Imam osećaj da nikad neću naći neku kao što je ona

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.585
Imam oseća da nikad više neću naći devojku kakva je ona bila. Bila je to veza na daljinu, viđali smo se svaki mesec na par dana. Trajalo je 3 godine. Obišao sam dosta toga s' njom, pošto je na daljinu, upoznao sam je sa mojim gradom i ona mene sa njenim, čak smo išli i u treći grad jer joj je majka tamo živela. Upoznala je moje, prenoćila dosta puta, moji su je gotivili i ona je gotivila moje, i ja njene i oni mene itd... Bilo mi je prosto rečeno prelepo od početka do kraja. Ne znam idalje zašto sam tačno ostavljen i kako je došlo do kraja, mislio sam da će trajati zauvek. Sad ne znam. Teško da ću ikad naići na tako dobru devojku, predivna je, šta smo sve prošli.. prvi put smo oprobali sve, prvi smo, jedno, drugom, ali ne znam šta više da učinim, samo želim da se probudim i kažem al sam nešto ružno sanjao... Ali život nije takav..
 
Imam oseća da nikad više neću naći devojku kakva je ona bila. Bila je to veza na daljinu, viđali smo se svaki mesec na par dana. Trajalo je 3 godine. Obišao sam dosta toga s' njom, pošto je na daljinu, upoznao sam je sa mojim gradom i ona mene sa njenim, čak smo išli i u treći grad jer joj je majka tamo živela. Upoznala je moje, prenoćila dosta puta, moji su je gotivili i ona je gotivila moje, i ja njene i oni mene itd... Bilo mi je prosto rečeno prelepo od početka do kraja. Ne znam idalje zašto sam tačno ostavljen i kako je došlo do kraja, mislio sam da će trajati zauvek. Sad ne znam. Teško da ću ikad naići na tako dobru devojku, predivna je, šta smo sve prošli.. prvi put smo oprobali sve, prvi smo, jedno, drugom, ali ne znam šta više da učinim, samo želim da se probudim i kažem al sam nešto ružno sanjao... Ali život nije takav..

Uobicajen dozivljaj. Proci ce.
Prava je ona koja ti je verna.Koja te nece izneveriti.
Da bi nasao takvu i sam treba da budes takav.
 
Imam oseća da nikad više neću naći devojku kakva je ona bila. Bila je to veza na daljinu, viđali smo se svaki mesec na par dana. Trajalo je 3 godine. Obišao sam dosta toga s' njom, pošto je na daljinu, upoznao sam je sa mojim gradom i ona mene sa njenim, čak smo išli i u treći grad jer joj je majka tamo živela. Upoznala je moje, prenoćila dosta puta, moji su je gotivili i ona je gotivila moje, i ja njene i oni mene itd... Bilo mi je prosto rečeno prelepo od početka do kraja. Ne znam idalje zašto sam tačno ostavljen i kako je došlo do kraja, mislio sam da će trajati zauvek. Sad ne znam. Teško da ću ikad naići na tako dobru devojku, predivna je, šta smo sve prošli.. prvi put smo oprobali sve, prvi smo, jedno, drugom, ali ne znam šta više da učinim, samo želim da se probudim i kažem al sam nešto ružno sanjao... Ali život nije takav..

Svaka nova ljubav je posebna i svoja. Ne treba ni da bude kao ta. Da je idealna ne bi se završila.
Najgore što možeš sebi da uradiš je da je idealizuješ i postaviš kao zlatni standard sa kojom porediš svaku sledeću i generalno upropastiš sebi šansu da nađeš nešto možda i bolje iako je drugačije.
Prebolećeš...ideš dalje. Doći će sve na svoje mesto vremenom.
 
Svaka nova ljubav je posebna i svoja. Ne treba ni da bude kao ta. Da je idealna ne bi se završila.
Najgore što možeš sebi da uradiš je da je idealizuješ i postaviš kao zlatni standard sa kojom porediš svaku sledeću i generalno upropastiš sebi šansu da nađeš nešto možda i bolje iako je drugačije.
Prebolećeš...ideš dalje. Doći će sve na svoje mesto vremenom.
U redu.
 
Imam oseća da nikad više neću naći devojku kakva je ona bila. Bila je to veza na daljinu, viđali smo se svaki mesec na par dana. Trajalo je 3 godine. Obišao sam dosta toga s' njom, pošto je na daljinu, upoznao sam je sa mojim gradom i ona mene sa njenim, čak smo išli i u treći grad jer joj je majka tamo živela. Upoznala je moje, prenoćila dosta puta, moji su je gotivili i ona je gotivila moje, i ja njene i oni mene itd... Bilo mi je prosto rečeno prelepo od početka do kraja. Ne znam idalje zašto sam tačno ostavljen i kako je došlo do kraja, mislio sam da će trajati zauvek. Sad ne znam. Teško da ću ikad naići na tako dobru devojku, predivna je, šta smo sve prošli.. prvi put smo oprobali sve, prvi smo, jedno, drugom, ali ne znam šta više da učinim, samo želim da se probudim i kažem al sam nešto ružno sanjao... Ali život nije takav..


