Imam online stalkera

stalkertrilogy12.jpg
 
Imam online stalkerku na Wattpadu.
Prvo pitanje, kako se vi suocavate sa stalkerima ako ste ih pu pu nekad imali?
U biti svi smo mi stalkeri na jedan nacin, pogledas neciju sliku, procitas post itd. Ovo o cemu pises je isto stalkanje samo u negativnom kontekstu.
Salji mu,njoj, citate iz biblije. Pitaj za adresu da posaljes svetu vodicu, budi kreativna.
Nemam problema sa stalkerima, lurkerima, ne mislim o njima :D
 
U biti svi smo mi stalkeri na jedan nacin, pogledas neciju sliku, procitas post itd. Ovo o cemu pises je isto stalkanje samo u negativnom kontekstu.
Salji mu,njoj, citate iz biblije. Pitaj za adresu da posaljes svetu vodicu, budi kreativna.
Nemam problema sa stalkerima, lurkerima, ne mislim o njima :D
Ne mogu bas da budem kreativna jer se ta stalkerka odusevi kad god joj odgovorim na poruku.
A salje mi na hiljade poruka sa ko zna koliko naloga. Sve naloge joj blokiram ali likusa pravi jos.
Pritom je Ruskinja koja zna srpski ekstra.
 
doduše naša policija shvata ozbiljno svaku prijavu koja se tiče takvih stvari, kada te neko proganja. Dovoljno je da pustiš preteću poruku nekoj devojci preko SMS-a, i da te prijavi, samo "knock knock" policija na vratima. Zato pazite šta pišete, makar to bila i šala.
 
Mislim da nema ništa od toga. Na drugom forumu ja prijavila i kao banovali par naloga i na kraju meni rekli da je najbolje da napravim novi profil ?
au....
pa ja bi rado ali imam 16 knjiga koje pisem na Wattpadu

a sta bese to STALKER, WATPAD ?.................nesto se ne secam da u srpski jezik postoje te reci.
Il sam mozda promasio krstu pa otiso na neki strani forum ?
ok ignore. Ne trpim te vise.
 

Back
Top