Imam devojku a neprestano mislim o drugoj

Blues rock

Primećen član
Poruka
585
desilo mi se da sam se kao nikad zaljubio (fuj, sto ne volim tu rec), i to u zenu 9 godina stariju od mene. ja 90to ona 81vo.
da ne ke.njam sta i kako, desilo se j b g :eek: ne mogu da prestanem da mislim o njoj:confused: zbog nje nista ne mogu da uradim kako treba, ne mogu da razmisljam normalno ili da se bavim bilo cime smislenim, samo o njoj razmisljam. vec ceo mesec sam rastimovan
devojci oci ne smem da pogledam, a cak sam poceo i da je izbegavam. vise je ni ne volim

sta mi je ciniti? :neutral::think:
 
desilo mi se da sam se kao nikad zaljubio (fuj, sto ne volim tu rec), i to u zenu 9 godina stariju od mene. ja 90to ona 81vo.
da ne ke.njam sta i kako, desilo se j b g :eek: ne mogu da prestanem da mislim o njoj:confused: zbog nje nista ne mogu da uradim kako treba, ne mogu da razmisljam normalno ili da se bavim bilo cime smislenim, samo o njoj razmisljam. vec ceo mesec sam rastimovan
devojci oci ne smem da pogledam, a cak sam poceo i da je izbegavam. vise je ni ne volim

sta mi je ciniti? :neutral::think:

Sve sami lažljivi. Želim ti isto. U budućnosti. Vama je mozak zna se gde. U preponama. Fuj. Odvratno. Kako te bre nije sramota? Naravno da ne smeš u oči da je pogledaš. Spavaš sa njom, lažljivče, a misliš o drugoj. E, da tebe ova tako predje kao što si ti nju. Drugačije Vi ne kontate. ♥
 
desilo mi se da sam se kao nikad zaljubio (fuj, sto ne volim tu rec), i to u zenu 9 godina stariju od mene. ja 90to ona 81vo.
da ne ke.njam sta i kako, desilo se j b g :eek: ne mogu da prestanem da mislim o njoj:confused: zbog nje nista ne mogu da uradim kako treba, ne mogu da razmisljam normalno ili da se bavim bilo cime smislenim, samo o njoj razmisljam. vec ceo mesec sam rastimovan
devojci oci ne smem da pogledam, a cak sam poceo i da je izbegavam. vise je ni ne volim

sta mi je ciniti? :neutral::think:

Nista, reci svojoj devojci da je stvar zavrsena, nemoj da je yebes u mozak. Mene bi bilo sramota da sam na tvom mestu.

Sredices misli,glavu za mesec,dva, shvatices da od te ljubavi sa starijom zenom nema nista, ali ni da ova devojka nije za tebe,
a ni ti za nju.
 
Prvo sam se začudio kada sam pročitao ovo sranje od posta, a onda sam se setio koliko postoji lažnih moralista na ovoj kugli zemaljskoj...

Svaki se covek zaljubljune neplanirano. Nema tu ko koga da osudjuje. Ljubav je bas zbog te svoje nepredvidivosti i uzbudljiva.
Uostalom , to isto rade i zene, i to jos pokvarenije od muskaraca jer su i mnogo vece racundzije.
 
Nista, reci svojoj devojci da je stvar zavrsena, nemoj da je yebes u mozak. Mene bi bilo sramota da sam na tvom mestu.

Sredices misli,glavu za mesec,dva, shvatices da od te ljubavi sa starijom zenom nema nista, ali ni da ova devojka nije za tebe,
a ni ti za nju.

e upravo se o tome i radi. shvatam ja da takva veza ne bi imala buducnost na dugim stazama, jer znam da cu jednog dana imati 29 ili 42 godine, a ona 38 ili 51 i da nije korektno od mene da joj oduzimam vreme, tj. mogla bi da nadje nekog vrsnjaka ili starijeg ko bi SIGURNO sa njom bio do kraja.
ALI opet... :confused: razmisljam o tome kako bih voleo da je imam pored sebe zauvek, :eek:da imam dete sa njom :eek:, da je mazim po toj smedjoj kosi i gledam je u te krupne okice:rumenko: ;)
ne znam, stvarno ne znam...
 