Vlado, ako ne znaš i dalje zašto si ostavljen i kako je došlo do kraja onda ti nju nisi dovoljno poznavao.
Bilo bi bezobrazno da sam napisao uopšte poznavao.
Ne tuguj, nema ti druge nego da kreneš dalje. Za početak sam.
Ne traži takvu, traži bolju, ali pazi da ne ponoviš grešku.
Šta si pogrešio mora sam da ustanoviš kad ju već nisi pitao zašto te ostavila.
 
Vlado, ako ne znaš i dalje zašto si ostavljen i kako je došlo do kraja onda ti nju nisi dovoljno poznavao.
Bilo bi bezobrazno da sam napisao uopšte poznavao.
Ne tuguj, nema ti druge nego da kreneš dalje. Za početak sam.
Ne traži takvu, traži bolju, ali pazi da ne ponoviš grešku.
Šta si pogrešio mora sam da ustanoviš kad ju već nisi pitao zašto te ostavila.
Ma poznavao sam je odlično, nije baš.da ne znam razlog, već je glup razlog i nekako to je sve moglo da se reši, nije ništa krupno.
 
Jebbi ga, onda se pokrij ušima, progutaj, klekni ako treba i reši to.
Pokušaođsam tri puta.. neće, nije baš ni do mene, više je da ona ima psihički problem, nisam prva osoba sa kojom je odjednom prestala da ima kontakt, dešavalo se to i sa njenom bivšom najboljom drugaricom i nekim još drugaricama, ne znam... Mada veze su drugačije od društva, ali ja ne razumwm.. izvukao sam je iz depresije, povezao sa majkom i opet...
 
Nemoj da si tužan urpkos činjenici da nećeš naći istu takvu, čak i da ima sestru bliznakinju neće biti ista. Možda ćeš naći drugačiju koju ćeš isto voleti, možda i više ali ćeš biti iskusniji pa kad te ostavi nećeš toliko patiti, mislim da se ne lažemo patićeš, ali ćeš znati kako to da podneseš malo lakše. Kad te treća bude ostavila, koju ćeš možda najviše voleti, i tada će ti biti teško ali ok, preživi se i to. Guraš dalje. Mada uvek patimo zato što žalimo sebe, možda da probaš da shvatiš kakvog sebe ne bi žalio pa kreneš ka tome?
 
Nisam siguran šta je oneitis, ali u Srbiji ima svega 300.000 devojaka mojih godina, dakle od 01-05 generacije i to daj bože ako je toliko, usput neke od tih su zauzete, neke su nastrane(vole žene)... I ostalo, tako da i nije tu neki veliki izbor..
:mrgreen:
oneitis су три спојене речи на енглеском "one it is" или ти онда је једина, она је та. Једноставно речено, то што ти говориш, не можеш наћи другу која ће њој парирати.

Сви ти дадоше исти савет. Продужи даље, све је пролазно. Све је склони промени. Једино је промена константна. Што би програмери рекли: Увек рачунај на промену варијабле (мада теби то ништа не значи кад овако чујеш)
 
Imam oseća da nikad više neću naći devojku kakva je ona bila. Bila je to veza na daljinu, viđali smo se svaki mesec na par dana. Trajalo je 3 godine. Obišao sam dosta toga s' njom, pošto je na daljinu, upoznao sam je sa mojim gradom i ona mene sa njenim, čak smo išli i u treći grad jer joj je majka tamo živela. Upoznala je moje, prenoćila dosta puta, moji su je gotivili i ona je gotivila moje, i ja njene i oni mene itd... Bilo mi je prosto rečeno prelepo od početka do kraja. Ne znam idalje zašto sam tačno ostavljen i kako je došlo do kraja, mislio sam da će trajati zauvek. Sad ne znam. Teško da ću ikad naići na tako dobru devojku, predivna je, šta smo sve prošli.. prvi put smo oprobali sve, prvi smo, jedno, drugom, ali ne znam šta više da učinim, samo želim da se probudim i kažem al sam nešto ružno sanjao... Ali život nije takav..



ja sam u stvari zapanjen da vam je to trajalo koliko je trajalo obzirom da je bila veza na daljinu
 

Back
Top