"Imam lične motive koji su toliko jaki" Čedomir Jovanović najavio povratak u politiku nakon tri godine: moj put nikada nije bio ni lak, ni jednostavan

Pa dobro cekaj, pokajao se, vise nije narkoman. Tj. kako on kaze, "probao drogu".
Ко о чему он о томе да су сви наркомани. Не иде тако мој Чедо, не иде. Ако су сви будале, што се куне у своје лепо васпитање ? Ко о чему човек о свом лепом васпитању.
Кад смо ми били млади било је срамота причати о дроги и то су користили само проблематични људи, данас дроге има свуда али то није оправдање што се неко усуди да иде путем ђавола у праху.
То што неки иду тим путем није оправдање.

Ко о чему он о томе да су сви наркомани. Не иде тако мој Чедо, не иде. Ако су сви будале, што се куне у своје лепо васпитање ? Ко о чему човек о свом лепом васпитању.
Кад смо ми били млади било је срамота причати о дроги и то су користили само проблематични људи, данас дроге има свуда али то није оправдање што се неко усуди да иде путем ђавола у праху.
То што неки иду тим путем није оправдање.
Ma nije, jedan "dzoint" ja mislim da je svako probao ko je rastao u gradskoj sredini, pa i van gradske. Pitanje je da li se na tome i zaustavio.

Mislim, jasno je da je on probao i vise od toga, ali ako se toga odrekao sto je isto jasno, onda pustite coveka. Problem su njegovi politicki stavovi, vecina njih, a ne droga (ne vise).

Ma nije, jedan "dzoint" ja mislim da je svako probao ko je rastao u gradskoj sredini, pa i van gradske. Pitanje je da li se na tome i zaustavio.

Mislim, jasno je da je on probao i vise od toga, ali ako se toga odrekao sto je isto jasno, onda pustite coveka. Problem su njegovi politicki stavovi, vecina, a ne droga.
Нису пробали сви. Друго - са тим се почиње.
Није више 1997. Данас је свака дрога доступна и то не чини све људе наркоманима. Чеда је погрешио у корелацији. Питање није било за полицајца.
Откуд Чеда зна колико људи је тестирано позитивно на дрогу ? Јел то он ради у полицији ? Е Чедо, Чедо, не иде то тако рођаче.

Нису пробали сви. Друго - са тим се почиње.
Није више 1997. Данас је свака дрога доступна и то не чини све људе наркоманима. Чеда је погрешио у корелацији. Питање није било за полицајца.
Откуд Чеда зна колико људи је тестирано позитивно на дрогу ? Јел то он ради у полицији ? Е Чедо, Чедо, не иде то тако рођаче.
Pa dobro, covek verovatno govori iz svog iskustva, iz svog blizeg okruzenja. Jeste se u to vreme probala droga (na pusenje droge mislim), ali vecina je na tome i stala.

Naravno da je to mac sa dve ostrice, ali ako se on iz toga izvukao, ne bi mu trebalo to spocitavati.

Кад смо ми били млади било је срамота причати о дроги и то су користили само проблематични људи,

Ех. експериментисало се помало...ту и тамо...

Младос, лудос

Ех. експериментисало се помало...ту и тамо...

Младос, лудос
Са хероином нема експериментисања. Ни са екстазијем.
Неки су тако експериментисали са марихуаном, чујем Рамбо Амадеус моли људе да не користе марихуану. Ако је истина, не знам да ли неко лаже, чујем да је и даље зависник од марихуане.
Одвикну се људи да буду чисте главе, па мисле да је рекорд кад недељу дана не користе ништа.

392887090_900441734783343_6859185391309804825_n.jpg

251557701_188445583466867_941541212189738784_n.jpg

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Back