Poslednja izmena:
desilo mi se da sam se kao nikad zaljubio (fuj, sto ne volim tu rec), i to u zenu 9 godina stariju od mene. ja 90to ona 81vo.
da ne ke.njam sta i kako, desilo se j b g :eek: ne mogu da prestanem da mislim o njoj:confused: zbog nje nista ne mogu da uradim kako treba, ne mogu da razmisljam normalno ili da se bavim bilo cime smislenim, samo o njoj razmisljam. vec ceo mesec sam rastimovan
devojci oci ne smem da pogledam, a cak sam poceo i da je izbegavam. vise je ni ne volim

sta mi je ciniti? :neutral::think:

A jel tebi glavni problem to što je ona starija od tebe?
 
tumblr_m7yrojjBRa1rw257ho1_500.png
 
e upravo se o tome i radi. shvatam ja da takva veza ne bi imala buducnost na dugim stazama, jer znam da cu jednog dana imati 29 ili 42 godine, a ona 38 ili 51 i da nije korektno od mene da joj oduzimam vreme, tj. mogla bi da nadje nekog vrsnjaka ili starijeg ko bi SIGURNO sa njom bio do kraja.
ALI opet... :confused: razmisljam o tome kako bih voleo da je imam pored sebe zauvek, :eek:da imam dete sa njom :eek:, da je mazim po toj smedjoj kosi i gledam je u te krupne okice:rumenko: ;)
ne znam, stvarno ne znam...

Pa to i nije nekakva bas uzasna razlika u godinama, sve si napsiao, samo ne i kako ta zena reaguje na tvoje "poglede iz ochima":D

Nema u takvim vezama ni kraja, ni pocetka,. Treba uzivati dok traje i to bi bilo to.

U stanju zaljubljenosti razmisljati sta ce bidne za 30 i 50 godina, , malo je suludo:D

Nego, nije bas fer prema ovoj devojci. Sacekaj jos nedelju,dve i onda joj reci ( a ako je pametna videce i sama) da ipak niste jedno za drugo.
 
ne. glavni mi je problem da li da joj pridjem i kako (a da ne ispadnem klosar)
a to sto je starija je problem u smislu da takve veze u vecini slucajeva ne opstaju, a i to sto uvek na kraju vise nagrabusi stariji partner

A to kako prići je već malo veći problem. :(

A sada to što se tiče opstajanja veze, nemoj baš da obraćaš pažnju na statistiku, svaki slučaj je za sebe. Pa moja baba je bila 8 godina starija od mog dede, pa su se opet super slagali i ostali zajedno do kraja života. Jest' da je bilo malo čudno kad su se venčavali - on 17, a ona 25, ali ybg, ljubav ne zna za godine. :D
 
proći će te....samo treba vremena...klinac si još

To , koliko on ima godina, nema nikakve veze. Uglavnom nam se te velike ljubavi i dogadjaju bas u tim godinama.
A naravno da svaka opijenost i zaljubljenost prodje, ali opet, uvek prodje i kod nas , matorih baka, i kod mladaHnih decaka.
nema tu ni pravila, niti bilo kakvog racionalnog razmisljanja i logike. I dobro je da je tako.
 
A to kako prići je već malo veći problem. :(

A sada to što se tiče opstajanja veze, nemoj baš da obraćaš pažnju na statistiku, svaki slučaj je za sebe. Pa moja baba je bila 8 godina starija od mog dede, pa su se opet super slagali i ostali zajedno do kraja života. Jest' da je bilo malo čudno kad su se venčavali - on 17, a ona 25, ali ybg, ljubav ne zna za godine. :D

Mozda da prepisuje neke ljubavne stihove i salje joj SMS ili kao Bata Zivojinovic koji oma pocne sa karanjem da preti.
To vec mora sam da proceni:)
 
Raskini sa sadasnjom, to ocigledno nema buducnost, pa se posle nekako sprijatelji s ovom u koju si zaljubljen, budi iskren prema njoj, naravno da ne mozes da joj bilo sta garantujes oko buducnosti, ali s druge strane ko ustvari kome moze da bilo sta garantuje. Samo napred.

Cudno je da uvek zene muskarcima daju najbolje savete, ali i najiskrenije:)
 
Sve sami lažljivi. Želim ti isto. U budućnosti. Vama je mozak zna se gde. U preponama. Fuj. Odvratno. Kako te bre nije sramota? Naravno da ne smeš u oči da je pogledaš. Spavaš sa njom, lažljivče, a misliš o drugoj. E, da tebe ova tako predje kao što si ti nju. Drugačije Vi ne kontate. ♥

Na osnovu čega si zaključila da mu je mozak u preponama? Lik je u vezi sa jednom ribom a zaljubio se u drugu, nije je prevario, barem ne sa tom o kojoj je tema jer je napisao da ne zna ni kako da joj priđe.. Tako da možeš da mu prebaciš to da je slab i da nije fer prema devojci, ali ne možeš napisati da razmišlja kurcem..
 

Back
Top