Imam problem,ako neko može da mi pomogne.

Budućnost

Početnik
Poruka
25
Na svom računaru imam 3 hard diska. Disk C koji je operativni. Disk D u kome slažem svoje lične stvari( slike,muzika...) I Disk E u kome slagam programe i inastalacije koje skinem sa net-a... Od juče Disk E neće da se otvori ni pod razno ! Kada hoću da ga otvorim izađe mi prozorčei i piše mi:

E:/ is not accessible
The file or directory is corrupted and unreadable

Ne znam šta da radim :(
 
Može li na neki drugi način? Da se ne briše ništa.

Pokreni Hiren's BootCD, Live XP sa cd-a, i vidi da li možeš preko njega da uđeš u particiju. Ako možeš, prebaci sve što imaš na toj particiji na drugu particiju ili externi hard disk i onda je formatiraj. Prije svega toga preskeniraj sistem sa Malwarebytes Anti Malware...
 
Poslednja izmena:

Back
Top