Imam problem (ljubavni) ako moze pomoc...

Placljivko

Početnik
Poruka
3
Moj problem je sta god radim kako god se ponasam jednostavmo nisam devojkama oko sebe upadljiv ili primetan a pored toga imam ogroman strah kada pocnem da komuniciram sa nekom devojkom, a da ono glavno devojci koja mi se svidja ne smem da pogledam u oci bezim od nje iz nekog cudnog razloga dobijem pritisak u sebi neki ne znam bas dobro da opisem taj osecaj to traje duze vreme vec 1-2 godine ako je neko imao slican problem neka se javi da mi proba pomoci hvala....
 
Samopouzdanje dolazi sa sazrevanjem i osposobljavanjem za život.
Budi srećan jer nisi upadljiv.
Znaš li šta se najčešće dešava kada se tinejdžeri zaljube?
Ili se malo ljubakate pa pukne tikva i jedno od vas počne da razmišlja o samoubistvu, kuku-lele,
u drugom slučaju ona hoće da ti se sveti pa ide od momka do momka,
ili napravite dete za koje još niste sposobni da imate pa ona ode na abortus i živite sa tim zauvek,
a možeš i da se oženiš da vas mame i tate izdržavaju i budete paćenici,
ili se prokurvaš i postaneš zavisan od svega i svačega da te drži alertnim i budeš gmaz od čoveka.


Šta želiš da budeš u svom životu???
Imaš li neke ambicije, afinitete, hobije, čime se zanimaš?
 
Gore si naveo samopouzdanje dolazi godinama i sazrevanjem meni je 19 god. Pre ovog sam imao devojku veza je trajala nekih 8 meseci lepo sve super ali je odselila u drugu drzavu i tu je bio kraj iskreno mnogo emotivnih pucanja sam imao dnevno nekoliko puta ali ok... posle toga su se pocele desavati gre navedene stvari strah od devojaka itd itd .. sta ako ovo sta ako ono uradis sta ce biti i te stvari.
 
Svako radi kako misli da je najbolje, ti sam moraš da sklopiš kockice u svojoj glavi,a od mene bi bilo nasilno da ti predlažem bilo šta od onoga što bih na tvom mestu.
Problem je upravo u tome što svako radi prema tome što sam misli da je najbolje, a ne traži mišljenje nekoga ko zna bolje.
19 godina!
Sad je pravo vreme da vidiš u čemu si dobar, šta možeš da radiš bolje od drugih, koje zanimanje je u nekom zapećku i nema ko to da radi.
Devojke, i to najbolje će same kasnije da ti dolaze.
Nema šta ti da se nameštaš i budeš upadljiv.
 
Moj problem je sta god radim kako god se ponasam jednostavmo nisam devojkama oko sebe upadljiv ili primetan a pored toga imam ogroman strah kada pocnem da komuniciram sa nekom devojkom, a da ono glavno devojci koja mi se svidja ne smem da pogledam u oci bezim od nje iz nekog cudnog razloga dobijem pritisak u sebi neki ne znam bas dobro da opisem taj osecaj to traje duze vreme vec 1-2 godine ako je neko imao slican problem neka se javi da mi proba pomoci hvala....
Isti slucaj. samo se nadam da ce mi dopasti neko ko razume. nada poslednja umire.
 
I dalje ostaje onaj problem koji ne mogu da resim sam sa sobom kako prici nekoj devojci ili kako krenuti bilo kakvu pricu sa njom jer uvek mislim sl. (ruzan si, glup si ti za nju, i slicno ) onda krece i taj strah, pritisak i sve ostalo znam da je pogresno ovo ali ne znam kako da odbacim ovako razmisljanje a takodje od raskida sam dobar period bio jako asocijalan samo u sobu i to je to izadjem kada treba jesti ili tako nesto izlazio sam iskljucivo zbog skole i naravno tamo sam skroz povucen bio zapustio treninge i sva prijateljstva koja sam polako sada poceo da obnavljam. vratio sam se treningu i vozim motore po celo leto i sve je to ok dok ne dodjemo do dela devojka prilaz itd...
 
Moj problem je sta god radim kako god se ponasam jednostavmo nisam devojkama oko sebe upadljiv ili primetan a pored toga imam ogroman strah kada pocnem da komuniciram sa nekom devojkom, a da ono glavno devojci koja mi se svidja ne smem da pogledam u oci bezim od nje iz nekog cudnog razloga dobijem pritisak u sebi neki ne znam bas dobro da opisem taj osecaj to traje duze vreme vec 1-2 godine ako je neko imao slican problem neka se javi da mi proba pomoci hvala....
Eo pomoc,ne treba da te zanima kako te vide radi na samopouzdanju,baci se na sport i vezbaj na skrndeljima koji ti se ne svidjaju

I dalje ostaje onaj problem koji ne mogu da resim sam sa sobom kako prici nekoj devojci ili kako krenuti bilo kakvu pricu sa njom jer uvek mislim sl. (ruzan si, glup si ti za nju, i slicno ) onda krece i taj strah, pritisak i sve ostalo znam da je pogresno ovo ali ne znam kako da odbacim ovako razmisljanje a takodje od raskida sam dobar period bio jako asocijalan samo u sobu i to je to izadjem kada treba jesti ili tako nesto izlazio sam iskljucivo zbog skole i naravno tamo sam skroz povucen bio zapustio treninge i sva prijateljstva koja sam polako sada poceo da obnavljam. vratio sam se treningu i vozim motore po celo leto i sve je to ok dok ne dodjemo do dela devojka prilaz itd...
Kad imas motor ribe samo skacu nece didu busem ne mora nista kazes
 
Broj jedan je samopouzdanje. Ako primete nesigurnost u tvom ponasanju u njihovom drustvu, to moze biti cute (vidi ga sto je sladak, neprijatno mu je) i to je bedak.

Uzmi ti fino poradi na samopouzdanju, razvij neki kvalitet na sebi (fizicki ili mentalni). Ili oba. Nadji neku drugaricu, da razvijes komunikaciju sa zenama, da vidis kako misle, da ti ne bude neprijatno. Mozda te upozna sa nekom drugaricom.

Nema sta da te bude strah. Metaforicki receno, musko je "lovac" , a zene su "plen". Samo istrajno. Ovde neki forumasi mogu da ti daju savete kako da zaintrigiras zenu, pa da je ignorises da poludi za tobom. Male igrice, zamke.
 

Back
Top