog čega je.. Ne mogu da utvrdim kolikog je prečnika, ali deluje kao zrno graška. Nikad ranije nisam imao to.. Pomagajte ljudi.. Da li je nesto ozbiljno u pitanju?
Ako su hemoroidi, po opisu deluje kao da jeste to nije ozbiljno. To su proširene vene na anusu. Ako krvare, može biti malo ozbiljnije zbog gubitka krvi.U to slučaju bi bilo najbolje da odeš kod lekara.Postoje kreme za hemoroide.Nekim ljudima pomaže i obična Pavlovićeva mast koja se inače koristi za decu.
Više je neprijatno, nego ozbiljno stanje.
 
Bele je boje, i nalazi se na samom vrhu iznutra.. Ne znam da li su hemoroidi beli..
Uobičajeno nisu bele boje.Možda je nešto drugo u pitanju.Imate na netu,gde možete postaviti pitanje nekom gastroenterologu. Probajte na mail" pitanja@atlasklinika rs"
Tamo obično daju odgovore,pa pitanje postavite gastroenterologu.
 

Back
Top