tehduduk
Buduća legenda
- Poruka
- 29.570
imam problem- ne mogu pronaci postavljene fotke na is da bi ih obrisala- jednostavni nestanu!
kada ih otvorim preko krstarice, sa mesta postavke, ne postoji opcija brisanja ....
kako da ih obrisem ???
kada ih otvorim preko krstarice, sa mesta postavke, ne postoji opcija brisanja ....
kako da ih obrisem ???

