Imam 300 hiljada evra, šta da radim?

I ja bi taba postavio dimuje i mesto. Da bude moderator.

dosta se crvenio po forumu pazi molim te crveni pravougaonik.
Znamo svi, stanemo na crveno prikocimo. Crveno je opasno.
Malo da vidimo taba u plavoj uniformi.

Doduse ja da sam admin trazio bih od vlasnika da mi stavi da sam direktor kompanije, zbog zena.
ja bi da umem hakovao forum tako da im svaki dan izmešam boje pločica....shuffle...jednog dana crven ovaj drugog onaj...... :p

kakav loto ...skupićemo pare da pošaljemo Mitu u Las Vegas...pa kad se vrati kao multimilioner ima da budete ti i @Admin Sredoje zeleni modovi pa da pevate... :p
pa sta..bili smo oboje zeleni
nego reci ti meni da li si letovao na ovakav nacin

291747537_1172386623555106_2578480161152433708_n.jpg

nece se tab naljutiti niti iko od nas ali ima ona narodna ..zaigraj i za pojas zadeni..tako da
ah da..pitanje u temi je da imate 300 hiljada dolara na sta biste ih potrosili
na sta bi ti potrosio tih 300 hiljada
nisu to više tako velike pare..... voleo bih da živim negde na moru....nego to su komplikacije kupiti kuću ili stan na moru negde u inostranstvu...kad se rodismo u zemlji kojoj nije pripao ni komadić onolike jadranske obale...možda uložiti u apartmane negde u Srbiji naprimer u Sokobanji

nisu to više tako velike pare..... voleo bih da živim negde na moru....nego to su komplikacije kupiti kuću ili stan na moru negde u inostranstvu...kad se rodismo u zemlji kojoj nije pripao ni komadić onolike jadranske obale...možda uložiti u apartmane negde u Srbiji naprimer u Sokobanji
Meni je Istra ostala u lepom sećanju, srednje primorje oko Zadrai Makarske baš i nije. A ni Crna Gora se nije proslavila kod mene mada bih promislio za neku nekretninu oko Kotora ili Herceg Novog?

Meni je Istra ostala u lepom sećanju, srednje primorje oko Zadrai Makarske baš i nije. A ni Crna Gora se nije proslavila kod mene mada bih promislio za neku nekretninu oko Kotora ili Herceg Novog?
ja volim duge i široke peščane plaže po kojima može da se šeta, trči, dočekuje zalazak i izlazak Sunca.....mada se ne bi puno bunio ni za jadransku obalu.....od jadranske obale iz političkih razloga samo Slovenija dolazi u obzir...neću da idem negde gde će da me gledaju s visine zbog zemlje iz koje dolazim...

lepo jeste imati kucu na moru, ali onda si vezan za tu kucu i to jedno mesto
ja bih tih 300 hiljada radije potrosila na letovanja po svetu i na razlicitim mestima

Back